Bunu özlediğime inanamıyorum.

Bunu özlediğime inanamıyorum.

Bunu özlediğime inanamıyorum. Anladığım kadarıyla, hep birlikte olamayacağımı biliyorum, ancak bu, tüm vintage desen satıcılarını içebileceğim tek bir RSS beslemesi yapmaya ikna edebileceğimden emin olmak için bir pattermml dili oluşturmak istememin bir şeyin türüdür. , bir tür muazzet vintage dikişli ateşhes gibi. Bu harika olmaz mıydı? Satıcıların kalıplarını tutarlı bir şekilde işaret etmesine izin veren kolay bir etiketleme dili, bunları bir tür büyük olağanüstü veritabanına da yayınlamanın yanı sıra, bunları orada olduklarını, en iyi yerlerini istediğimiz yerlerde yayınlayacaklar. (Listeye koyacağım, diğer Kazillion projeleri ile şimdi en iyisini yaptığım projelerle.)

Dikkatini ödüyor olsaydım, sahip olmalıyım gibi, bu deseni kül koleksiyonlarından ve benim olacağını görecektim. Şimdi sadece başım acı, acı, acı pişmanlığımla yalnız oturmalıyım. (Ashes, gerçekten de.)

Ama sana bir ders olalım, aynı zamanda siteyi inceleyin. Hala etrafta gerçekten sevimli şeyler var!

Ve pişmanlık içinde dolaşırken, görünmüyorken bu muhteşem Alexander Henry Materyalinin teklifine izin verdiğim gibi görünüyor. Kimin hala sahip olduğunu anlar, oh, dört ya da beş metre?

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Neden Sadelik PrintSew Desenleri Jet’ten 19, 2012 “Desenleri” kullanmayacağım
Linkhtastic Cuma: yardımseverlik EditionMay 30, 2008 ile 41 yorum
Nasıl Yapılır: Üç Panel Eteğini Yapın PocketSester 18, 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>