Bu yaza ihtiyacınız olan 5 su geçirmez maskaralar

Bu yaza ihtiyacınız olan 5 su geçirmez maskaralar

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yazı bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

İç plaj tanrıçanızı kanaltırsanız ya da bu yaz en iyi arkadaşınızın düğününde bir yıpranma yapmamak için kendinize güvenemezseniz, sizi zorlukla görmek için su geçirmez maskara ihtiyacınız var. Bu, Canavarın doğası, ısının ve nem, sihirleri geri almak için ellerinden gelenin en iyisini yaptığında, sabahları bu kadar titizlikle uygulanır.

Kurtarma, günün ne getirebileceği önemli değil, kalacak şekilde formüle edilmiş bir su geçirmez maskarları döndürün. En iyi versiyonlar kirpiklerinizi kurutmaz. Yapacakları şey, konvansiyonel maskarolarınızı talep ettiğiniz sonuçları oluşturmak için fazla mesai yapmaktır – bakınızı basit bir şekilde fırçanın basit bir taramasıyla dönüştüren büyük hacim, kıvırmak ve uzunluğu düşünün. İşte sizi hayal kırıklığına uğratmayacak beş su geçirmez formül.

Summertime için 5 su geçirmez maskaralar

1. Eyeko Spor Su Geçirmez Maskara, 26 $

Birçok kadın için, Eyeko Spor Maskara. Tüm kutuları işaretler – uzun ömürlü, kirpik ve gündeminizdeki her şey için mükemmeldir, ister spor salonuna gidiyorsanız veya tropik havuzda tembelleşir. Suya batırıldığında bile bir rüya gibi çalışır!

2. Maybelline Lash Sansasyonel Su Geçirmez Maskara, 8,99 $

Bazen tüm makyaj koleksiyonunuzun ihtiyaçlarınız denenmiş ve gerçek bir klasiktir. Maybelline Lash Sensational’in şöhret hakkındaki iddiası, her bir kirpikleme kabiliyetidir, genellikle dikkat çekici gözler için sırrınızı veren telltalal topakları olmadan. Tek bir ceket bile, özellikle görünüşünüzü uyandırmak için bir şeye ihtiyacınız olduğunda, özellikle de ortaya çıkan günlerde hileti güzel bir şekilde yapacak.

3. TARTE Işıkları, Kamera, Splashes ™ Su Geçirmez Maskara, 23 $

Yağmura konan su geçirmez bir maskara ve kirpiklerinizi besler, kesinlikle ikinci bir bakışta değer. Diğer su geçirmez formüllerle ilişkili sorunlu kırılganlığı önleyen yumuşatıcı malzemeler sayesinde daha fazla geri gelmeye devam edeceksiniz. Tarte ışıkları, kamera, su geçirmez su geçirmez maskara bir kerede kıvırmak ve uzatmak için tasarlanmıştır, hayallerinizin göz görünümünü elde etmenize yardımcı olur.

4. Pacifica Aquance Gaze suya dayanıklı Uzun Lash Mineral Maskara, 14 $

Yaz, rengiyle denemek ve normalde görünümünüze girmeyeceğiniz bu tonlardan birkaçını denemek için yılın zamanıdır. Durumda: PACIFICA AQUARDENGE GLAZE’nin canlı mavisi, yorgun gözü uyandırması ve karışıma eğlenceli bir gölge tanıtmak için basit bir yeteneği ile kalıbı kırar. Vegan formülü, kirpiklerinizin sağlığını korumak için nemlendirici hindistan cevizi yağı içerir.

5. Clinique High Impact ™ Su Geçirmez Maskara, 18 $

Zahmetsiz bir yaz zamanı görünümünü mükemmel bir şekilde tamamlayan doğal bir kaplamaya sahip olan Clinique High Darbe Suya Dayanıklı Formül, hassas gözlere sahip olanlar için idealdir. Makyaj çantanıza telaşsız bir ek olarak kabul edin. Göz makaryanızı aceleyle yaparken yakalayın ve görünüşü tamamlamak için güvenilir bir şey istiyor.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>