Büyüleyici bir başarısızlık

Büyüleyici bir başarısızlık

Bu kalıbı satın aldığımda aklımda tutamıyorum, ancak son zamanlarda olduğu gibi, bu konuda çok heyecanlıydım … Kolay Korse ve çalınan etek mükemmel görünüyordu. Siyah Denim’i satın almak için Vogue malzemelerine özel bir gezi yaptım! Ancak aldığım şey şu ki:

Ne yazık ki, boyun da düşük, yumuşak faküllerin yanı sıra, denimde yapıldığında, bir dişli ve rahatsız edici şekilde öne çıkıyor.

Ve işte sırt, çok daha sıkıntılı pillerle:

Cepler, metal fermuar ile kenarlıdır (ve şimdi, ortam dikişinin, yan fermuarın içine koyduğumda tam olarak uyuşmadığını çok üzmedim):

Ve futura-yazı tipi materyalimin sonuncusunu, boynu başa çıkmasını sağlamak için (bir süre sonra ortaya çıktığında, bile, yan dikişlerde bile olsa bile, olsa bile), bu yüzden de eğlenceli hale getirebilirim ):

Bunu büyüleyici bir başarısızlık arıyorum, çünkü, iyi, en iyi şekilde aldığınızda, tüm başarısızlıklar ilginçtir. İşler yanlış gittiğinde “neden” anlamayı seviyorum. Bu elbise * * bir başarı olmalıydı: cepler, siyah denim, kepçe boyun, fermuarlar … hiçbir bina sorunu yok, uydurma problemi yok … yanı sıra, denedim, “UGH!” Gittim.

Bunun kurtarılabilir olabileceğine inanıyorum. Midsection’ı (başka bir UGH) yanı sıra, pilleri dart için değiştirebilirim. Bu sürüm için düşük yaka çizgisi hakkında fazla şey yapabiliyorum, ancak bir dahaki sefere bir inç getirmek için bir not oluşturabilirim (desenle yeni bir işlem yapmayı unutma). Aynı şekilde (bir dahaki sefere tekrar) bir miktar daha hafif ağırlıklı materyal kullanabilirim (bu kot sadece biraz ağırdır). Bu yüzden muhtemelen bu genel bir başarısızlık değildir, ancak bunun yerine çok, çok kapsamlı (ve potansiyel olarak bir gün giyilebilir) muslin …

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Nasıl Yapılır: Üç Panel Eteğini Yapın PocketSester 18, 2007
11, 2008’den 2008 ile dolaşırken en kısa sürede yapacağım on şey 64 yorum
Neden ekilmiş değil? 19 Eylül 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>