Hafıza dikişi veya eski tişörtlerinizi mükemmel hediye

Hafıza dikişi veya eski tişörtlerinizi mükemmel hediye

nasıl tam olarak nasıl dönüştüreceğiniz hala mükemmel bir hediye mi arıyorsunuz? “Mükemmellik” hakkındaki vizyonunuzu tam olarak göremeyiz, ancak benzersiz bir teklifimiz var.
Herkes artık “aşınmış” olmayan tshirtleri sevdi. Ancak onları atamazsınız, çünkü çok fazla anı getiriyorlar, aynı zamanda bir parçanızı sağlamak gibi. yanı sıra gerçek bir mücadele haline gelir. Harika haber şu ki, birisi buna inanıyordu ve şaşırtıcı bir kararla geldi.
Eski tişörtlerinizi yeniden kullanın ve sizin için bile mükemmel bir hediyeyi üretin
Memorystitch hızla uygun fiyatlı, üst çentikli yorganlar ve sevilen tişörtlerden diğer tekstil ürünleri üretir. Sevilen hatıralarınızı canlandırarak değerli benzersiz hatıralar üretmeyi amaçlıyorlar. Uzun yıllar boyunca onlarla hikayelerinizi anlatmaya devam edebileceğinizden emin olmak için.
Dolayısıyla, insanların MS’in sıradan olduğunu teyit ettikleri sorusu yok! Uzun yıllar süren kapitone deneyimi ve aynı şekilde önemli olan bu tişörtler, bankayı kırmayacak bu tişörtler yorganları var.

Gerçekten nasıl çalışıyor:
Fave tişörtlerinizi topla
Yorganınız için kullanmak istediğiniz tişörtleri (ön, arka veya her ikisini de) seçin, tişörtler yorganınızı ve kasayı kişiselleştirin.
Kesin ve onları incelemekten sonra gönderin, kesip gömleklerinizi paketlemek için talimatları kullanın. Oradan alacaklar.
Ve bu! Gömleklerinizi dikkate değer bir tişörtler yorganına dikecekler ve aynı zamanda ABD’nin herhangi bir yerinde ücretsiz olarak size gönderecekler!
Oh, harika olan şey, aynı şekilde yastıklar yapmalarıdır.

Bu son hediye, herkesin seveceği kadar dalgaların yanı sıra dalgaları yapacaktır, çünkü bu sadece pratik değil, inanılmaz derecede harika! Ne düşünüyorsun, böyle bir battaniyenin/yastığın var mı?

0/5 (0 Değerlendirme)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>