Güncellenmiş! Bahar olmalı: sis

Güncellenmiş! Bahar olmalı: sis

paylaşın

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yazı bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Yüzünüzü en sıcak sıcakta bile seyir ve taze hissettiren bu büyülü araç? Var ve bu bahar mevsiminde kozmetik çantanızda kesinlikle ihtiyacınız var. Hepsi için sıcak bir hava durumuna dönüşen bir festival bebeğim sırrı, hidratlı sisler günü birden fazla vesileyle tasarruf edebilir.

Makyajınızı Parlayan ve Dewy’inizi, cildinizi kurutmaktan ve terlemekten tereddüt eder ve tereddüt eder.

Mario Badescu Yüz Spreyi

Aloe, Otlar ve Rosewater ile Yüz Spreyi, 7 $, Ulta

7.000’den fazla yorumla, bu uygun fiyatlı Mister, güzellik meraklılarından 4,7 yıldızlı rating kazandı. Aloe, Otlar ve Rosewater ile formüle edilmiş, sis ferahlatır, nemlendirir ve makyajınızı belirlemeye yardımcı olur. Yine de kokuludur – ve birçok kullanıcı kokuyu severken, kokuya duyarlıysanız, farklı bir ürün denemelisiniz.

Daha iyi yüz sisi

D₂O ™ Hidrasyon Sprey, 33 $, Janeiredale

Düşük 30’lar aralığı, çok görevli bir şişe için beklediğiniz şeydir. D20 Hidrasyon Spreyi, cildinizi dolandırmak için tasarlanmış bir bileşenlerin tamamen doğal bir karışımına sahiptir. Göz farı göz yüz yüzüne dönüştürmek için makyaj fırçalarınızda da kullanabilirsiniz.

Insta doğal gül su spreyi

Instanatural Rose Su Yüz Mis, 14 $, Walmart

Yüzünüzü yenileyin, pH’ınızı dengeleyin ve instanatural gül su sisi ile tahrişi yatıştırın. Ayrıca saçınızdaki veya makyajı kaldırmak için de kullanabilirsiniz! Tüm cilt tipleri için uygundur ve soluk doğal bir gül kokusu taşır. Ayrıca, Walmart’ta alabilirsiniz.

Kaçırdığımız güvenilir bir sis var mı? Yorumlarda bize bildirin!

Yüz sisleri hakkında bu yazı Ocak 2019’da yeniden yazıldı.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>