Tulum: Yetkilendirme Onesie

Tulum: Yetkilendirme Onesie

Paylaşımı Nasıl

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Romper, Tulum, Playsuit, Grownup Onesie – ya da ne demek istersen – bu tek parça giysiler, dünyanın dikkatine sahip bir anlık moda trendidir. Ünlüler ve ortaklar tarafından yıpranmış, Rompers, kadınsı figürü yiyen ve tüm ideal eğrilere sarılan şık siluetleri bulunmaktadır. Normalde gevşek montajlardır ve gündelikten resmi tasarıma kadar değişebilir. Oynak tulumların görünümünü seviyorsanız, iç çocuğunuzu şımartın ve yetişkinlerinizi ideal şekilde kullanın. Romper’inizi güvenle takmanıza yardımcı olacak bu ipuçlarını izleyin.

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

1. Bir ifade aksesuarı seçin

Bir romperin dengeli görünümünü dengelemek için, topluluğunuzu geliştirecek ve bir odak noktası sağlayacak aksesuarları seçin. Aksesuarlarınızı bir bildirme kolye, süslenmiş kafa bandı, ışıltılı sarkan küpeler veya bir bilek üzerine giyilen manşet bileziği gibi tek bir önemli parçaya sınırlayın.

2. Destekleyici iç çamaşırları kullanın

Shapewear, pürüzsüz, kolaylaştırılmış bir şekil oluşturmak ve karın ve büstü olanı desteklemek için tulum takmanız gerekir. Yüksek belli tayt, firma kontrollü bodysuits veya bel cinaları gibi herhangi bir kusurları gizlemeye yardımcı olacak iç çamaşırları seçin. Eğer ağırsanız, sutyeninizin gizlendiğinden emin olmak için kollu veya kayışlarla bir romper’yı seçin.

3. Ayakkabınızı koordine etmek

Romper’inizle giymeyi seçtiğiniz ayakkabılar, görünüşünüzü yapabilir veya bozabilir. Topluluğunuzu bir çift şık pompa veya gladyatör topuklu ayakkabılarla kolayca giydirebilirsiniz. Çok daha rahat bir görünüm için, bir çift kafesli sandalet veya savaş botunu seçin. Geniş bacaklı tulumlar, tıknaz yüksek takozlarla en iyi şekilde görünüyor, ayak bileği patikleri özel tulumları tamamlarken.

4. Hangi stillerin size en uygun olduğunu bilir

Tulumlar kadın figüründe oldukça gurur duyabilirken, tüm vücut tiplerine ve yaşam tarzlarına uymazlar. Örneğin, uyluklarınız hakkında kendi kendine bilinçliseniz veya kalın dizleriniz varsa, görünüm size uygun olmayabilir. Tulumlar, tuvaleti sık sık kullanması gereken kadınlar için de uygun değildir, çünkü tek parça giysiler çıkarmak için zaman alır.

5. Yaşaştırmayı düşünün

Tulumlar, normalde 22 yaşın altındaki genç nesillere en iyi şekilde görünen moda eğilimlerinden biridir. Bazı yaşlı kadınlar bu popüler görünümü kesinlikle çekebilirken, yaşlanan bir romper tarzı bulmak çok daha zor olabilir. yaşlı kadınlar için uygun. Yetişkin bir onesie spor yapmadan önce, görünümün sizin için gerçekten olacağını düşünün.

Bir parça tulum, özellikle ilkbahar ve yaz mevsimlerinde Uber modaya uygun olmaya devam ediyor. Playsuit’ı raftan çekmeden önce, nasıl giyeceğinizi, hangi aksesuarların giysiyi geliştirebileceğini, hangi ayakkabıların bakacağını ve bir romper birey, yaş ve kişiliğiniz için ideal stil seçimi ise.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>