En İyi 2020 Kış Botları ŞİMDİ İDEAL

En İyi 2020 Kış Botları ŞİMDİ İDEAL

, sadece bir çift topuklu bot içine kayabilmek, bu zamanda eşsiz değişiklikler etrafında biraz konfor şeridi getirdi çünkü giyinmeyi seven kadınlar için. Henüz en yeni botlarınızı gösteremeyebileceğiniz gibi, kendinize davranamayacağınızı kim belirtiyor?

seat.se
Bugün, tercih ettiğimiz kadın ayakkabılarımızdan birkaçına odaklanmak istedik. Özellikle, bu birinci sınıf önyükleme stilleri. Sonuçta, burada kış aylarında daha derine inmek üzereyiz, bu yüzden bazı yeni Inspo incinemedi, değil mi?

modacognoscente.blogspot.com
Kasım veya Aralık başı, kışın çok öngörülemeyen havasıyla ilgili olduğunda asla iyi hazırlanamazsınız. Flaş sellerinden, karla fırtınalardan ve kar bombasına kadar kar ve karlara kadar her şeyle uğraşmak, bu sezon elde etmek için en işlevsel üründür.

Ancak, geçen yıldan itibaren denenmiş ve gerçek tuzla lekeli ayakkabılarınıza geçmek yerine, kendinize bir çift yeni bot veya beş ayı çok daha şık hale getirmek için bir çift yeni botla bakmanız için bir şeyler sağlayın.

Diz boyu botlar, nadiren alaka düzeyini kaybeden geleneksel bir tarzdır, bu yüzden büyük olasılıkla alıcıların dolaplarına olduğu kadar bir veya iki çift eklemeye devam etmede hiçbir hasar görmüyor. Bu uzun ayakkabı deseni, kot pantolon, eteklerin yanı sıra elbiselerin altında olağanüstü görünüyor ve çok daha fazlası, en pratik bot seçimi olmadığına inanıyorsanız, yanılıyorsunuz.

Bugünün en iyi seçimleri düz botlar, aynı zamanda benim gibi olmanın yanı sıra zaten temel ayakkabılarınız var, ancak bir şeyleri biraz tatmak istiyorsanız, ideal bir yere geldiniz. Sizi gerçekten anlamanızı istediğimiz kışlık 2020 kışlık botlarına götürürken, yanmaya uyun.

Ayrıca bakınız

Bahar Modası, Kış Modası
Kelly Green’i tam olarak nasıl şekillendirir: Pinterest, 2022 için aranan çok renk

Söz konusu önyükleme siluetlerini vurgulamak için, birkaç ekip üyesinden şu anda diğerleri üzerinde tüketildikleri bir çift botu göndermelerini istedim.

Ayrıca Ado olmadan, gözümüzde ön koşucular olan önyükleme stillerini incelemek için kaydırmaya devam edin, toplam çeşitli görsellerle ve shoessee.com’dan Inspo satın almak

Düz stiletto yüksek topuklu kadife nokta ayak parmağı orta buzağı yüksek topuklu botlar
Kadınların Moda Yönlendirilmiş Yüksek Topuk Botları
Kadın Moda Yönlendirilmiş Yüksek Topuk Botları_
Kadın moda topuk botları
Yönlendirilmiş ayak parmağı ile kadın ayak bileği botları
Düz orta topuklu kadife yuvarlak ayak parmağı diz üstü yüksek topuklu botlar
Ayak bileği botlarının dışında düz düz kadife yuvarlak ayak parmağı
Düz düz kadife yuvarlak ayak parmağı dizinin dışında yüksek düz botlar
Düz düz kadife yuvarlak ayak parmağı rahat diz yüksek düz botlar
Diz yüksek düz botların dışında düz düz yuvarlak ayak parmağı
Kadınların rahat düz renkli yönlendirilmiş botları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>