Kourtney Kardashian: Tarzını çaldı

Kourtney Kardashian: Tarzını çaldı

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Kourtney Kardashian’ın hepsi kendi kendine bir imza tarzı var. Biraz çok daha fazla Boho ve yetmişli, popüler kız kardeşlerinden daha ilham verdi, üçünün bu annesinin bir güçlü sokak tarzı oyunu var. Gerçek yıldızı, minyon çerçevesi için nasıl giyinileceğini anlar ve bazı zorlu trendleri denemek için risk almaktan korkmayın. Kourtney Kardashian tarzı kitabından kazanan bazı görünüşleri yuvarladık ve uygun fiyatlı seçeneklerle alışveriş yaptık, böylece onun görünümünü çalabilirsiniz.

Kourtney Kardashian tarzı: 4 daha az arar

Beyaz takım elbise

Premium Suit Blazer, 43 $, ASOS

Açıkça eski atasözü tarafından daha az yaşamak daha fazlası, Kourtney, kırmızı halı üzerindeki kafaları açmak için eti yanıp sönmesi gerekmediğini biliyor. Bu gevrek beyaz takım elbise, akşam etkinlikleri ve partileri için zamansız bir seçenektir. Moda girişimci, sade çekici görünümünü tamamlamak için metalik topuklu ve parlak saçlarıyla terzilik yapar.

Halter Takım

Tüm Zamanlar Düşük Tulum, 78 $, Nasty Gal

Yetmişli yılların bir sevgilisi, Kourtney tulumun büyük hayranıdır. Bu halterneck tarzı minyonunu gururlandırır, ancak düzgün vücutlu çerçeve ve parlak ton, egzotik cilt tonunda süper flattering. Geniş bacaklı pantolonlar her vücut tipinde harika görünüyorlar, ancak dalma yakalı, hepsi bir arada sayının küçük çerçevesini batmadığını sağlar. Topluluğu tamamlamak için yığılmış altın bilezik ve klasik bir kavrama ekleyin.

Metalik Co-ord

https://www.instagram.com/p/ba-z_dle1ra/?Taken-by=kourtneykardash

Çiçek Co-Ord Şort, 18 $, ASOS

Kourtney, büyük bacaklarla kutsanmış ve “Kardashians’la yetişmek” yıldızı onları göstermek için korkunç değil. Bu metal blazer ve kısa set, bir gece elbisesine büyük bir alternatiftir. Yapılandırılmış şekil taze ve moderndir, glitzy kumaş parti hazır bir his verir. Ancak orada, Strappy Sandalet görünümünü tamamlar. Eğer çıplak bacaklı hotpants yapacak kadar cesur hissetmiyorsanız, bunları siyah külotlu çorap ve süet ayak bileği patik ile eşleştirin.

Süet ceket ve mavi kot pantolon

https://www.instagram.com/p/babkapgk1gi/?Taken-by=kourtneykardash

Faux Süet Ceket, 51 $, MissGuided

Moto Rip Hayden Jeans, 80 $, Topshop

Kourtney onun muhteşem kırmızı halı görünüyor ünlü olsa da, yıldız adayı eşit derecede iyi şık-mesaisi yapabilirsiniz. Bu mavi kot jean ve süet ceket açılan rahat ama sağduyulu bir kız ile geziler ya da öğle alışveriş hafta sonu için. Kourtney klasik siyah pompaları bu topluluk gibi giydirdim, aynı zamanda daireler veya aşırı diz çizmeler kadar dantel birlikte çalışacaktır.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>