Dillard’ın İade Politikası: Ne Anlaşmanız Gerekiyor

Dillard’ın İade Politikası: Ne Anlaşmanız Gerekiyor

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Budget Fashionista, bu malzemeyi Dillard’ın iade politikası hakkında yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu politikalar değişebilir. Lütfen mevcut iade politikaları için doğrudan mağaza ile iletişime geçin.

Dillard’ın iade politikası

Dillard’ın iade politikası nispeten kısıtlayıcıdır – Dillard’s’tan alışveriş yapmayı planlıyorsanız, kesinlikle anlayacak bir şey. Öne çıkanlar, bir makbuz olmamız gereken 30 gün içinde geri dönüş yapmanız gerektiğidir. Çevrimiçi bir sipariş verirseniz, iade nakliye için ödeme yaparsınız. Lütfen Perakendeciler için Dillards.com adresine bakınız.

Dönen Ürünler Satın Alınan Ürünler

Dönüş için uygun olan mağazada satın alınan ürünler mağazaya iade edilmelidir. Lütfen “Ne Dönemeyeceğim” başlıklı bölümüne bakın. İade için uygun olmayan ürünlerin bir listesi için.

Zamanlama: Bir Dillard mağazasında satın aldığınız bir ürünü, orijinal satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilirsiniz. Arızalı ürünler 30 günlük zaman dilimine tabi değildir.

Durum: Ürün, yıkanmamış yanı sıra, etiketler hala bağlı olmalıdır. Ayakkabılar orijinal kutularında iade edilmelidir.

DOKÜMANTASYON: Bir geri ödeme için uygun olmanız için orijinal satın alma makbuzunu sizinle birlikte getirmeniz gerekir.

Yöntem: Orijinal ödeme türüne iade edilecektir. Bir çek ile ödeme yaptıysanız, para almadan veya geri ödeme yapmadan önce 10 günlük bir bekleme süresi var. Aynı şekilde, mal kredisi ile iade edilecek seçeneğiniz vardır.

Dillard’ın hediye dönüşü

Mağaza kredisi için yetenekli bir ürünü orijinal haliyle iade edebilirsiniz.

Dillard’ın çevrimiçi iade politikası

Dillard, çevrimiçi siparişlerin geri dönüşlerini postayla kabul eder, ancak iade nakliyesi için ödeme yaparsınız. Lütfen “Hangi öğeler iade edilemez?” Başlıklı bölümüne bakın. İade için uygun olmayan ürünlerin bir listesi için.

Zamanlama: Dillards.com’da satın aldığınız bir ürünü, orijinal satın alma tarihinden sonraki 30 gün içinde iade edebilirsiniz. Arızalı ürünler 30 günlük zaman dilimine tabi değildir.

Nakliye Ücretleri: Size 8,50 ABD Doları harcayacak bir Dillard’ın iade etiketini kullanabilirsiniz. Veya ürünü yayın ofisine ya da bir sevkiyat hizmeti ile aynı zamanda kendi başınıza ödeme yapabilirsiniz. Kendi gönderiminizi yaparsanız, takip edilebilir bir hizmeti kullandığınızdan emin olun. Posta adresi burada keşfedilebilir.

Durum: Ürün kullanılmamış, gevşetilmemiş ve yıkanmamış olmalıdır. Etiketler eklenmelidir. Ayakkabılar orijinal ambalajlarına geri gönderilmelidir.

DOKÜMANTASYON: İadenizle birlikte orijinal makbuz veya satın alma etiketini kanıtlayın.

Yöntem: Nakliye dahil değil, satış vergisi dahil olmak üzere orijinal ödeme türüne iade edilecektir. PayPal üzerinden ödediyseniz, mağaza kredisi ile iade edilir. Geri ödeme genellikle yedi ila 10 gün içinde işlenir.

Dillard’ın borsaları

Satın alınan ürünleri bir Dillard mağazasına getirerek mağaza içi veya çevrimiçi olarak değiştirebilirsiniz. Orijinal satın alım için önce ilk önce yanı sıra yeni öğeniz için ücretlendirileceksiniz. Parçayı posta yoluyla gönderirseniz, nakliye ücretleri için sorumlusunuz.

Dillard’ın iadesi SSS

Hangi öğeler iade edilemez?

Kişiselleştirilmiş öğeler ve% 65’ten fazla işaretlenmiş herhangi bir boşluk öğesi iade edilemez. Aynı şekilde, arızalı olmadığı sürece kullandığınız her şeyi iade edemezsiniz.

Getirens öğeleri iade edilebilir mi?

% 65’ten fazla işaretlenmiş boşluk öğeleri iade için uygun değildir.

Bir ürünü makbuz olmadan iade edebilir miyim?

Bir geri ödeme istiyorsanız, bir makbuz gerekir. Bir hediye aldığınız bir ürünü iade edebilirsiniz, ancak geri ödeme yerine mağaza kredi notunu alacaksınız.

Dillard’ın iade etiketini nasıl yazdırırım?

Dillard’ler iade nakliye ücretini ödemiyor, ancak etiketleri yazdırmak için bir hizmet sunuyorlar. Tabii ki ücretsiz değil. 8.50 $ ödeyeceksiniz. Etiketlerini kullanmanın avantajı, iadenizin izlenebilir olmasıdır. İade etiketinizi buraya yazdırın.

Fav dükkanlarınız için iade politikaları hakkında daha fazla bilgi mi ihtiyacınız var? Bunları tam olarak dükkan rehberinden nasıl yapacağız.

Banana Cumhuriyeti İade Politikası
Dillards iade politikası
J Takım İade Politikası
Lord’un yanı sıra Taylor Dönüş Politikası
Marshalls İade Politikası
Modcloth dönüşleri
Neiman Marcus İade Politikası
Eski Donanma İadeleri
Ödeme İade Politikası
Saks İade Politikası
Kentsel Kıyafetler İade Politikası
Walgreens İade Politikası

Lütfen bu alanı bırakınMptyget Bütçe Planı Fashionista Gelen Kutunuzda!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Previous Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>