Sıkıntılı Denim

Sıkıntılı Denim

paylaşmanın 7 yolu

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Dolabınızda birkaç öğenin olduğunu anlıyoruz. Bu ordu, sadece ayrılamayacağınız yüksek kurumdan botlar. Bu Faux Deri Mini, her hafta sonu giyeceğinden emindin. yanı sıra tişörtlerin yanı sıra. Tüm gösteri tişörtleri (T-Swift, yüzünü markete takmadan sadece iyi durumda).

Moda utançınız ne olursa olsun, sevgili sıkıntılı kotlarınızın onlardan biri olmaması gerektiğini garanti edebiliriz. Sıkıntılı kotları yükseltmek için 7 stil fikrinin listesine göz atın ve iç çemberinizin moda simgesi olmaya hazır olun.

1. rahat tutun

Bumming-civarında haftasonu gardıropunuza inandığı gibi bir gereklilik yok. Bir depolama tankı top, hırka, tercih edilen bir çiftin sıkıntılı bir görünümünüzü yanı sıra, brunch’tan önce yapılacaklar listelenmesini sağlayacağınızdan emin olacağız. Sadece bu görünümle formun uygun kot pantolon giymeyi ve bazı sevimli aksesuarları eklemeyi unutmayın. Ya da başka bir tehlike, daha az rahat ve çok daha sıcak karmaşa.

2. Glamour Shot Git

Cuma gecesi hedefiniz, başkanların yanı sıra fark edilmekle birlikte, o zaman hayatınıza biraz ışıltı getirin. Hayır, vücut parıltısı hakkında konuşmuyoruz (seni yapsan, kız). Bunun yerine, tercih ettiğiniz ışıltılı kırpma üst kısmınız, bir çift yüksek belden tahrip edilmiş denimin yanı sıra, bir hafta sonu bir görünüm için seksi yüksek topuklu ayakkabılarla eşleştirin.

3. siyah güzellik

Her kadının dolabında bir dakikanın bildiriminde giymesi için lbd ihtiyacı var. Ancak, söz veriyoruz, bu ideal siyah kot pantolonlar da önemli olabilir. Sıkıntılı siyah kot şortlu veya sıska kot pantolonlu ipeksi bir siyah bluzu eşleştirin. Ardından, kesinlikle kafaları (ve rock pistlerini) çevirecek seksi bir stil için katil siyah topuklu / diz yüksek botlar / patik ile bakınız.

4. Kazak havası

Bu çok ilk rüzgar esiyor gelmez, bu hırkaları balkabağı baharatlı latte olarak görebileceğimizden daha hızlı parçalayacaksınız. Tabii ki, arkanızda bir kazak takarken kotunuzda delik takmak aptalca görünebilir, ancak hey – hiç kimse moda mantıklı olduğunu söylemez. Bacaklarınızı biraz katmanla sıcak tutun, ayrıca tercih ettiğiniz sıkıntılı sıska kotun yanı sıra diz yüksek botları ve ayrıca rahat bir kazak ile giyindirin yanı sıra rahat bir şeyler hissettiğiniz gibi hakkında konuşuyor.

5. Accessorize

Bunu, bunu size söylemeliyiz, ancak herhangi bir görünümün sıkıcıdan Fab’e birkaç temel aksesuarın yardımı ile gidebileceğini anlıyoruz. yırtık kotun yanı sıra yırtık kotun yanı sıra kazak takı ve topukların yanı sıra, her şeyden fazla iş olmadan sıcaktan hoşlanıyorsunuz (Cuz, tam olarak bir profesyonel gibi nasıl kolaylaştığını anlıyoruz). Tarzınıza erişmeye söz konusu olduğunda, dünyaya paylaşmanız gereken şiddetli karakter göstermek için kutunun dışına inan.

6. TGI-Rahat Cuma

Çalışan M-F monotonluğuna biraz kenar getirmek için bir yöntem mi arıyorsunuz? Günlük Cuma günü, biraz yırtılmış (ve tamamen sinirli) sıkıntılı kotlarınızla bir blazer giyin. Bir gözük ile bu zor çekirdek, bu son simit almadan önce size ilk sormayı anlayacak.

7. Bir eğilim belirleyin

Hiçbir şey “kalıbı kırmak”, cesur desenli bir üstteki seksi, gizli bir bayandan çok daha fazlası söylüyor. Trend’i başlayan kişi olmaktan korkmayın. Yapabilirsin. Tercih ettiğiniz cesur desen (leopar baskı, sizi kapsadık), yırtık sıska kotun yanı sıra botlarınızı yanı sıra, tüm işleri yaptığınız ifadenin yanı sıra. Sadece bu kopyalar için hazırlanın. Sizinkinleriniz, kendinize saklamak için iyi bir bakış.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>