Trendler Now Fall: Geniş Bacak Pantolon

Trendler Now Fall: Geniş Bacak Pantolon

Hisse

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yazı bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Lauren Hutton, Jackie Kennedy ve Katharine Hepburn. Bu bayanlar salonu-of-ün tarzı simgeleri vardır ve bunlar da geniş paçalı pantolon giyen dışarı çıktı biliniyor kadınlar konum. belki bu siluet şık kadının gardrobu bir elyaf haline nasıl.

Tabii ki, geniş bacak pantolon resmi gelen ultra rahat stilleri için her şeyi içerecek şekilde yıllar içinde gelişti. ama bu, evet iyi bir şey? bu demektir çünkü ne olursa olsun fırsat için mükemmel pantolon bulmak ve boot doğru fiyata olabilir. Tüm 50 $ altında fiyatlı aşağıda verdiğimiz iyileri bakın. Eğlence!

Herhangi Durum İçin Geniş Bacaklı Pantolon

ofis için

Stretch Geniş Bacak Pantolon, $ 27.98, Macy

Bir polyester / suni ipek karışımı pantolon iki nedenden dolayı ofis için idealdir. Bir, bu pantolon her zaman artı çok az ütüleme, gerekir. ve iki, onlar eşofman giyen gibi hissedersiniz olmayacak şekilde, onlara güzel bir parlaklık var.

bir monte veya dart bluz ve kemer bu kullanılmalıdır. bir bel-boy ceketiyle eklemek ve sadece 2 inç daha uzun got bacaklarınızı gibi hissedeceksiniz.

havuz için

Geniş Bacaklı Pantolon, H & M, $ 34.99

Havuz herkes tarafından şarap bir akşam cam? elastikleştirilmiş bir bel ve eğlenceli paisley baskı ile bu ışık, suni ipek pantolon arkadaşlarıyla rahat akşamları için şık bir seçenektir. Ayrıca bir sonraki yolculuğa bu giyen tarz rahat hissedecektir. Heck, hatta yeni pijama olarak bu pant benimsemek olabilir.

İçecekler için

Kadın LC Lauren Conrad Dantel-Trim Yumuşak Pantolon, $ 27.99, Kohl

Yumuşak bakır sonbaharda içine geçiş için muhteşem bir renk seçimdir. Aydınlık yaz paleti ve sonbaharın zengin, mücevher tonları arasında köprüdür. Bu havadar pantolon güzel bir dantel kaplama ve yan kesik atılarak giydirilir. düz renkli bluz veya basit, baskılı üst bu giyin. Topuklar veya bot ve bir açıklama kolye görünüşünüzü tamamlayacak.

Rahatlamak için

Kadın İşlemeli Chambray geniş Bacak Pantolon, $ 29.99, Hedef

, Ayak işlerini alışveriş ya da sadece etrafında olağan jogging yapan veya erkek arkadaşı jean daha bir işlemeli chambray pantolon teklifler farklı bir şey asmak için. şirin süslenmiş sandal veya kama artı grimsi omuz kazak bu çifti. Üst düzenli tutmak ve sıkışmış ve hatta ilave yapı için bir kemer ekleyin.

Eğer bu sonbaharda geniş bacaklı pantolon giyiyorsun? Yorumlarda bize bildirin.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>