Güncellenmiş! Bütçe planındaki en iyi rujlar

Güncellenmiş! Bütçe planındaki en iyi rujlar

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Çoğu zaman, gerçekten bir ruj üzerinde 15 dolardan fazla harcamamalısınız. (Mac’ün Mac’i sevmedikçe.

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Makyaj koridorunda karşılaştırmanın yanı sıra, daha az zaman harcamanıza yardımcı olmak için, işte tüm bütçe planı Fashionista onaylı rujlar – hepsi 11 $ ‘ın altında fiyatlandırılır.

Renkli kadınlar için bütçe rujları

BLK / OPL COMENTLURGE

BLK / OPL ColorsePlurge Risqué Crème Ruj, 7,50 $, Blackopalbeauty.com

Bu son derece nemlendirici ruj, değer açısından daha pahalı MAC marka rujları ile doğrudur. Yüksek fiyatı olmayan zengin pigmentasyon (rengin ve koyu cilt tonlarında beyaz kız kardeşler için gerekli).

İman lüks nemlendirici ruj

Lüks Nemlendirici Ruj, 8 $, Imancosmetics.com

Bu, uzun ömürlü tam kapsam sağlayan yarı mat bir formüldür. Koyu cilt tonları için tasarlanmış 19 zengin tondan birini seçin. Iman Luxury Nemlendirici Ruj’u Isancosmetics’ta ve aynı şekilde Amazon’da da keşfedebilirsiniz.

En İyi Çok Amaçlı Bütçe Planı Rujları

Revlon Süper Parlak Krem

Revlon Süper Lugrous Ruj, 4.99 $, Hedef

Evet, Revlon sonsuza dek dolaşıyor, ancak markaların bir nedenden dolayı güç kalıyordu … ürünleri bu kadar iyi. Revlon’un süper parlak rujları, kayıtsız oldukları için listemizi oluşturur (neden rujda koku koyarlar?) Ve 80+ renkte gelin.

Maybelline renk sansasyonu herkes için yapılmış

Maybelline renk sansasyonu herkes için yapılmış, 5.99 $, hedef

Bu yazının eski bir sürümünde, bu listede Maybelline renk sansasyonel dudak rengini dahil ettik – renk seçimi ve nemlendirme özellikleri için. Bununla birlikte, o zaman yeni bir Lipcolor Çağı, tüm çizgiler için yapılır.

Herkes için yapılmış, sadece yedi tonda sunulmaktadır, ancak bu yedi tüm cilt tonlarını tamamlamak için tasarlanmıştır. Bu yüzden bir Lipcolor aldığınızı, eve getirin, eve getirin … ve ondan nefret mi ediyorsunuz? Bu, herkes için yapılmış olarak gerçekleşmesi çok daha az olasıdır.

En iyi günlük giyim bütçe planı ruj

Revlon colorstay nihai sıvı ruj

Revlon Colorstay Ultimate Sıvı Ruj, 10.99 $, Hedef

Renginizin sabah kahvesi ile devam etmesini, öğle yemeğini ve belki de dişlerinizi fırçalamasını istiyorsanız, Revlon’un Colorstay sizin seçiminizdir. Bunun kremsi, nemlendirici bir formül olmayacağını anlayın – bu, her gün rengiyle yaptığınız takas bu. Ancak o kadar kalacak.

Bu ürünü ikonik irislerde kullanıyorum, yanı sıra burada tam olarak ne kadar iyi kaldığı hakkındaki hikayem. Eşimi gezmek için ahıra gitmeden önce bir gün önce silmeye çalıştım – atın bebeğinin yanı sıra, aslında bu rengi kuru bir doku ile silemedim.

Tercih ettiğiniz bütçe planı dudak rengi nedir? Yorumlarda paylaşın!

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>