Samuel Milham’ın Kafein Junkies

Samuel Milham’ın Kafein Junkies

Pop kültür karakterleri sabah kahvelerinden önce
Lord bize yardım et, haftanın son günü, büyülü Cuma ve erken başlamak zorunda kaldık. Ayrıca son gün daha fazla saat koyup dövmek zorunda kaldıysanız, yalnız değilsiniz. Ve bize ima etmiyorum, illüstratör Sam Milham’ın düşündüğü gibi, kahveleri olmadan önce kesinlikle korkunç görünen iki düzine daha tanınmış karakter ima ediyorum.
Bu resimlere bakıyorum ve bir kahve sevgilisi olarak, bir milyar batma arısı gibi hissettiren yarı açılmış, kırmızı gözlerdeki acıyı tamamen hissediyorum. Ve dağınık saçlarla dövülmüş yüz. Kahve gerçekten bir mucize ilaçtır ve şükürler olsun ki bu yasadışı değildir. Sadece bir kahve bağımlısı bu sabah acıyı anlayabilir, Sam’in ilan ettiği şey budur. Avustralya’dan geliyor ve ne demek istediğimi biliyorsanız, Facebook ve Instagram’da Disney Faces gibi Facebook ve Instagram’da çok daha fazlasını görebileceğiniz logolar, animasyon ve genel tuhaf tarzı karakterlerde uzmanlaşıyor.
Kafein Junkies serisi, Papa Smurf, Bugs Bunny, Hi Kitty, Macera Zamanından Finn ve Sabah Java’dan önce büyük ölçüde patlamış yüzlerle çok daha fazla yükler. Sonuç çok komik, ancak bu durumla ne kadar ilişki kurabileceğiniz göz önüne alındığında, bir yetişkin biraz üzücü olduğu için:

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>