Yeni iş müzakereleri

Yeni iş müzakereleri

, iş avantajlarını müzakere eden (veya yeniden müzakere edilmiş) olanlarınız için ve daha fazlası, son birkaç yılda işlerin nasıl değiştiğini düşünüyorsunuz? İşe alım tarafındaysanız, bu günlerde hangi istekler çok daha yaygın görünüyor? (İşe alım gözetlemeleri için: Sizi her zaman saçma olarak vuran ortak istekler var mı?)
Geçmişte konuştuk
Büyük bir maaş ve diğer faydaları müzakere etmek (ve teknoloji bütçesi gibi daha az yaygın faydaların yanı sıra, başkalarının hangi avantajların elde ettiklerini bilmek de yararlı olabilir)
Azalan çalışma saatleri müzakere etmek ve/veya uzaktan çalışma konusunda isteksiz bir patron satmak gibi esnek çalışma düzenlemelerinin müzakere edilmesi (son bağlantı birkaç yıl önce yazıldı, bu yüzden tahmin ediyorum, bu yüzden olduğundan çok daha basit!)
İş avantajlarını kullanarak yılda 10 bin dolar tasarruf edilir (ve müzakere ederken hangilerine bakılır)
Gelecekteki doğum iznini yapıp yapamayacağınız (hamile olmadan önce)

Şimdi en iyi müzakere başka hangi şeyler? Okuyucular bu sabah seyahat gereksinimlerini müzakere etme konusunda ilginç bir Threadjack’e sahipler (özellikle Dobbs nedeniyle); Ayrıca, ofiste ne kadar yüz süresinin gerekli olduğunu da müzakere ediyor olabilirsiniz.
Sizden haber alalım erkekler – iş müzakerelerinin son zamanlarda nasıl değiştiğini düşünüyorsunuz?
Stok fotoğrafı STEMEN.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>