Gelmeyi hiç görmediğiniz kavram

Gelmeyi hiç görmediğiniz kavram

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu mesaj ortak web bağlantılarını içerebilir. Kişisel Gizlilik Politikamızı görün.

Anahtarların gerekli olduğunu bilmiyormuş gibi değil. Ancak şu anda ne kadar önemli olduklarını anladın mı? İçinde olduğu gibi … onlar bir desen. Büyük olanı.

Doğru. Temel Düğme– Normalde, vibe’yi öldürmeden bir araya gelen bir sürdürme oyuncusu – tercih ettiğiniz giysilerinizdeki ünlü dekorasyon olarak adım atıyor.

Düğme deseninin sizin için çalışmasını sağlamak için aşağıda birkaç öneri var. Oh, ayrıca normalde birkaç giyme seçimi.

Düğme eğilimini takmanın 5 yolu

Aksan olarak

Düğmenin çekiciliği, çok yönlü ve alçakgönüllü olmasıdır. Kurumsal bir giysiyi düşük riskli bir şekilde ladin etmek için anahtar eğilime dönebilirsiniz. Bunu temin edemezsek, bu eğilimin korkulanmayı daha fazla muhafazakar iş arkadaşlarınızdan istemediği muhtemel değildir.

Düğmelerle giden boy yatak çarşafları, $ 49.90, Zara

Bu ZARA büyük boy keten üstünü, sadece bir dizi Jumbo düğmesi dizi de dahil olmak üzere, FAD’u maksimize eden düğmelerle (49.90 $) düşünün. Görünüş sağlam ve ayrıca dramatiktir ve ayrıca cilalı pantolonlarla ve ayrıca pompalarla da güzel bir şekilde uygundur.

Kıyafetlerinizi giydirmek

Çekin ve Ayı Anahtarı Ön Buruşuk Elbise Gri, 30 $, ASOS

Bir düğme ön elbisesi, görev dışı görünümünüze bir araya getirilmiş şık stille bir dokunuş ekler. Bu çekme ve ayı düğmesi ön kırışık elbisesi (30 $), bahar için kahvaltı kıyafetiniz olarak kolayca geçebilir. Ve, sadece birkaç paranın yanı sıra metal ayakkabıların yanı sıra birkaç saatlik parazitli mücevherlerle uygun bir şekilde değiştiği gibi. Düğmeler, çekici kumaştan çıkarılmadan biraz bir karşılaştırma içerir.

Gösterişli düğme görünümü

Sweatpants koyduğu bir dünyada, pantolonları izler ve ayrıca taytlar bizim için neredeyse düzenlemedir, tasarımcıların dallanacağı ve aynı zamanda bir veya başka bir zamansız, gündelik bir öğeye trendy bir dokunuş ekleyeceği iyi bir şekilde.

Ücretsiz Insanlar Viola Break Düğmesi Örgü Sweatpants, $ 39.97, Nordstrom Raf

Bu ücretsiz insan çifti Viola Break Button Knit Sweatpants (39.97 $), birkaç düğmenin eklenmesinin tam olarak geri döndüğünü tam olarak nasıl değiştiğini gösterir. Terlemeler, geniş bacağına, lambasına ve yan aksanları sayesinde keskin bir şekilde daha az uyarlanmış görünüyor. Size benzemenin çok kolay bir yoludur.

Göze çarpan

Bir fermuarın da çirkin veya uygunsuz hissedebileceği durumlarda düğmeler. Bir kalem eteğinde, parçanın toplam iş ruhuna göre doğru düştü ve her zamanki siyah ve gri pantolonun üzerinde düşünmek için size bir alternatif sunarlar.

Yan düğme kalemi etek çekin, 69.50 $, LOFT alanı

Bu çatı katı tarafı anahtarı çekme kalem etek (69.50 $) tamamen basit bir aşınma ile ilgili yanı sıra oldukça tişört ve bir çift düşük profilli topuklu ayakkabılarla ilgilidir.

Kendin yap tasarımını değiştir

Akıllı mı hissediyorsun? FAD ile ilgili olarak emin değilseniz ya da dolabınızda bir şeyden yararlanacak olan bir şeyden faydalanacaksanız, yeni eşyalarda lavishly harcamak zorunda değilsiniz.

Craft mağazasına, pantolonunuza, eteklerinize veya küçük bir hayat gerektiren üstlerine eklemek için birkaç süs düğmesine basın. Çok güzel anahtarlar bulmak çok kolaydır, bu yanı sıra geçen sezonun giysilerini gençleştirmek için temel bir DIY hack.

Lütfen bu alanı Boşaltma Harcaması Fashionista’yı Gelen Kutunuzda bırakın!
E-posta *

Üyeliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü inceleyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>