Yine bir tane daha çevre dostu cüzdanlar

Yine bir tane daha çevre dostu cüzdanlar

hakkında yayınlar, bu yüzden geçen hafta inanılmaz Hindistan’a koştum (aslında, beni görmek için NYPL’de bir etkinliği bulmak için yeterliydi!) Getirdi. İdeal çanta. Biz ve sonra da sohbet ediyorduk! Çanta vardı. Cidden, onun çantasını nerede olduğunu sormak için orta düşüncesini kestiğime inanıyorum.

“Daffy’lıydı,” dedi Hindistan’ın yanı sıra hemen kalbimden daha hızlı attı – güzel bir çanta, hem de 350 dolar harcamamayı garanti altına alınmamıştı! Hindistan Hızla bana tüm cepleri gösterdi – çok sayıda güzel cepler – pembe astarın yanı sıra, deriden ayrılmama izin vermeme izin ver. Bir tanesine sahip olmak zorundaydım.

Ama, ne yazık ki, şehirde çok fazla zamanım yoktu! Kesinlikle Her Daffy’ye gitmek için yeterli zaman değil … Ne yapmalı? Her zaman ne, (pinky …) internete git! Bu durumda, stokta olan Sierra Ticaret Şirketi (Sierra, Daffy’lerden biraz daha pahalıdır, ancak yine de, zar zor, 11 $, bu da el çantası, hatta ideal olanlar için benim limitimdir).

Neden bu çanta mükemmel, sorabilir misin? Peki: çevre dostu (DUH), kahverengi, siyah, turuncu, gri, tüm sonbahar ve kış mevsim paltolarının renkleri olan yeşildir. Çapraz vücut kayışına sahiptir. MacBook’umu neopren manşonunda tutmak için çok büyük (11-x16-x4- “) çok büyük, laptopun etrafa sallanıyor. Ceplerden bahsettim mi? Önünde dört (iki zip, iki açık), biri içeride ve arkada bir fermuarlı uzun cebi. Artı kalem döngüler! FOB’lar veya diğer dijital işe yaramaz metalik bitlerle damlamıyor. Tamamen tamamen büyük logolardan uzak. Kısacası: dahi.

Neden dünyanın temizleme raflarında ortaya çıkıyor, bir bulmaca – kim * bu çantayı * 186 doların orijinal (Gulp) maliyetinde bile istemeyecek mi?

Her neyse, bir tane istiyorsanız, Sierra Trading’e gitmek için resme tıklayın. Aynı şekilde siyah, şarap ve kahverengi olarak mevcuttur. (Ancak çevre dostu, çanta için en iyi renktir.)

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Çanta Hakkında Ranting, OgeAugust 30, 2007
Koruların gizli ömrü # 14March 27, 2008: 80 yorum
Gowns Vol’un gizli ömrü. 8September 13, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>