Tshirtstudio-Tişört Baskı Yapıldı

Tshirtstudio-Tişört Baskı Yapıldı

Burada Tshirt Fabrikası’ndaki hepimiz kişiselleştirilmiş tişörtlere bağımlıyız, sanırım bunu zaten biliyorsunuz. Eğer rastgele bir tişört almak veya kendi grafiğim veya mesajımla basılması arasında seçim yapsaydım, kesinlikle ikincisini tercih ederim. Belki de bu hizmetteyiz ve bu kıyafet parçasına kişisel bir dokunuş eklemekten kaçınamayız, ancak eminim herkes giydikleri şeye bu özel katılıma sahip olmaya heveslidir.
Ve burası, baskı hakkında herhangi bir bilgiye sahip olmayan insanların evlerinden ayrılmak zorunda kalmadan kolayca bir şeyler yapabileceğini merak ettim. Belki yakınınızda bir baskı dükkanınız yok, bu yüzden tişört baskasında uzmanlaşmış, bütçeyi ciddi bir şekilde etkilemeyecek bazı harika siteler aradım.
Bugün, tişörtlerinizi veya kupalar, minderler, bardak, havlu (ve liste devam ediyor) gibi diğer hediyelerinizi kişiselleştirmek için size tshirtstudio.com’u kolayca tavsiye edebilirim. Tüm ürünlerin yanı sıra, kolay kısım kişiselleştirebileceğiniz ürün, özel yapım ürününüzün çevrimiçi tasarım önizlemesi için çok önemli olan kısımdır. Çevrimiçi tasarım yazılımı yüksek kaliteli tişört fotoğrafları kullanır. Ziyaretçiler tarafından yüklenen metin ve görüntüler, bitmiş giysinin mantıklı bir gösterimi kullanarak, tişört görüntüsünün kıvrımlarına ve dalgalanmalarına tam olarak uyacak şekilde anında kalıplanmıştır.
Cushtionsbaseball t-shirtlong kollu beyzbol t-shirtpremium v ​​boyun tişört tişört üst t-shirtringer t-shirtringer t-shirtcamo t-shirtthere benzer sistemlerdir, ancak flaş veya eklentilere dayanmaktadır. Bu, işlevlerini ve kullanılabilirliklerini güncel olmayan tarayıcılarda azaltır, genellikle çalıştırmak için can sıkıcı güncellemeler ve indirmeler gerektirir ve genellikle mobil cihazlar için işe yaramaz. Korkunç pürüzlü kenarlarla sonuçlanan ve fotoğrafik olmayan gölgeleme ve renk kullanan, anti-takma anti-taktikler yoktur. TshirtStudio sistemi, bir görüntü (hepsi) görüntüleyebilen herhangi bir tarayıcıda çalışır. Görsel olarak, fark, diğer gelişmiş seçeneklerin, basılı bir tişörtün (bir oyunda gördüğünüz bir şey gibi) sanal bir 3D “temsili” sunmasıdır. -gömlek.
Kendiniz görebilirsiniz ve aşağıda kendi bireysel ürünlerimi bulabilirsiniz – tüm süreç beni 5 dakikadan az sürdü. Gezinmesi çok kolay ve o kadar eğlenceli buldum ki tüm seçeneklerle en az yarım saat daha geçirdim.
Kişiselleştirilmiş Mouse Padd tasarısı kendi tişörtünüz-Editorthey henüz fotoğrafları ve karmaşık görüntüleri koyu renklere kabul edilebilir bir standarda yazdıran bir teknoloji bulamadı, ancak umarım farklı süreçler de kullanılabilir.
Ayrıca tişört tasarımları arasından seçim yapabilirsiniz, ancak tasarım editörünün güçlü kıyafeti olduğunu düşünüyorum, bu da her ürünün altında gösterdikleri incelemelerle doğrulandığını gözlemledim. Öyleyse benim sözümü almayın, kendin görün.
Www.tshirtstudio.com için Facebook ve Twitter

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>