Bu yayınlar gibi haftalık haber güncellemesi

Bu yayınlar gibi haftalık haber güncellemesi

? Bizi Twitter veya Facebook’ta takip edin – bu okuduğumuzun düzenlenmiş versiyonu! (Ayrıca Corporetteals Twitter feed’imiz aracılığıyla iyi bir satış duyursak da tweet atıyoruz.) Bizi Pinterest ve Instagram’da veya RSS beslememizde de takip edebilirsiniz. -Birin büyüleyici büyüsü? Lucky Magazine bunu kontrol ediyor.
Wall Street Journal, erkekler için en iyi gözlük çerçevesini bulma konusunda rehberlik paylaşıyor, ancak kadınlar da bunu yararlı bulabilir.
Business Insider, daha fazla harcama yapmamızı sağlamak için satıcılar tarafından kullanılan fiyat hilelerini inceliyor.
Time, Sheryl Sanderg’in New York Times’daki op-ed’i “kadın iken konuşma” ve kadınların işte duyulduklarından nasıl emin olabilecekleri hakkında yorum yapıyor.
Yankee Magazine, Florence Griswold ve hayatınızın işini bulmak hakkında bir makale sunuyor.
Bloomberg Businessweek, kadınların neden belirli akademik alanlara girme olasılıklarının daha düşük olduğunu inceleyen ve görünüşe göre cevabı bulduğunu bildiren yeni bir çalışma hakkında rapor veriyor: “doğuştan gelen parlaklık” olduğunu düşünmüyoruz.
Yeni bir Pew Araştırma Merkezi araştırması, profesyonel kadınların çocuk sahibi olduğu ve kariyerlerini ve ilerlemelerini nasıl etkileyebileceği ilginç bulgular sunmaktadır.

Bir şey mi kaçırdık? Onları buraya ekleyin veya News@corpetette.com adresine gönderin. Teşekkürler! AYRICA: Annen misin yoksa anne mi? Corporettemom’daki bu haftanın haber güncellemesini kaçırmayın. Amazon.com ve bağlı sitelerle bağlantı kurmamız için bir ima sunmak için geliştirilen bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programına katılımcısıyız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>