Midriff Bantları, Midriff Bantları

Midriff Bantları, Midriff Bantları

Bu elbiseyi, şu anki takıntılarımın üçüne sahip olan karahindiba bağbozumu’ndan inceleyin: turuncu, paisley ve geniş bir ortam grubu. Bu elbise benim için çok küçük değilse (B32) sadece 30 dolar olduğu için benim olurdu.

Son zamanlarda Midriff grubu hakkında ne olduğunu bilmiyorum, ama tek istediğim bu. Açıkçası, üzerimde gurur duyduğundan bile emin değilim, ama umrumda değil. Bu beni sıkıca Diana Vreeland kampına sokuyor, sanırım – bazı özel fashiony bir şey fikrine aşık olan insanlar, gerçekte nasıl göründüğünü umursamıyorlar. Ben iyi görünüyor * umarım * iyi görünüyor, ancak estetik teorim ve um, gerçek estetik arasındaki bir kavgaya geldiğinde, fiili estetik, korkuyorum (crackpot) teorisi her seferinde kazanacak.

Çağrıldıktan sonra, “Trinny ve Susannah Kitabını” gerçekten ne yaptığınız hakkında “Trinny ve Susannah Kitabını” satın aldım. (Yetmiş beş kuruş için yarımu doldurduktan sonra onu satın aldım, bu yüzden önemli bir yatırım değildi.) Okudum. Tam etek ve hırka ve parlak yüksek sesli telaşlı baskılardan kaçınmamı söyleyeceğinden eminim ve sertleştirilmiş siyah elbiseler ve düşük belli bootcut pantolonları önerin. Pantolon! Pantolonun bana daha iyi görünmesini sağladığını umursamıyorum – pantolonlarda daha iyi göründüğümü hissetmiyorum. Sanırım, iki (kuşkusuz tuhaf) İngiliz kadının, kitap aslında gösterene kadar giyebileceğimi ya da giyebileceğimi ya da kimin yapabileceğini ya da yapamayacağını düşünerek endişelenmemeliyim, ha? güne ve her şeye yeterli.

Bana sakıncası yok. Ben sadece buraya geleceğim, turuncu paisley hakkında düşünüyorum.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Elbiselerin gizli ömrü # 14March 27, 2008: 80 yorum
Hippi piliç elbise. Sonunda. 30, 2006
İdeal bir StormOctober 27, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>