Nook & Cranny Independent T-Shirt Pop-Up Shop

Nook & Cranny Independent T-Shirt Pop-Up Shop

Bu hafta Nook & Cranny, haftalık tişört pop-up dükkanı için bağımsız tasarımcılardan oluşan bir koleksiyon tarafından ele geçiriliyor. Rayları doldurmak, kirişlerden asılı ve dükkanın yepyeni etkinlik alanının duvarlarını kaplamak, yedi en iyi indie markasından tişört, sweatshirt, baskılar ve tote çantalarının bir sergisi olacak.
Bear Hug Co, popüler ürünler serisi ile size bir ‘Murray Noel’ diliyor. Walter White, Johnny Cash, Forrest Gump ve Bill Murray, hepsine büyük bir büyük sıcak ayı kucaklaması verilen ve tarama zevkiniz için açıklayıcı kıyafet ve baskı tasarımlarına dönüşen simgeler arasında.
Kayıp şekiller, basit ama etkin grafik ve tipografi tasarımları koleksiyonuyla ‘başka bir harika gün’ diliyor. Hem erkek hem de kadın boyutlarında mevcut olan bu insanlar şimdiki listenizi ele geçirdi. Sınırlı Sürüm Hiçbir Glory Tasarımları da sunulmuyor, bu yüzden yapabildiğiniz gibi yakalamak! Doğa ve cesaretle bağırsaklar, bu yaklaşan başlangıç, azlığın bağımsız başarı için çok önemli olduğunu doğrulayın.
Canavar iplikleri, bir dizi renkli tişört ve kapüşonlu sweatshirt ile işleri tatlı tutarken Peter Carrington ve Point, daha karanlık tekniklerini illüstrasyon ve giysi baskı dünyasına sergiliyor. Tasarlanacak farklı tekniklerle, bu yıl harika listenizdeki herkes için küçük bir şey var.
T-shirt pop-up mağazası 21 Aralık Pazar gününe kadar Nook & Cranny’de (28 Bold Street, Liverpool) olacak. Açılış saatleri 09: 00-18: 00’dir, ancak Perşembe ve Cumartesi günleri gece geç saatlerden (’20:00), oldukça harika Noel klobberine ellerinizi almak için yararlanabilirsiniz.
Nook & Cranny Independent T-Shirt Pop Up dükkanı

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>