Hareket halindeyken anneler için rahat ve modaya uygun kıyafetler

Hareket halindeyken anneler için rahat ve modaya uygun kıyafetler

Hareket halindeyken anneler için rahat ve modaya uygun kıyafetlere inandığımda, kot ve ceketli bu zarif ama konforlu sarkmalara inanıyorum. Hayatım her zaman hareket halindedir. Geçen hafta anaokuluna başlayan çocuğumu bırakmaktan, tam zamanlı danışmanlık işime, tam zamanlı blog yazmaktan, ev ve arkadaşlar için zaman üretmekten, hayatım meşgul olmaktan başka bir şey değil. Çoğu zaman tam olarak nasıl dengeleyebileceğimi ve hepsini halledebileceğimi sorguluyorum. Telaşlı bir yaşam tarzı ile, A noktasından B’ye gitmeme yardımcı olan şeylerden biri giydiğim şeyde rahatlık keşfetmek. Giyim konusundaki rahat ayakkabılar söz konusu olduğunda ilk aradığım şey. Zarif ve modaya uygun görünümleri sevdiğim kadar, rahat kıyafetler ve ayakkabılar artık hareket halindeyken bir anne olarak endişem. Hem zarif hem de konfor kombinasyonuna sahip ürünler bulduğumda, gardırobuma eklemekten çekinmiyorum.
Kısa bir süre önce Rothy’nin ayakkabılarıyla tanıştım ve henüz kullandığım hareket halindeki kadın/anne için en şık, rahat ayakkabılar. Benim için, bu Rothy’nin mücevher tonu ve Mocha’yı azaltır sarkıklar yaşam tarzıma idealdir. Tam olarak ne kadar rahat uydukları için şarj ettim. Çok daha da önemlisi, düşük atık, düşük etkili malzemelerle ve yüksek kalite için elle monte edilmiştir. Geri dönüştürülmüş plastik su şişelerinin rahat ayakkabılara nasıl dönüştürülebileceği tam olarak olağanüstü. Bu sarkıklar her şeyle kullanılabilir.
Daha önce kahverengi bir kalem etek ve bluzla eşleştirilmiş çalışmak için ‘Mocha Mocha Azaltma Loafers’ i giymiştim. Ben de kurumdan (resimlerde görüldüğü gibi) çocuğum Nolan’ı seçtikten sonra eşofmanlarla eşofmanlarla eşleştirdim. ‘Açıkçası renkli mokasenler’, bu yayında öğle yemeği/brunch arkadaşlarıyla görüldüğü gibi kotlarla rasgele eşleştirildi. Bu ayakkabılar esnektir ve renkler sonbahar için mükemmeldir. Bu ayakkabıları uzak tutamıyorum. Her zaman giyebileceğim ve harika hissettiğim ayakkabıları keşfetmek, olmazsa olmaz.
Ne giyiyorum:
Rothy’nin Daireleri: Burada, // Çanta: Benzer burada/// Jeans: burada; Üst: burada // denim ceket: burada; Loc tarafından şapka, burada/burada benzer // eşofmanlar: burada; Cap: Burada

< >

Bu yayın Rothy’nin sponsorluğunda. Her zaman olduğu gibi tüm görüşler benimdir.
Hareket halindeyken anneler için rahat ve modaya uygun kıyafetler

Aynı şekilde:

İş kıyafetlerinizi nasıl tazeleyebilirsiniz …

Yılbaşı Gecesi Kıyafet Konseptleri…

2022’de bakılacak heyecan verici moda kalıpları

Gardırop Temelleri Şimdi sahip olmanız gerekir

Bilin.

Haber almak için e -posta adresinizle kaydolun.

İlk adı

İlk adı

İlk adı

İlk adı

Soyadı

Soyadı

Soyadı

Soyadı

E -posta adresi

E -posta adresi

E -posta adresi

E -posta adresi

Abone olmak

Abone olduğunuz için teşekkürler!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>