Blazer’ı rutin kıyafetinizle şekillendirebileceğiniz benzersiz yöntemler!

Blazer’ı rutin kıyafetinizle şekillendirebileceğiniz benzersiz yöntemler!

Rutin kıyafetinizle blazer stil yapabilirsiniz farklı yöntemler!
13/11/2019, Alanic Global tarafından yayınlandı
Blazers çok farklı şekillerde şekillendirilebilir. Giysileri ile ilgili olduğunda, onu karmaşık tutmayı seven kadınlar, giysileri, sezon için katman seçeneği olarak kesinlikle blazer’e başvurabilirler. Nötr ve düz renkli varyasyonlarla kalabilir veya geleneksel bir deneysel görünüm seçebilirsiniz.
Popüler Giysiler Üreticileri USA, kesinlikle bir göz atabileceğiniz geleneksel kadınların blazer çeşitliliğini ortaya çıkardı. Bu nedenle, basit ve kolay bir diva olarak ortaya çıkması için blazer’ı şekillendirebileceğiniz farklı yöntemleri keşfedin!

İşi ciddiye almak
Mavi bir ince çizgili blazer, karizmanın yanı sıra manyetizmayı da sızdırmaz. Bu nedenle, kadınlar büyük bir iş kıyafet görünümü için bu tür seçerler. Yaka boyunca özetlenen siyah ince şeridi olan bir Çin yakalı beyaz tişört seçebilirsiniz. Pantolon için, özellikle minimalist bir görünümle kalmak istiyorsanız haki renkli bir pantolonla kalın.
Sağlam ortak
Hiç düz renkli kazak üzerinde bir blazer eşleştirdiniz mi? Bu kıyafetler, katmanlar rahat bir kıyafetin yanı sıra temiz bir stil üretmek için iyi çalıştığı için aşırı kış mevsimi hava durumu için idealdir. Pastel renkli bir blazer ve koyu renkli bir kazak yardımıyla kesinlikle kontrastlı bir görünüm üretebilirsiniz. Alt aşınma için, siluetinize bir anlam katmak için konik bir pantolonla kaldığınızdan emin olun.

Gurl giydir!
Kemerler ve düğmeler gibi aksanlar, bir blazer kıyafeti için çok ihtiyaç duyulan cazibeyi ekler. Bu nedenle, bu sezon büyük silüetlerle oynayabilirsiniz, bu da eğlenceli kıyafetler üretmek için sıradan bir şey. Bu nedenle, fildişi beyaz bir blazer ve altın metal kayış, donuk günler için ek oomf için idealdir. Tam burada sizden pantolonları atmanızı ve çorapları seçmenizi isteyeceğiz, çünkü blazer elbisesi bir stil diva olarak ortaya çıkmanızı sağlayacak!
Dünyayı kim yönetiyor? Kızlar! Bu nedenle, her yarışmacının parlak yayabileceği bir üniformaya ihtiyacı vardır. Bu nedenle bu durumda blazerler sizin için en iyi şeydir. Müşterilerini özel hissettirmek isteyen şirket sahipleri, toptan bebek kıyafetleri ve kadın kıyafet tedarikçileri ile iletişime geçebilir. Yapmanız gereken tek şey, büyük kıyafet koleksiyonuna bir göz atmak, gerekli parçaları seçin ve yardımcı ekibe uygun şekilde toplu ihtiyaçları belirtmektir.

Etiketler:
Blazer üreticileri
blazer toptan
Blazer Toptan ABD
Giyim Üreticileri ABD
toptan bebek kıyafetleri
Toptan bebek kıyafetleri üreticileri
toptan bebek kıyafetleri ABD
Kadın Giysileri Tedarikçileri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Next Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>