Kış geliyor: Thrones oyunundan ilham alan kürkler

Kış geliyor: Thrones oyunundan ilham alan kürkler

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Bir yıl ya da öylesine finali beklemek için, tüm thrones geçersiz kılınamayan bir şeyleri doldurmak için bir şey aradığımızı belirtmeksizin özgür olması. Bazıları, bazıları fan teorileri ile zaman geçirmek için alt-reddits’e başlayabilirken, komploların yanı sıra, zamanımızı titizlikle moda taramak için harcayabiliyoruz.

Ve eğer kıyafetlerden bahsedersek, sahip olduğunda, gerçek stil yıldızına odaklanmamız önemsiz oluruz: Thrones Kürk oyunu. Harika bir hava koşuluyla (nihayet!) Yolumuza gittikçe, küçük bir kış sezonu tarzı ilham için şovdan yararlanmak için ideal bir zaman.

Kostüm masthinds, yıllar boyunca her evde karakterler için epik bir moda kaynaklı hale getirdi. Sadakatinizin nerede düşmesi durumunda, kış sezonu daha iyi bir gösteri yok. Sadece bir bölüm bile sizi büyük kürk kıskançlıkla bırakabilir. Ancak yedi mevsim tam uzunlukta, kat süpürme paltolarının yanı sıra rahat omuz silkmeleri? Peki, bazı temalı kürkleri kendimiz için keşfettiğimiz zaman olduğunu belirtiyoruz.

En ilham veren ilk dört tanemiz için okuyun, aynı zamanda en iyi kürk görünüşlerinin bütçe planı seçtikleri.

Daenerys – Sarışın Badass (1/4)

Hiçbir şey kar şıklığı, Daenerys’in gri ve beyaz çizgileri gösterdiği gibi. Gri Faux Fur’un değişken tonlarında dokulu dış giyim ile serin, sarışın Badass’a bakın. Aşağıdaki bu seçenekleri deneyin.

Açık Gri Faux Kürk, 89 $, Dorothy Perkins

X Averly Faux Fur Coat, 135 $, döner revolve

Faux Kürk Trim Coat, 157 $, simplybe

Jon Kar – Kalbimi çaldı (2/4)

Heartthrob, nötr, çok renkli bir çaldı ile pelerinin tepesinde sıcak tutar ve aynı zamanda aynı şeyi yapmak için çok şanslı olmalıyız. Sonuçta, Harington’un kollarını omuzlarınızın etrafına sarılmış bir sonraki en iyi şey budur.

Hayvan Kürk Stole, 76 $, ShopTiques

Kapsül dokulu kürk çaldı, 40,99 $, simplybe

Ned Stark – Capeletle kaplı (3/4)

Baba gibi, çocuk gibi – err … önemli değil. Jon’un yanı sıra Jon’un yanı sıra, bir cennetin komik göründüğü günlerde yanı sıra, cues’lerinizi almak isteyeceğiniz adamlardır.

Faux Fur Wrap, 75 $, Marks & Spencer

Cersei Lannister – Glamour Queen (4/4)

Kraliçe gibi mi hissediyorsun? Sihirbazlığında 3/4 uzunluğundaki bir kış sezonu ceket ile sihirce tutmanın yanı sıra, sofistike kesilmiş. Optimum karışımın yanı sıra maç yardımcı programı için açık kahverengi tonların yanı sıra çeşitli bronzluğun yanı sıra açık kahverengi tonlar.

Kürklü Kıvrımlı Faux Süet Ceket, $ 99.95, Shoemall.com

Ella Moss Faux Kürk Örgü Yelek, $ 94.97, Nordstrom Raf

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>