İş Stili: Nötr ve Pleats

İş Stili: Nötr ve Pleats

Herkese merhaba! Umarım hepiniz harika bir hafta sonu geçirmişsinizdir. Porto Riko’ya iyi bir yolculuk yaptık ve ben bir başkasını dört gözle bekliyorum. Cumartesi günü, Nordstrom’un Pentagon ekibiyle, Topshop, J Brand ve tamamen Free People dahil olmak üzere farklı markaları ve yaklaşan koleksiyonları önizleyen bir araya geldim. Ayrıca Alex ve Ani mücevherleri hakkında bilgi sahibi oldum ve özel bileziklerini seviyorum.
Pazar günü koca ilk Babalar Günü’nü kutladık. Özelleştirilmiş en iyi Nolan’ın babaya memnun bir Babalar Günü dilemek için giydiğini görmek için Instagram’ımı kontrol edebilirsiniz.
Bugünün kıyafet yazısı işle ilgili bir stildir. İş için, ilkbahar ve yaz mevsimlerinde genellikle çiçek, pastel veya nötr renkleri karıştırıyorum. Bu sefer tek renkli bir görünüme gittim – ince ve taze hissi seviyorum. Her şeyi minimal düzeyde tuttum.

Kıyafet: Zara etek (bunu burada ve burada seviyorum) // Everlane Top (burada, burada benzer) // Christian Louboutin pompaları (satılan, burada benzer, bütçe dostu burada)

< >

İçeriği görüntülemek için JavaScript’inizi açın
Uğradığınız için teşekkürler! Harika bir hafta geçirin.
xoxo
Stella
Marcusdilano tarafından fotoğraflandı

Ayrıca keyif alabilirsiniz:

Şimdi satın almak için eğlenceli bahar elbiseleri

Giyebileceğiniz en iyi yaz üstleri…

Bu yaz kot nasıl giyilir

Yazmak için aranan birçok yaz…

Bilin.

Haber ve güncellemeler almak için e -posta adresinizle kaydolun.

İlk adı

İlk adı

İlk adı

İlk adı

Soyadı

Soyadı

Soyadı

Soyadı

E -posta adresi

E -posta adresi

E -posta adresi

E -posta adresi

Abone

Abone olduğunuz için teşekkürler!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>