Temel Temyiz Temelleri Makea-olmayan meraklısının zaten sahip olması gerekiyor!

Temel Temyiz Temelleri Makea-olmayan meraklısının zaten sahip olması gerekiyor!

Her kadın pembeyi sevmez ve her kadın bir mercan ve şeftali ruj arasındaki farkı söyleyemez. Makyaj kavramına karşı olmak tamamen iyi. Kendimi tonlarca allık ve sayısız göz farı ile çevrimiçi olmama rağmen, herkesin görüşlerimi paylaşması gerekmediği gerçeğini takdir ediyorum. Anlaşmanızı gökkuşağındaki tüm renklerle boyamak için beslememenize rağmen, bir meraklısı olmayan bir tutkun kullanabileceğiniz birkaç temyiz ürünü var.
[Ayrıca okuyun: Masanızda saklanacak güzellik temelleri]

1. Nemlendirici
Büyük bir nemlendirici kimseye zarar vermedi, ancak sizi yaşlanma belirtilerinden uzak tutmanız için uzun bir yönteme giriyor. Çevrimiçi olarak biz atmosfer cildimizi önemli yağlarından soyuyor. En azından banyodan sonra günlük olarak büyük bir nemlendirici ile köpürüyorsanız, cildiniz size teşekkür eder.
Kaynak: BestMoisturizer.net2. Temel
Kendinize bir temel alın, cilt tonunuza daha iyi olan. Cilt tonunuzu temelden daha hafif bir temel ile sorun değil. Daha sıcak cilt tonu olanlar sık sık bu hatayı yaparlar. O günler daha hafif bir cilt tonunu taklit etmeniz gerektiğinde gitti. Karanlık ve dünyanın onlarla ilgili olduğu gibi muhteşem. Eğer yeni başlayan biriyseniz, daha dolgun bir kapsama alanına karşı daha hafif bir temel seçin. Bu size kaçış cakiness yardımcı olacaktır.
Kaynak: GoodhouseKing.com3. Kompakt
Temel ve kompakt toz el ele gider. Birini diğeri olmadan gerçekten kullanamazsınız. İdeal kompakt seçme tekniği, temel için olduğu gibi hemen hemen aynıdır. Cildinizle gerçekten karışan olanı alın. Bu kararları tezgahtaki görevliye bırakmak her zaman en iyisidir.

Kaynak: Laroche-Posay.com4. çıplak ruj
Çıplak bir rujla asla yanlış gidemezsiniz. İster enayi, ister tüm bu ağır paletler için sabrı olmayan biri olsun, çıplak bir ruj, her kızın kibirinde olması gerekir. Giysilerinizle olan uygunluğunu müzakere etmek zorunda değilsiniz, iyi gidiyorlar, her kıyafetle – standart veya batı – kendi renk tonları var.
Kaynak: Lipstickalley.com5. Pembe ruj
İkinci dudak, istediğiniz her türlü pembe gölgesinde bir ruj – diyebilirim ki, daha hafif bir gölge tercih edin. Buradaki konsept, çıplak ruj uygulamadan önce iki kez inanmanız gerekmeyebilir, ancak bir süre biraz renk isteyebilirsiniz. Nötr bir pembe tonu çıplak bir ruj kadar büyüktür; Aynı şekilde size bir renk ipucu sağlar.

Kaynak: wordpress.com6. Chapstick
Dudak setiniz için temel temyiz temellerinin sonuncusu büyük bir tokat. Bugünlerde bir renk tonuyla gelen bu şapkaları alıyorsunuz. Bu Chapsticks’in kullanmasının çeşitli faydaları vardır. Dudaklarınızı nemlendirir ve onları parlak bir renkle gömer. Bir iş günü veya arkadaşla rahat bir mekânda, makyaj görünümü seçmek istediğinizde, ağzınıza bir chapstick yuvarlayabilirsiniz ve dudaklarınız hazır olabilir.
Kaynak: Alles-Vegetarisch.de [SC: Mediad]

7. Kohl kalem
Tıpkı dudaklar için üç temel gibi, gözler için üç temelimiz var. Makyajdan nefret etmek iyi, ancak gerçekten bir telefon görüşmesi, Kohl ‘makyajı’ iziyle gözlerinizi yeniden düzenlemeye çağırmayacağım. İnce veya kalın olsun, bir Kohl çizgisi tüm görünümünüze sert bir değişiklik getirebilir. Çok yorucu bir günde bile, ruhunuzu yükseltebilir.
Kaynak: Matossianeye.com8. Maskara
Sahip olmak için önemli bir başka temel itiraz da büyük maskara. Kohl’a bir mola vermek istediğiniz günler boyunca, cömert bir maskara uygulayın ve gözlerinizin açılmasına yardımcı olacaklar. Şeffaf bir maskara seçerseniz, bu daha da iyi olurdu. Kirpikleriniz daha uzun ve daha parlak görünecek ve sadece tekniğin ne olduğunu anlayacaksınız.

Çok az makyaj seçen kadınlar için, umarım yukarıdaki liste yardımcı olur. Bana bir makyaj sevgilisinden geldiği için inanmanın yanı sıra, hiçbir şey sizi yüzünüzde olumlu bir gülümseme kadar çarpıcı yapmaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>