4 Spor giysileri Atlethleure Modası’nı etkileyen stiller

4 Spor giysileri Atlethleure Modası’nı etkileyen stiller

4 atlet modası etkileyen 4 spor giysi stilleri
18/04/2018, Alanic Global tarafından yayınlandı
Athleisure moda spor giysilerden kurdu ve kesinlikle bir sır yok. Bununla birlikte, bu stili en çok etkileyen kalıplar olduğunu sorgulayabilir. Bu soruları çözmeye yardımcı olmak için, bu blog farklı aktivitelerden birkaç spor giysi stilini ve bugünün rahat modasını nasıl etkilediğini bir araya getiriyor! Hadi bir bakalım.

1. yogadan yoga pantolon
Athleisure modası söz konusu olduğunda, kadınlar için gerekli olan, yoga pantolonları daha önce güç için kullanılmıştı ve kadınlar dışarıda giymenin bile oldukça rahat olduğunu keşfetmeye başlayana kadar sıcak yoga seansları kullanıldı. Giyin – bu kıyafetleri atletik moda üzerinde bu kadar derin bir etki yaratan şey budur.

Perakendeciler her yerde, bu ünlü kıyafetlerin farklı varyasyonlarıyla raflarını doldurmak için toptan yoga giysiler satıcılarından satın alınan yoga pantolonları toplayın.
2. Basketboldan Basketbol Forması
Basketbol forması, bir moda modeline yeni bir katkı değil ve yıllardır hip hop geleneğinin bir parçası. Ancak şimdi, Athleisure, yürümek için yeni rampalar sağlayarak, bu forma kesinlikle kullanımında çok daha olumlu ve ustaca bir yöntem oldu. Hafif, çok zariftir (özellikle tercih ettiğiniz oyuncunun birini giyerseniz) ve kotlardan şortlara ve joggers’a kadar bir şeyle eşleştirilebilir; Tek koşul – kişinin markalarına adalet yapmak için dunk ayakkabıları giymesi gerekiyor.

3. Joggers koşudan joggers
Joggers her zaman oradaydı, hip hop dansına veya sabahın erken saatlerinde koşan birçok insanın gardıroplarının sessiz bir üyesi olarak vardı. Şimdi Athleisure moda ve yakın poster çocuğu için gerekli olan bu pantolon, moda dalgalanmaları yapıyor, şimdi uzun süredir bekliyordu. UNISEX, aynı zamanda spor ayakkabılar veya dunks ile harika, her kim ne olursa olsun, bu kesinlikle Gaga’ya giden herkes için bir ihtiyaç var. Komik kısmın yanı sıra, sadece tişörtler veya süblimlenmiş giysilerle giyebilirsiniz ve gitmeniz harika olabilir.
4. Vücut geliştirme ve çapraz uyumdan yelekler
Spor salonu yelekleri, vücut geliştirmenin altın çağının ve şimdi insanların onları dışarıda giymeye karar verdiklerini düşünerek orada. Son derece rahat ve ışık, bunlar yaz en iyisidir ve başka hiçbir şey gibi sıcakla savaşır. Yeterli güneş kremi uygulamayı ve şeylerin daha güvenli tarafında olmayı hatırlamayın.

Artık bunların hepsinin, yakın tarihte hangi sporlara ait olduklarını tam olarak nasıl anladığınıza göre, trendin daha derin bir şekilde anlaşılması gerekir. Bunların hepsi, daha sonra distribütörlerin yanı sıra onları aldığınız tüccarları tedarik eden spor giysi üreticileri tarafından yaratılır – oldukça ilginç bir destan!

Etiketler:
Spor kıyafet
Spor giysileri üreticileri
Toptan yoga kıyafetleri
Toptan Yoga Giysileri Tedarikçiler
yoga kıyafetleri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Previous Article
Next Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>