En havalı anime tshirts koleksiyonu

En havalı anime tshirts koleksiyonu

Şimdi anime tişörtleri arıyor olsak da, anime uzun zamandır biraz niş bir bölge hakkında düşünülüyor. Batılı izleyicilere “geleneksel” olmayan birçok pop kültürü unsuru gibi. İnsanların denemedikleri şeyler hakkında hızlı bir şekilde yargılayıcı oldukları bir gerçektir.
“İnek” ile ilişkili şeyler, herkesin sonda yaygarayı alacağı kadar kötü şöhretli olana kadar yaygın olarak yanlış yorumlanıyor.
Kısa bir anime tarihi
Anime kelimesi animasyon kelimesinin kısaltmasıdır. Onlarca yıl boyunca, anime ve Japonya tarafından bölgesel bir ürün olarak, eşsiz bir kıvılcımla yaratıldı. Sadece sanat açısından değil. Aynı şekilde bir hikaye anlatımı perspektifinden, temalar ve kavramlardan. Anime bir tür değil. Bir komedi, drama, bilimkurgu, korku olabilir… adını siz koyun. Son yıllarda, milyonlarca taraftarla dünya çapında bir fenomen oldu. Şimdi birçok dile eşit.
Anime çoğu Amerikan çizgi filminden farklıdır. Renkli, yapışkan ve gerçek hayatın veremeyeceği şaşırtıcı ve tuhaf şeyler serpilebiliyorlar. Genellikle bir bilimkurgu öğesi vardır.
Birçok insanın tanımadığı şey tam olarak niş anime’nin nasıl alabileceğidir. O yılların yanı sıra anime hala bir şey. Anladılar ya da anlasalar da herkes için bir anime var. Anime tişörtleri için de aynı şekilde:
DBH Anime Tshirts Koleksiyonu:

Popuptee Anime Tshirt Koleksiyonu:

Anime sanatının hayranları olarak, sadece bire yapışamayız. Sizin favoriniz nedir?

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>