Piyasadaki en iyi deri patik

Piyasadaki en iyi deri patik

Neden en iyi deri patik

Siyah deri ve konyak süetinde bulunan bu bot, aslında bir ayakkabıda bir dolap değeridir. En çok tereyağlı İtalyan deriden yapılmış, badem ayak parmağı (evet lütfen) ve altındaki kauçuk sırt (teşekkür ederim) ile, bu düşünceli bot, ön kapınızdan asla dışarı çıkmadığınız kişi olarak yaratıldı. Ve stil çok klasik ve önemli olduğu için yapabilirsiniz. Sarah Flint hedefine en çarpıcı şekilde ulaştı ve en iyi deri patikleri kutlanmayı hak ediyor. Ayaklar için bir başarı. Komik yaptım.
Ayakkabı hakkında konuşurken yükseklik önemlidir ve büyük olasılıkla, patikajı giydiğiniz amacına çok sıkı bir şekilde bağlıdır. Önünüzde arkadaşlarla uzun bir çalışma, toplantı ve akşam yemeği? 30 mm topuk yüksekliğini seçin. Cuma gecesi dışarı çıkıyorsunuz? Belki daha yüksek 70mm gitmenin yoludur. Sarah Flint’i bu kadar parlak yapan şeyin bir parçası, sadece ayakkabılarımızı seçmemizi değil, aynı zamanda onlara da güvenen gerçek hayat senaryolarını düşünüyor. Fazlası var…
Ekstra dolgu ve kemer desteği,… bilirsiniz, ayakların uzun süreler boyunca buraya girmesinin farkındadır. Ayakkabının sadece ilk aşınmada kesinlikle “kırılması” gerektirmedi, aynı zamanda eve geldiğimde onları meşru bir şekilde çıkarmak istemedim çünkü çok şaşırtıcı derecede rahatlar. Yani, patikten emin miyiz? Çünkü terlik gibi hissediyorlar.

Sarah Flintperfect Zip Bootie 30

Sarah Flintperfect Zip Bootie 70

Sevilecek Daha Fazla Şey

Ve inanılmaz kemer desteğinin yeterli olmaması durumunda, en iyi deri patiklerin daha geniş bir ayak parmağı kutusu ile oluşturulduğunu bilerek (kelimenin tam anlamıyla) rahatlık alabilirsiniz. Bu, ayak parmaklarınızın gün boyunca alan için mücadele etmediğini gösterir. Herkesin işlevini sevecek ve kan kaynağı olan bol yeri var. Vahşi.
Hiçbir şey, kötü bir fermuar gibi bağış kutusuna bir bot kınamıyor, bu yüzden bu fermuarların sonsuza dek uzun ömür ve pürüzsüz, etkisiz bir fermuar durumundan emin olmak için galvanizli olduğundan emin olabilirsiniz. Ayrıca, maruz kalan altın fermuarlarının çok estetik açıdan hoş olduğunu bulduğumu söylemeliyim-ayakkabıyı herkesin gardırobundaki standart sayısı zımba patlaması ötesine yükselten ekstra stilistik detay. Bu çift göze çarpıyor – ama o kadar fazla değil ki onları kesinlikle her şeyle giyemezsiniz.
Hepimizin ayakkabı yatırımlarımıza tamamen güvenmek istediğimizi biliyorum ve güveninize katkıda bulunmak benim bir önceliğim. Bu yeniden düzenlenemez bir bot. Esas, düşünceli yapılmış ve estetik açıdan çok yönlü. Her. Bekar. Kutu. Kontrol. Kapalı.
Mükemmel.

Sarah Flintperfect Zip Bootie 30

Sarah Flintperfect Zip Bootie 70

Sarah Flint’e bu yazıda ortaklık kurduğu için teşekkürler!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>