15 Elli

15 Elli

yazlar için SPF ile el kremi, yüzümüzü zararlı UV ışınlarından korumak için kozmetik gardırobumuzda stokladığımız birçok güneş koruyucu. Hiç ellerimizin her gün karşılaştığı sertliği düşündün – yemek pişirme, yıkama ve temizlik işleri nedeniyle mi? Bu bir nedeni, el kreminin hangi mevsim olursa olsun, ellerinizin çok ihtiyacı olan şey olmasıdır. Sonuçta, ofis, toplantı ve partilerde kuru, çatlamış ve pürüzlü ellerinizi gösterecek misiniz?
En iyi el kremi sadece ellerinizi yumuşak ve nemli tutmakla kalmaz, aynı zamanda koruyucu bir katman sağlar. Böylece, günlük aktiviteler ellerinizi beslemeye ve beslemeye yol açmaz.

En iyisi, el kremini SPF ile kullanmak olacaktır, böylece ondan tamamen faydalanabilirsiniz – güneşten korunma, nemlendirme, yumuşak eller, vb.
Güneş kremi ile el kremi listesi
Tıpkı yüz kremleriniz gibi, el kremasının bile içinde SPF olması gerekir. Böylece SPF ile el kremi satın aldığınızda, karanlık noktalardan korunma ve rahatlama bekleyebilir ve elleriniz üzerinde daha genç görünümlü bir etki elde edebilirsiniz.
SPF ile En İyi El Kremi Markaları
Yaşlanma karşıtı el kremine bakalım ve ellerimizin güneşten ve günlük sertlikten nasıl koruyucu bir formüle sahip olduğunu görelim.

Kaynak: Dailymail.co.uk1. Clinique daha da iyi koyu nokta düzeltme el kremi geniş spektrum spf 15
Bu, elleriniz için mükemmel hasar silgisidir. Koyu lekelerin ve yaş lekelerinin, cilt renklerinin görünümünü tersine çevirir, böylece eşit bir cilt tonu yaratır. Dahası, ellerinizi bütün gün nemlendirir.
Kaynak: Beautebay.com2. Supergoop! Sea Buckthorn SPF ile Sonsuza Kadar Genç El Kremi
Korumada yüksek olan bu el kremi, içinde UVA/UVB ışınlarının neden olduğu hiperpigmentasyonu azaltmaya yardımcı olan deniz buckthorn yağı vardır. Kuru eller için bu el kremleri jumbo paketi boyutunda geldiğinden, onu masanızda tutabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda sürekli uygulayabilirsiniz.

Kaynak: Dermstore.com3. Avon Anew Klinik Mutlak Retinol Hatta El Kremi SPF 15 Düzeltme
Avon’dan gelen SPF el kremi ellerinizi shea yağı ile nemlendirir ve yaşlanma işaretlerini retinol ile azaltır.
Kaynak: eBay.com4. Nötogena norveç formülü yaş kalkanı el kremi spf 30
Bu yaşlanma karşıtı el kremi elleri nemlendirir, aynı zamanda onları özel helioplex güneş kremi ile korur, böylece ellerinize en iyi güneş koruması verir.

Kaynak: SOAP.com5. L’Occitane Immortelle Parlatıcı El Bakımı SPF 15
Hafif, kuru eller için bu el kremleri sadece ellerinizi güneş hasarından korumakla kalmaz, içindeki ölümsüz hayati yağ kırışıklıklarla savaşır. Ayrıca içindeki C vitamini düzensiz cilt tonunu aydınlatır.
Kaynak: Lizandlipgloss.com6. Deborah Lippmann Zengin Kız El Kremi
Manikürden bahsedin ve kaliteli bir el kremine ihtiyacınız var, değil mi? Deborah Lippmann’ın SPF el kremi, ellerinizi nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olan shea yağı, jojoba yağı, avokado ve botaniklerin zengin bir formülasyonuna sahiptir. İçindeki SPF 25, ellerinizi her türlü fotoğraf hasarından iyi korumalı tutar.

Kaynak: AlwaysBree.wordpress.com9. La Prairie Beyaz Havyar Aydınlatıcı El Kremi SPF 15
Bir süre bir kez, lüks ürünlere gitmenin hiçbir zararı yoktur. La Prairie Yaşlanma Karşı El Kremi Meyan kökü Ekstraktının yardımıyla cilt renk değişikliği ile mücadele ederken, havyar ekstrakt firmaları ciltler, böylece daha genç görünümlü eller elde edersiniz.
Kaynak: Osswald.ch [SC: Mediad]
10. SPF 12 ile retinol anti-aging el kremi
Daha yumuşak, daha pürüzsüz ve daha genç görünümlü eller artık bütçe dostu bir fiyata gelen retinol yaşlanma karşıtı el kremi ile sizin olabilir.
Kaynak: Shop.beautybar.com.ph11. Kama Ayurveda
Bu organik el kremi% 100 organik soğuk preslenmiş tatlı badem yağı, organik soğuk preslenmiş hindistancevizi yağı ile yapılır ve lif, A vitamini E ve minerallere sahiptir.
Kaynak: ThejeromyDiaries.com12. Eve Lom El Kremi SPF 10
Hoş bir koku sunan ve yağsız bir etki bırakan göz alıcı bir el kremi. Nem kısmında biraz düşük olmak, en çok yağlı cilt insanları için tavsiye edilebilir.
Kaynak: Pinterest13. Lancome Anti-Age Anti-Birleştirici Birleştirici Tedavi SPF 15
Yaş lekelerinin ve kıvrımlarının görünümünü azaltan bu kremler, ellerinizi güneşten korumak için yenileyici nem sağlar. Daha net ve daha tonlu bir cilt verir.
Kaynak: Lancome.ca14. Jergens BB El Kremi SPF 20
İnce bir çiçek kokusu yayan ve hem yazlar hem de kışlar için mükemmel olan bütçe dostu bir el kremi. Kışlar iken nemlendirme ve yazlar için iyi bir SPF. Hızlı olmayan bir his bırakarak emilir.
Kaynak: jergens.com15. Cle de Peau Beaute SPF 18
Bu el kremi, yarı doğal mat kaplama ile iyi bir SPF ile koruyan ellerde uzun sürer. Bir temel ve güneş kremi, bu kremi ikili amaç için mükemmel hale getirir.
Kaynak: Talepware.edgesuite.netdrop bir satırda ve ellerinizin ne için özlem duyduğunu bize hangi el kreminin olduğunu söyleyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>