Güzellik simgesi: Lena Horne

Güzellik simgesi: Lena Horne

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Lena Horne (1917-2010) şık bir bayan, başarılı bir şarkıcı, dansçı, aktris, sivil haklar aktivisti ve çok daha fazlasıydı. Dünyaya ve temyiz ve lütufla karşılaştı ve bunun için onu seviyoruz. Lena Horne Style’a daha yakından bakın.

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Bedford-Stuyvesant Brooklyn’de doğdu, Lena, şimdi diva kelimesini duyduğumuzda düşündüğümüz niteliklerin çoğunu kapsadı. 1950’lerin çoğu için Hollywood’dan gelen hareket eden mesleğinin zararına bile siyasi görüşlerini bile taahhüt etti, ancak ondan önce engellerden bağımsız olarak inançlarına kararlı kaldı ve sebat etti.

Lena Horne tarzı

Hollywood ona geri döndüğünde, gece kulübü sahnesine geri döndü, televizyon yaptılar ve sonunda kendi bir kadın gösteri broadway oldu. “Lena Horne: Bayan ve onun müziği” başlıklı gösterisi, gösteri çok fazla ödül ve birikim kazandı.

O epitomize glamour ve sonsuza dek etkilemek için giyinmiş. Neredeyse her zaman taşıma ve formattan oluşan bir şey giydi. Uzun bacakları ve küçük bel de dahil olmak üzere en iyi özelliklerini nasıl vurgulayacağını biliyordu.

Minimalist glam

Saç, makyaj ve aksesuarlar

Bayan Horne, ne zaman fotoğraflandığını, ancak zirveye çıkmadan (bugünün ünlüleri için ortak bir konu) bir lüks, şık bir görünüm elde edebildi. Aksesuarların ince kullanımını yaptı. Nazikçe kolye giydi ve küpeleri parıldıyorken, normalde küçük, çok özenle seçilmiş parçalardı.

Lena’nın özel bir tarzına çok önemliydi – elbiselerin kendilerini göze çarpmasına izin verdi ve bir ifade verdi. Her zaman sanatsal bir moda şaheserinde giyindiğini göz önüne alarak, cesur makyaj veya aksesuarlara gerek yoktu.

Lena da her zaman saçlarını değiştiriyordu, böylece çekiciliği başka bir odak noktasıydı. Biraz maskara ve ince bir dudak rengi, zarif bir saç modeli ve bir couture topluluğu ile birlikte çalıştı.

Lena Horne Flair ile bakışınızı gözetleyin

Kendinizi bir prenses olarak görürseniz, bu, en uygun görünüşünüzü elde etmek için takip edecek diva. Sadece bu dört temel kuralları takip edin:

Vücudunuzu biliniz ve en iyi özelliklerinizi vurgulayın
Kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı akıllıca seçin, özel yapımı özel ürünler arıyor
Boğucu ve zarif arasındaki en iyi dengeye odaklanın
Değiştirin! Çeşitlilik, yaşamın baharatıdır ve görünüşünüzü değiştirdiğiniz çok daha çok daha ilginç olursunuz.

Lena Horne tarzını kanal yapmaya hazır mısın?

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>