Haftanın Sanatçısı – Gaunty

Haftanın Sanatçısı – Gaunty

Gaunty’nin orijinal adından gelen dövme stillerinin yanı sıra Colin Gauntlett’in yanı sıra yıllar boyunca her türlü sanata bakan son derece esnek bir sanatçı. Globetrotting yöntemleri sayesinde, 3D versiyonu denedikten sonra, internet tarafından kullanılan 2D sanat türüne yöneldi.
Onun tarzı, karakteri elbette karakteri varsa, dövme stillerinden 80’lerin canlı şekillerine farklıdır. All American Reddices, AJ Rafael gibi gruplarla veya 8 bit zombi, sıcak konu, kilometrelerce gidip, tee gömlek ve Designbyhumans gibi hizmetten sitelerle mükemmel ortaklıkları vardı, GO, GO MARCH, LOVIU, RIPT, Tilteed ve diğerleri gibi.
Onun tarzı hızla tanınabilir, doğada, diğer illüstratörler veya heykelin herhangi bir yerinde motivasyonu keşfediyor. Çalışmak için tercih ettiği ortam 2d olmaya devam ediyor. Şu anda yaşadığı ve Dribble, Mintees’in yanı sıra Behance, Society6 veya Foalio gibi portföy sitelerinde de yaşadığı Bolivya’dan gerçekten hoşlandığını belirtiyor.
Haftanın Sanatçısı – Gaunty’den Tattoo Styles!

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>