Bu kış

Bu kış

Kış için temel denim giymek için şık yöntemler, denimin gardırobumuzdaki tüm çiftleri sergileme ve rahat ve zarif kıyafetler üretme zamanıdır.

Moda fraksiyonu
Sıska denimden temellere, siyah denim, flare kot pantolonun yanı sıra yüksek belli stillere kadar, düzenli olarak kot pantolonlu yeni kıyafet stilleri topluyoruz, ancak genellikle her çift için ne giyeceğini anlamak zor.

Lillyandgrant
Denim en temel kıyafetler ve aynı şekilde uygun fiyatlı olsa da, gerçekten ucuz görünmeleri gerekmez. Geçen yıl, burada ve orada stil teknikleri sayesinde gerçekten şık görünen kış deniminden moda blog yazarlarını aradık. Bir kıyafetin stilistini yapan şey bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçek değildir, ancak bu tür şeyler için bazı önemli noktalarımız vardır.

Thanyaw
Temel olarak, en iyi özelliklerinizi vurgularlar ve en iyi yaptıklarını yaparlar. Tüm temel denim benzer değildir. Genellikle denim tüm yanlış yerlere gidebilir, altınızı düz görünmesinin yanı sıra alt karnınıza ilgi çekebilir.

Ayrıca bakınız

Sonbahar moda, ayakkabı, kış moda
Bu yıl hakim olacak sonbahar/kış ayakkabı desenleri

Bu yüzden bu kış aylarında sizin için temel denim giymek için zarif yöntemler bir araya getirdik.

demiryap
RielleCharnas
Marielehaon
mademoisellejaime
Lilyisabellaclark
Lillyandgrant
98.c_project

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>