Yüksek Teknoloji Güzellik: En İyi Güzellik Gadget Satırlar

Yüksek Teknoloji Güzellik: En İyi Güzellik Gadget Satırlar

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Biraz bir yerde, güzellik kızlar için geri dönüş hediyesi olarak sona erdi. Dudak Smackers Whasstick’ümüzde olsun, Bath & Body Works Losyonlarımın yanı sıra gençlikler boyunca duş jelleri ve üniversite yıllarında MAC hediye setleri, makyajın yanı sıra cilt bakımı her zaman risksiz olmuştur. (ve sevgili) bahis.

Bu makyaj bulguları unutulmuş arkadaşlar, genç akrabalar veya iş arkadaşları için basit bir seçimdir, aynı zamanda hızlı bir şekilde yeniden hediye edebilir veya stoklayabileceğiniz şeyler.

Fakat arkadaş çevreniz gerçek güzellik meraklıları içeriyorsa? Bu bayanlar, bir göz farı paletini zorlukla zorunlu kılıyor. Cutiesy ambalajı hilelerden yaşlandıkları gibi. Bu keskin güzellik müşterileri için ürün satın almak sadece düz risklidir – en sıcak sınırlı sayıdaki düşüşleri anlarlar.

Güzellik mavileri için satın almak için numaramız? Güzellik gadget oyununa döndürün. Şansınız, güzellik uzmanlarınızın küçük bir yüksek teknoloji yardımından yararlanabileceğidir.

En İyi 10 Güzellik Gadget

Yüz vapurları

Conair True Glow Sıcak Buhar Sauna, 24.99 $, Yatak Banyosu ve Ötesi

Dr. Dennis Gross Pro Yüz Vapur, 139 $, DermStore

İlanlarınızdaki meşgul babes, bir randevu için gerekliliği ortadan kaldıran bir gadget’ı sevecektir. Ve evdeki gözenekleri temizlemenin yanı sıra gözenekleri temizleyebilme, zaman kazandıran bir Godsend. Cilt temizleme sonuçlarıyla bana rutin zamanı? Aydan önceki aylara teşekkür edecekler.

Maske yapıcı

Yüz maskesi makinesi, $ 49.99, Amazon

Hailicare Yüz Maskesi Makinesi, $ 68.99, Amazon

Sac tarzı güzellik maskeleri harika bir çorap doldurucu yapabilir, ancak yüce hediye mi? Düz-Up’un onları sineğiyle yaptığı bir makine. Malzeme-meraklıları, tercih ettiği tüm doğal maddeler kullanabilirler – sağlıklı yeşillikler, meyveler ve takviyeler (okuyun: kollajen) – Ruhsatlı Diller için Jelly Masks sağında Jelly Masks.

LED ışıklar

Işık Terapisi Akne Maskesi, 34,99 $, Nötrojena

Sivilce LED ışık terapisi için LightStim, $ 169, Nordstrom

Herkes küçük bir ışık terapisinden faydalanabilir – kırmızı ve mavi ışıklar, peskili akne işaretlerini ince çizgilere ve iltihaplanmada ince çizgilere geçirebilir.

Yüz masajı

Clinique Sonic Sistem Masaj Tedavi Aplikatörü, 35 $, Sephora

Vijuve Anti Aging Yüz Masajı, 80 $, Amazon

Kardashian-contturing-takıntılı (veya, ya da gerçekten, bu elmacık kemiklerini oyuklamak isteyen herkes de, ürünlerinin daha iyi hale getirilmesi için), yüz masaj araçları bu genç parıltıyı getirebilir. Uygun bir yüz masajı kasları gevşetir, dolaşımı ve ayrıca çok lüks hissettirir!

UV monitörü

UV Monitor, $ 39.99, Amazon

Sağlıklı, muhteşem, kırışıklık içermeyen cildin anahtarlarından biri, bu gadget sayesinde her zamankinden daha kolay olan güneş ışığınızı izlemektir. LCD ekran, sağlanan bir günde UV dizinini görüntüler – bunu güneş yanıklığı tehlikeye atma tehlikesiyle çevirebilirsiniz. Buna göre güneş kremi uygulayın.

Duşlu Su Arıtma

Aquasana Deluxe Duşlu Su Filtresi Sistemi, 64,99 $ (Satılık), Amazon

Musluk suyu, klor, kurşun, cıva, demir, hidrojen sülfit, pestisitler, herbisitler ve diğer uçucu organik bileşikler gibi bazı gerçekten kötü şeyler içerebilir. Bunların yanı sıra, her şeyin yanı sıra, hassas saçlarınızı ve cildinizi sıkın. Bu, duş için line su filtresi ile hızlı bir şekilde çözülmüş bir sorundur. Siz veya bunu bir hediye olarak alan şanslı dostum, daha yumuşak, daha yönetilebilir saçları ve daha az kırılma görmelidir.

Bu güzellik araçlarının herhangi bir türünü denediniz mi? Yorumlarda anlayalım!

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Previous Article
Next Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>