ZARA’ya ASOS: Ücretsiz nakliye ve iade ile çevrimiçi mağazalar

ZARA’ya ASOS: Ücretsiz nakliye ve iade ile çevrimiçi mağazalar

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Evden çevrimiçi alışveriş, bir içki eliyle, o zamanlar en iyi şey gibi görünebilir. Aldığınız platform ayakkabılarını fark edene kadar – Eyfel Kulesi gibi görünmek için tasarlananlar – oldukları düşündüğünüz gibi “eğlenceli” değildir. Bu hikaye, bu Gaudy ayak bileği kırıcılarını Zappos’ta, ücretsiz kargo yapan ve ünlü iade eden internet dükkanı bulduysanız iyidir. Başka bir yerde ayakkabıları satın aldıysanız, peki, çift nakliye masrafları ve stokluk ücreti ile sıkışmış olabilirsiniz.

Alıcının pişmanlığı, olsa da, size mal olmak zorunda değil. Alışverişinizi aşağıda listelenen FAV çevrimiçi perakendecilerimize odaklanın – hepsi ücretsiz nakliye ve ücretsiz iadeler sunar. Kredi puanlarını çekmeden önce, lütfen iki şeyi not edin:

Çoğu mağazanın ücretsiz ABD Nakliye için uygun olması için gereken minimum sipariş değerine sahiptir.
Bu bilgi bu yazının tarihi itibariyle güncel ve doğrudur. Biz düzenli olarak güncelleyeceğiz, ancak satın almadan önce terimleri daima iki kez kontrol edeceğiz. Perakendecinin en son iade politikasını bulmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Bu 13 mağazadan ücretsiz gönderim ve iade alın

ASOS (40 $ ‘ın üzerinde ücretsiz kargo)

ASOS, 40 $ veya daha fazla siparişlerde ücretsiz gönderim sunar. ABD’de, siparişinizin ön ödemeli bir USPS iade etiketine sahip olacaktır. Eşyalarınızı, siparişi aldığınız tarihin 28 günü içinde iade edin ve bir geri ödemeye hak kazanırsınız. Burada Asos İade Politikasını görün.

Clark’ın ayakkabıları (her zaman ücretsiz gönderim)

Clarks, ücretsiz gönderim için minimum satın alma gereksinimi yoktur. Geri ödemeye hak kazanmak için, 90 gün içinde eşyalarınızı (elbette gevşemiş) iade etmeniz gerekir. Ücretsiz nakliye etiketinize erişmek ve yazdırmak için Sipariş Numaranızın hızlı bir şekilde aranması ile Clark’ın web sitesinde iadesini işleme koymanız gerekecektir. Clark’ın iade politikasını buradan görün.

Lulu’s (50 $ üzerinden ücretsiz gönderim)

Lulu’s, sipariş değeriniz 50 $ ya da daha fazlası ise, 5 $ nakliye ücreti aldı. Mercanızı beğenmediyseniz hızlı davranın – Tamamen ücretsiz iade için, geri dönüş, teslim tarihinden itibaren 10 gün içinde postalandırılmalıdır. Siparişinizi aramak ve iade etiketinizi yazdırmak için Lulus.com sitesine göz atın. 10 günlük son tarihi kaçırırsanız, hala Lulu’s iade nakliye etiketini kullanabilirsiniz, ancak geri ödemenizden 7 $ düşecekler. Lulu’nın iade politikasını buradan görün.

Macy’s (100 $ üzerinden ücretsiz gönderim)

Macy’nin tüm temyiz siparişleri gibi ücretsiz gönderim için 100 $ veya çok daha fazla hak kazanıyor. Bir şeyi iade etmeniz gerekiyorsa, ücretsiz bir nakliye etiketi yazdırmak için Macys.com’u kontrol edin. Ardından, ürünlerinizi açın ve herhangi bir UPS konumuna bırakın. İadeniz, siparişi vermek için kullandığınız aynı ödeme şekline geri uygulanacaktır. Macy’nin çevrimiçi iade politikasını buradan görün.

Nordstrom (her zaman ücretsiz gönderim)

ABD’de, Alaska, Hawaii ve Porto Riko dahil olmak üzere, NordStrom.com Siparişiniz ücretsiz olarak gönderilir. Bir dönüşü işlemek için NordStrom.com’u kontrol edin ve posta ücreti ödenmiş bir etiket yazdırın. Etiketi oluşturmak için bir sipariş numarasına ihtiyacınız yok. Ancak bir sipariş numaranız yoksa ve Nordstrom siparişi doğrulayamazsanız, geri ödemeniz bir Nordstrom hediye kartına yerleştirilecektir. Aksi takdirde, orijinal ödeme şekline uygulanır. Nordstrom’un geri ödeme politikasını buradan gör.

Sephora (50 $ ‘ın üzerinde ücretsiz kargo)

Sephora, 50 doların üzerinde tüm siparişlerde standart üç günlük nakliye sunar. İadeler ücretsizdir ve Sephora.com/returnlabel’de posta ücretli bir etiketi yazdırabilirsiniz. Ürünü satın aldığınız 60 gün içinde geri gönderdiğiniz sürece tam bir geri ödemeye hak kazanacaksınız. 61 ila 90 gün arasında, geri ödeme yerine bir mağaza kredi puanları alacaksınız. Sephora’nın iade politikasını buradan gör.

Shopbop (her zaman ücretsiz gönderim)

Shopbop’taki tüm siparişler ücretsiz standart, üç günlük nakliye için uygundur. Siparişinizle birlikte verilen belgeleri saklayın, çünkü ön ödemeli iade nakliye etiketiniz ürününüzle birlikte gelir. Tamamen ücretsiz geri ödeme almak için, en kısa sürede öğeyi geri gönderin – makbuz 15 gün içinde Shopbop’a ulaşmak zorunda. (SHOPBOP, yedi gün geçiş zamanına izin vermenizi önerir.) Shopbop’un iade politikasını buradan bakınız.

Hedef (35 $ üzerinden ücretsiz gönderim)

Hedef siparişiniz 35 $ veya çok daha fazlası ücretsiz olarak gönderilir ve çoğu eşya posta ile ücretsiz olarak iade edilebilir. Hesabınıza giriş yapmak ve bir posta etiketi yazdırmak için Hedef.com’u kontrol edersiniz. Ardından eşyalarınızı doldurun ve bir ups konumuna bırakın. Yine de uzun süre beklemeyin. Geri ödeme almak için siparişinizin 90 gün içinde iade edilmesi gerekir. Hedefin İade Politikasını H Bkz.ERE.

Topshop (20 $ ‘ın üzerinde ücretsiz kargo)

20 $ veya daha fazla harcıyorsanız, TOPSHOP’tan ücretsiz gönderim için standart nakliye mevcuttur. İade, makbuzun 14 günü içinde geri gönderirseniz ücretsizdir. Burada ön ödemeli bir UPS iade etiketi yazdırabilirsiniz. TOPSHOP’un iade politikasını buradan bakınız.

Ugg (neredeyse her zaman ücretsiz gönderim)

Ugg.com’a verilen siparişler, kıta ABD’de toprakla gönderilir. Kutuda ücretsiz iade etiketi olacak. Tam bir geri ödeme için otantik UGG’lerinizi 30 gün içinde iade edebilirsiniz. Burada UGG dönüş politikasını bulun.

UrbanOutFitters (50 $ üzerinden ücretsiz gönderim)

UrbanOutfitters.com adresine 50 $ ya da çok daha fazla sipariş verin ve ücretsiz standart gönderim elde edersiniz. Bir şeyi iade etmeniz gerekirse, siparişinizle birlikte verilen iade ve değişim formunu kullanın. Bu dönüş posta ücreti için sizi kapsar. Kullanılmayan eşyaları 30 gün içinde geri gönderdiğiniz sürece, tam bir geri ödeme almanız gerekir. Kentsel Kıyafetler İade Politikasını buradan bulun.

Zappos (her zaman ücretsiz gönderim)

Zappos, çevrimiçi olarak en alışveriş dostu politika setlerinden birine sahiptir. Tüm siparişler ücretsiz standart nakliye için uygundur. Ve işte bir ipucu: Siparişinizi Zappos App aracılığıyla yerleştirin ve bir günlük nakliye gönderirsiniz. Ve, öğe hala yeni, kullanılmamış durumda olduğu sürece bir yıla kadar iadelere izin verilir. Burada Zappos iade politikasını görün.

Zara (50 $ ‘ın üzerinde ücretsiz kargo)

Zara 50 doların üzerinde siparişler ücretsiz standart nakliye olsun. İadeler, siparişinizin orijinal e-posta gönderi onayından sonraki 30 gün içinde ücretsizdir. Ücretsiz nakliye etiketini almak için Zara’nın web sitesinde iadesini işleme koymanız gerekir; Bu işlemi hesabınıza giriş yaparak başlatın. Zara’nın iade politikasını buradan görün.

Ücretsiz nakliye ve iade sağlayan en sevdiğiniz perakendeciyi özledik mi? Yorumlarda bize bildirin!

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>