Düşes İngiltere’de Anma Haftası kapsamında Anma Haftası Çağrısı

Düşes İngiltere’de Anma Haftası kapsamında Anma Haftası Çağrısı

Hayalet Londra Giyer Duke yanı sıra Cambridge Düşesi görev yaparken sevdiklerini kaybetmiş servis çalışanlarının yanı sıra aileleri ile görüşmeleri yapıyor askeri.

Üstü Eğer dün vardı bir çağrı Düşesi görüyoruz. O sıra onlar kaybetmiş olanlara anıyorum bazı yöntemler hakkında duydum silahlı kuvvetlerde görev sevdiklerini kayıp kişilerle konuştum. Chantelle Wynn, Serena Alexander, Charlton Taylor yanı sıra Sonia Fleming: Aşağıda, onu (üst soldan saat yönünde) ile konuşan görüyoruz. Charlton babası yanı sıra Sonia’nın partneri Afganistan’da öldürüldü.

Kate de aynı şekilde o Royal British Legion tarafından sağlanmaktadır yardımcı yanı sıra, diğer acılı ailelere dahil Silahlı Kuvvetler topluluğunun üyeleri, aldığım destek duydum. Kensington Sarayı raporları:”Legion İngiliz Silahlı Kuvvetleri hem de aileleri ile hizmet vermiştir kimseye yaşam boyu destek sağlar. Bunlar aynı şekilde bu tür cenaze danışmanlık veya ruh sağlığı ve sağlıklı yaşam desteği gibi uzman servislere cenaze masrafları, sürekli duygusal destek yanı sıra bağlanan kişilerle yardımcı olmak üzere bereaved edilmiş ailelere, destek sağlamaktadır.”

Görüşme sırasında Düşes söyledi:

“O da ben sadece tam devlet bütün millet adına konuşmak inanıyoruz ne kadar mutlu yanı sıra kurban yanı sıra cesareti olmasaydı, sevdiklerinin olması gerektiği gibi hepinize konuşmak için gerçek bir onurdu gösterildikleri ettik. Kesinlikle sayısız yıllar için sıra olacak bu zorlu hafta seni inanan olacağım.”

İşte çağrısından bir klip.

Aşağıda, Duke Kraliyet Donanması, Ordusu, hem de Kraliyet Hava Kuvvetleri’nden konuşlandırılmış temsilcileri ile sohbet geçen Perşembe görülmektedir.

Dünya çapında operasyonlar konuşlanmış İngiliz Silahlı Kuvvetlerinin 11.000 üyesi var. Kensington Sarayı, William deneyimleri hakkında konuştu ile çağrı üzerine olanlar yanı çabaları yanı sıra görevlendirilmesini öngören olanların ruh sağlığı ve sağlıklı yaşam fiziksel desteklemek için yapılıyor gibi denizaşırı konuşlu olan bildirir. Onlar da aynı şekilde onlara akılda hayatlarını kaybedenlere yanı sıra Silahlı Kuvvetler bulunanlar tarafından yapılan fedakarlıklar hakkında inanmak tutmaya izin Anma etkinlikleri önemi hakkında konuştu.

11:00 süresi Ateşkes gün (diğer adıyla Günü Gaziler, Anma Günü ve aynı zamanda kişinin yerele bağlı diğer isimler,) Yarın dünya çapında işaretlenecektir. İngiltere’de, iki dakikalık bir sessizlik olacak. Telegraph dan çok daha:

11 Kasım 2020, Ateşkes gün işaretleri 102 yıl nedeniyle Savaşın sonu. Her yıl ulus bunu savaşan erkekler hem de kadınların cesaret hatırlar. Ancak sadece kısıtlı ortak şan dışında izin verilir bu sefer hükümet rehberlik yanı sıra katılımcılara göre sosyal her zaman uzak kalmalı.

Covid-19 kurallarına uygun olarak, Royal British Legion hala Çarşamba günü onların kapılarına gelen 11 üzerinde iki dakika Sessizlik gözlemleyerek Anı bir an katılmaya insanları teşvik ediyor.

Aşağıda, Seymour ‘Bill’ Taylor, 95, eski bir denizci. O sıra onun yoldaşlarını hatırlıyor olacak söylediği gibi iki dakikalık gözetilmesi katılan planlıyor.

Bu yarının Yorkshire Post ön sayfası.

Ben biz Westminster Abbey bilinmeyen Warrior defin yüzüncü münasebetiyle Duke bakınız yanı Düşesi olarak yarının özel hizmet edebilir bunun mümkün olduğunu inanıyoruz önceki yazılar belirtmiştik. Artık bu noktada sadece teyit katılanlar Cornwall Prince of Wales yanı sıra Düşes gibi, vaka olduğuna inanıyoruz.

Şimdi Kate çağrı için giydiği bakmak için.

O Hayalet Londra, fildişi Boo Bluz (£ 79) tarafından bir parça oldu.

bluz donatılmış bir siluet üretmek bel 100 bir saten cilası olan% viskoz, ön hem de arka dart olup, omuz toplar ve aynı zamanda farklı boy kontrast yaka. John Lewis de yanı sıra, Hayalet Londra’da tüm boyutlarda sunulmaktadır. parçanın onu hızlı kimliği Katie sayısız teşekkürler. Marka Kate’in gardırop nispeten yenidir; Biz ilk testere onu Nisan ayında bizim Bakıcılar etkinlik için Clap de Hayalet giyen.

GÜNCELLEME: Kate aynı şekilde geçen Ekim gezisi sırasında Pakistan bir hayalet elbisesi giydi. Kate Middleton tarzına Carly Bu mesajda elbisesi hakkında yazdı. (Ben onun yorum için AM senin sayende. Bir şekilde radar altında kaymış inanıyoruz hasta olduktan sonra yazılarda ketçap çalarken demek edildiğinde o bana hatırlatan!)

Bildirimi tasmaları bu sonbaharda oldukça belirgindir. Vogue başlıklı Ekim ayında bir işlev Zoom Yorgunluk mi? Bunlar Bildirimi-Yaka Kişisel WFH Loo canlandırın Tops izinK, Fashionista’nın bir Ağustos aygıtını da aradı, bu 13 beyanname tasması ile boyunbağı oyununu arttırdı. Eğer eğilimli ise kendi tasmasını ekleyerek mevcut bir parçayı çıkarabilirsiniz. Aşağıda ‘Bağımsız Yaka’ örneklerinin iki örneğini görüyorsunuz: Solda, Ayrılabilir Taraklı Peter Pan yakası (34 $), siyah da dahil olmak üzere çeşitli renklerde, ETSY’de sunulur. Sağda, Naya Rea (120 $) NET-A-Porter’da Yay Yaylı Yaka.

Düşünce, çağrıda yeni bir çift küpe giymiş gibi görünüyor. Henüz onları aramak için zamanım olmadı, ancak kısa bir süre sonra. Yeni bilgiler olduğunda / ne zaman olursa, yayınlanmayı güncelleyeceğim.

Kate’nin haşhaşı, kraliçe (solda) ve bu Pazar günü düşkün (sağda) tarafından giyilenler gibi temel bir tarzdır.

Bağlantı:

Burada Royal British Legion web sitesini ziyaret edin; Kuruluşun Facebook sayfası burada, Twitter beslemesi burada; Lejyonun çevrimiçi haşhaş dükkanı burada

Abbey sitesindeki bilinmeyen savaşçıların ciddi hakkında daha fazla bilgi edinin

Bu Dünya Çapında Savaş Müzesi Hikayesinde Lance Corporal Michael Taylor hakkında oku

396Save

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>