Kadınlar için c-suite stil: Bir promosyondan sonra gardırobunuzu nasıl yükseltebilirsiniz

Kadınlar için c-suite stil: Bir promosyondan sonra gardırobunuzu nasıl yükseltebilirsiniz

Hiç bahsettiğimizi düşünmediğim bir şey, kadınlar için C-suite stilidir-zarif güç giydirme için en iyi fikirler nelerdir C-suite’deki kadınlar? Kadın yöneticiler nerede alışveriş yapmalı? Ve bunlardan herhangi biri ne kadar önemli?
Kadınlar için C-suite stili hakkında genel fikirler
Önde söyleyeceğim: C-suite’deyseniz, istediğiniz gibi giyinmek için ideal kazandınız. Aslında, genellikle en üstte yönetici kadınların, renkli moto ceketler ve “ofisinizi bilin” bir şey olabilecek diğer stiller gibi oldukça geleneksel olmayan stillere sahip olduğunu görürsünüz. Ama sen patron sizsiniz ve başkalarının izlediği tonu ayarlamanız sorun değil.
Cilalı görünmek istiyorsanız, terzilik paranızın iyi bir kullanımı olacaktır. Ünlü bir şekilde televizyondaki her şeyin düz beyaz tişörtlere kadar uyarlandığı ve terziliklerin blazerler, elbiseler, pantolon ve daha fazlası ile önemli bir fark yaratabileceği söyleniyor.
{İlgili: Ne zarif kadınlar uyarlanır}
Aslında, tüm satın alımlarınızı terzilik merceğinden görürdüm – örneğin, yeni bir çift pantolona ihtiyacınız varsa, 100 $ çift veya 1.000 $ çiftine mi ihtiyacınız var? Sonuçta, 100 dolarlık bir çift siyah pantolon, 1.000 dolarlık siyah pantolondan çok farklı görünmüyor. Bununla birlikte, 1.000 dolarlık çift muhtemelen terzilik göz önünde bulundurularak oluşturuldu, bu nedenle dikişler ve kumaşlar daha iyi hayatta kalacak ve terzilikten sonra sürecek, oysa 100 $ çifti siyah pantolonun muhtemelen bir miktar esnemesi var çünkü raftan giyilmek üzere yaratılacaklar (ya da o kadar moda oldukları için bir veya iki yıldan fazla sürmesi amaçlanmamıştır) ve esnek kumaş genellikle iyi uyarlamak daha zordur. Bu yüzden hangi kıyafetlerin size en uygun olduğunu kendiniz inceleyin – uygun maliyetli ise sorun değil! – ve terzinizle, gardırobunuz için genel olarak en büyük etkiyi ne yapacağını ve buna göre alın.

Ayrıntılar ve aksesuarlar baştan aşağı tasarımcı kıyafetlerinden çok daha önemlidir. Örneğin, bir Hermès eşarp veya Cartier’in keyfini çıkarır, diğer gardırop parçalarının uygun maliyetli olup olmadığı önemli değil, herhangi bir kıyafeti yükseltir. Otantikliğin önemli olduğunu düşünürdüm-eğer tipik olarak diğer yüksek başarılı, zengin insanlarla toplantılarda iseniz, muhtemelen bir Hermès ile bir nakavt veya “benzer” bir dupe arasındaki farkı bileceklerdir. İyi mücevherlere, ayakkabılara ve kemerlere para harcayın.
Dikkate alınması gereken diğer detaylar: saç kesimi ve temeller. Sütyen her 6-9 ayda bir değiştirilmeli, hem konfor hem de maksimum etki için (ne yapmasını isterseniz, en aza indiriyor, itiyorlarsa, hayatlarının başında çok daha fazla şey yapacaklar, vb. .). Saç stilinizin özellikle hiçbir şey olması gerekmez – kıvırcık saçlar, gri saçlar, uzun saçlar ve doğal saçların hepsi iyi – ancak saçlarınız gurur verici olmalı ve kasıtlı görünmelidir. (Tipik olarak ihtiyaç duyduğunuz inanılmaz bir stilist, paranızın bir başka harika kullanımıdır!)
Çantalar açısından, harika çantalara para harcayabilirsiniz, ancak bir adam gibi harika bir evrak çantasına ihtiyacınız olduğundan emin değilim. Aslında, tanıdığım en yüksek güçlü kadınlardan bazılarının, tiki L.L.Bean tipi kılıfları veya-gerçek güç adımı-sadece bir hayır kurumundan önemli bir tote çanta kullandığını eğlendim. Oldukça büyük donör. (Ama o zaman, bu işe gidip gelmenin VIP toplantıları veya mahkeme için değil çalışması içindir.)

İletmek istediğiniz genel görünümün, kendinizi dünyaya nasıl sunduğunuz da dahil olmak üzere, akıllı, güncel, iyi bilgili ve yörüngenizdeki her şeyin farkında olan bir kişi olduğunu iddia ediyorum.
Ama yine: Nasıl sevdiğinizi giydirmek için ideal kazandınız!
Okuyucular, düşünceleriniz neler? Bildiğiniz en güçlü kadınlar nasıl giyiniyor? C-suite, bir ortak veya bir sahibinde ise bir fark var mı?
Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşur ve Corporette® bu yazıdaki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alımlar için komisyonlar kazanabilir. Çok daha fazla ayrıntı için buraya bakın. Desteğiniz için çok teşekkür ederim!
Nerede Alışveriş Yapılır: Kadınlar için C-Süite Stil Önerileri
Belirli şeylere nerede para harcayacağınızı bilmek istiyorsanız, iş kıyafetleri için önerdiğimiz çok daha pahalı markalardan bazıları – ve iş gardırobunuz için büyük bir giyim bütçeniz varsa, burada başlayacağım .
İş giysileri için en iyi lüks markalar
Bu benim listem – okuyucular, düşüncelerinizi duymak isterim! Sınırsız bir bütçeniz olsaydı ve katil bir iş gardırobuna harcamak isteseniz, nereden başlarsınız?
Kaşmir: NY, Loro Piana, Akris, TSE, Brora ve Eric Bompard
Blazers: Smythe, McQueen, L’Agence, Veronica Sakal, The Fold, Armani
Chanel tarzı ceketler: Chanel, St. John, Iro, L’Agence, Sandro
Elbiseler: Roland Mouret, Victoria Beckham, DVF, Akris, St. John, Burberry
Pantolon: Lafayette 148 New York, Teori
Coats: Fleurette,Cinzia Rocca, Machage
Ayakkabılar: Ferragamo, Manolo, Choo, Valentino, Louboutin (ancak lütfen kalın platformlar veya 4 ″+ topuklular düşünmeden önce ofisinizi tanıyın), Aquazzura, Sarah Flint, Prada ve Miu Miu (tasarımcı ayakkabılar için yeni başlayan rehberimizin favorilerinden biri )
Hava Geçirmez Ayakkabılar: Aquatalia, La Canadienne

Lux Brands for Workwear’dan özel klasik stiller
Kadınlar için en iyi tasarımcı topuklar

Yukarıda resimde, kadınlar için en klasik tasarımcı topuklarından bazıları: 1) Choo 2) Manolo 3) Prada 4) Valentino 5) Louboutin
Kadınlar için yatırım daireleri
2021’den itibaren en uzun süredir devam eden “yatırım balesi daireleri” (300 $-900 $): bir / iki / üç / dört / beş

Kadınlar için en iyi tasarımcı takımları

Resimde: 2022 itibariyle favori tasarımcı takımlarımızdan bazıları: 1) Akris 2) McQueen 3) Altuzarra 4) Veronica Sakal 5) Armani

Kadın Yöneticiler için En İyi Lux İfadesi Blazers
En şimdiki favori Lux ifadesi Blazers’ın bir toplanması için bizi izlemeye devam edin!
Kadın Yöneticiler için Lux Artı Boyutlu İş Giysileri
Profesyonel kadınlar için tasarımcı artı boyutlu kıyafetler bulmak zor olabilir, bu nedenle bu liste oldukça geniş bir “tasarımcı” tanımına sahiptir…
11 Honoré (DVF, Veronica Beard, Marina Rinaldi, vb.)
Giysiler
Amour Vert (3x’e kadar)
Adrianna Papell
Alice Alexander
Baakal
Dia & Co. (Abonelik Hizmeti)
Henning NYC
Saat
Hackwith tasarım evi
Çekirdek
Jibri
Kiyonna (0x-5x boyutları)

Lafayette 148 New York
Medetrade
Marina Rinaldi/Persona tarafından Marina Rinaldi
Navabi
Nic + zoe
Mercer
Pari Passu
Pomp (halkımın gücü)
Poplinen
PLVSH Style (Abonelik Hizmeti)
Rachel Pally
Rita Phil Özel Yapımı Moda (Özel Etekler)

Simone Aviv

Summersalt (2x’e kadar)
Tieldorein (Etsy Mağazası)
İki katlı kıyafet
Evrensel standart
Vince (temeller için harika!)
Wildfang (XXL’ye kadar)

Stok fotoğrafı by by wath of Deposit fotoğrafları / Andrewlozovyi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>