Gerçek İtiraflar: Büyükanne Külot Takım

Gerçek İtiraflar: Büyükanne Külot Takım

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Birisi ‘büyükanne külotu’ yazdığında akla ne geliyor? Birçoğumuz, Steve Urkel gibi belimizi arttıran bol, nihai olmayan bir iç çamaşırını düşünüyor. Eşanlamlılar şunları içerikleri şunlardır: Anne Jeans, inek pantolon ve sadece düz rahatsız.

Bu yazı bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Ancak, büyükanne külotunu savunmak için buradayım, çünkü çok sayıda avantajı göz ardı edilmekte ve göz ardı edilmektedir. Onları giymeye başlamadan önce, her mağazanın iç çamaşırı koridorlarını tarardım ve kendime, ‘kim böyle kısıtlayıcı bir şey giyerdi?’ O zaman bir gün kendimi resmi bir olay için hazırladım. Terzimim, eğrilerimi gururlandırmak ve midemi gizlemek için yüksek belli bir külot taktığımı önerdi. İlk başta biraz tereddüttüm, ama ilk büyükannem çifti koyduktan sonra, asla geriye bakmadım.

Şimdi, büyükanne külotu, her bir form uyuşması, eteklerimin ve pantolonumun her biri altında bulunabilir. İşte bir çift daha fazla nedeni #teamgrannypanty’nin olması gereken yer:

İtiraf ediyorum, büyükanne külot takıyorum

1. Büyükanne külotu pürüzsüz ve iç çamaşırı hatları ve şişkinlik yorgun? Pek çok büyükanne külot çifti, günümüzde kesintisizdir, böylece çamaşırlarınızı gösteren iç çamaşırı hattınız olmadan her yerde dolaşabilir. Aşırı ısınma ya da rahatsız olma konusunda endişeleniyorsanız, asla korkmayın – pamuk yerine, tam dibinizi ve midsectionunuzu aynı anda gizleyecek çok daha fazla nefes alabilen malzeme var. Benim varken, arpa bile onları hissettiriyorum.

2. Sırtınızı destekliyorlar – inan ya da değil, yüksek belli iç çamaşırı giymek sırtınız için harika. Büyükanne külotlarımı tekne grubumun altında bale sınıfına takmaya başladığımda,% 100 gelişme olduğunu fark ettim. Sırtım artık gergin hissetmiyordu ve abs’im daha iyi denge için desteklendi. Bana inanma? Bir form uydurma çifti deneyin, o zaman biraz yoga yapın, bu keşifte liyakat bulacaksınız.

3. Bir saatlik cam figürü oluştururlar – bazıları bir kıvrımlı bir figürü artırırken, geri kalanımız annemizin bize verdiklerini en aza indirmeye çalışıyor. Her iki durumda da, büyükanne külot pürüzsüz bir kum saati yanılsaması yaratır. Bedeniniz veya stil hedefleriniz ne olursa olsun, orada herkes için bir büyükanne külot var.

4. Düşündüğünüz kadar eski değiller – büyükanne külot giyen daha fazla insan var. Sarah Blakley tarafından Spanx, temel olarak büyükanne külotunu yeniden icat etti ve genç kadınlar için şık ve şık bir içkinin içine çevirdi. Ayrıca, Jennifer Garner, Tyra bankaları ve Kim Kardashian da dahil olmak üzere favori ünlülerimizin çoğu, vücut şekillendiricileri hakkında çılgınca. Muhteşem gövdeleri bir miktar yardıma ihtiyaç duyuyorsa, figürünüz için iyi bir yüksek belli olan külot çiftinin ne yapabileceğini düşünün! Büyükannenin en iyisini bildiğini söylediğimde bana inanın!

Günlük bağırsaklarınız için büyükanne külotunu mu düşüneceksiniz? Yorumlarda bize bildirin!

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>