ŞİMDİ TENLİ NEDİR: İyi, Bad & Çirkin

ŞİMDİ TENLİ NEDİR: İyi, Bad & Çirkin

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yazı bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Eğilimler bize iyi olabilir ya da kötü olabilirler. Madonna’nın bizi dantelli olduğuna ikna ettiğinde, 80’lerde unutmayın, parmaksız eldivenler sinirli ve soğuktu? Evet, bu bir an, unutmayı tercih ediyoruz.

Ancak 30 yıl sonra, cesur bir ünlü görünmek ya da en son sıcak stili benimsemek için hala hızlıyız. Bu eğilimlerin bazıları gelecekteki bir klasik kazandırırken, diğerleri parmağsız eldivenlerinizle dolabın arkasında sona erecek. Şimdi trendin ne olduğu konusunda bir gerçeklik kontrolü için okuyun!

İyi: moda trendleri seviyoruz

Feminist tişörtler

MissGuided Feminizm T-Shirt, 19 $, ASOS

Her şey kız gücü hakkında! Feminizm Tees bu yılın başlarında ortaya çıkmaya başladı ve şimdi kesinlikle bir an sahipler. Bağımlılığınızın cesur bir ifadesiyle gidin ya da daha yumuşak bir duruş yapın (“Birlikte kızlar” gibi, “bizimle birlikte yapışıyoruz) – bu size kalmış.

Kutu çantaları

Kadınlar zarif pu çanta çantası, 25 $, newchic

Meghan Markle, geçen ay Strathry tarafından bir tricolor tote taşımayı hızlandırdığı için kutu çantası eğilimini başlattı. ve kitleler bir flaşla cevap verdi. Markle’ın çantası, 455 £ (yaklaşık 600 $) 1 dakika içinde çevrimiçi olarak satıldı.

Eğer bu çantayı almak için yeterince hızlı veya zengin olmadıysanız, interneti DUP’lar için temizlemeye başlayın. Henüz çok fazla iyi olan yok, ama zaman ver.

Deyim katı

Asos FAUX Kürk Ceketli Varsity Stripes, 103 $, ASOS

Eğer soğuk algınlığım olursa, ıstırabı kolaylaştırmak için gösterişli bir ceketimiz olmalıdır. Bu yılki kışlık ceket seçimi doku, renk ve desen – ve bazen de bir kerede üçü de sunar. Seçebileceğiniz kadar cesur gidin, çünkü seçenekler orada!

Parti daireleri

Betsey Johnson Joy Flat tarafından Mavi, 99 $, Belk

Evet, klasik pompa, şifalı durumlar için temyiz başvurusunda bulunmaktadır. Ama bu topukları her partiye bir saatte attığın zaman? Bunun yerine bir çift ışıltılı daireyi denemenin zamanı geldi.

Çirkin: Bu eğilimler? Çok değil

Kristal broşlar

UNIK PRESSAGESS 5016 Rhinestone Kristal Broş, 8 $, Amazon

Evet, broş bir şey, ama ben sadece anlamıyorum! Gaudy ve sadece büzülmeyen ya da katlamayan kumaşlarda iyi asıyorlar. Ve kesinlikle beni deri eşyalarımın üzerine yapıştırma sanatını sabitleyerek yakalayamazsınız.

Kot chaps

Yürüyüş Londra Festivali Denim Chaps, 103 $, ASOS

Evet, Gigi ve Demi bu görünümü denedi. (Ve bu anne sesini kafamda, “Gigi veya Demi bir uçurumdan atladı …?) Bu görünümü sallamak ve daha sonra size daha fazla güç veriyorsanız, o zaman daha fazla güç. Şahsen, parmaksız eldivenlerimi giymeyi tercih ederim.

Kötü: umm, hayır teşekkürler

Saten bodysuits

Temel Siyah Saten Bodysuit, 26 $, MissGuided

Saten lüks bir görünüme sahip ve hissediyorum. Bu onun olumlu. Olumsuz? Saten güven bir katildir. Her çarpma, leke ve çukur gösterir. BT kırışır. YARALANMAK, ancak koymuyor. Bir bodysuit giyebilirim, ancak satenden biri mi? Hayır. Bu benim için değil.

Kama spor ayakkabı

Ash Thelma Ter Bayan Kama Sneaker Siyah Deri, 100 $, Kül

Neden neden neden? Takozlar muhteşem. Spor ayakkabı şaşırtıcı. Sneaker Kama Mash-up’a gerek yok. Ya daha az şık bir kama ya da daha az rahat bir spor ayakkabısı ile. Bu bir kaybet, kaybetmek.

Ayrıca bu mesajları da beğenebilirsiniz:

Instagram göre kış için katman nasıl yapılır

Flashback Fashion – Bir Unitard Nasıl Giyilir?

Al ya da Toss: Yeni Yıla Getirmek İçin Stil Eğilimleri

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>