Tiz dışına kalmak: müzik Mücevher 50 $

Tiz dışına kalmak: müzik Mücevher 50 $

Hisse Altında

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Ah, müzik. spor çalma listeleri itibaren konserler, bize bizim oluk olsun kitabımızda her zaman büyük izin ezgileri. Biz Def “En Kapalı” diğer yarısı Jay-Z, Geleceğin yanı sıra DJ Khaled ile onu son şarkı Beyonce’nin etkileyici rap becerileri hakkında sohbet ya da erkek, oh olurdu (günde arkasından müzik hakkında reminiscing olsun Leppard, Belinda Carlisle ve Eddie benim için para) veya yeni bir bölgesel grup kontrol için heyecanlı, bir şey en belli: müzik bizim keyfi uzağa gitmez.

Müzik bize tanımlar. lisedeki anıların pek kurumunda Çello çalan yanı sıra REO Speedwagon yanı sıra, Cyndi Lauper bağımlısı alma vardır. Tabii ki, daha sonra geri birçok kızlar gibi, ben sonunda Rick Springfield ile yeminlerini alışverişinde biliyordum. Belki Jack Wagner – akılda tutmak şarkısı, “Bunların hepsini İhtiyaç” hem de onun GH karakteri Frisco? İç çekmek.

Gerilim, Tiger maddi kadın hem de Göz

Michael Jackson’ın “Thriller” “eargasm” önce eargasm oldu ona iç malzeme kız da temas halinde olduğunu hatta bir kelime ve plastik “Madonna” bilezik giyen kimse idi. “Tiger Eye” Babaannem onu ​​ayak dokunun yapmak için yeterli ateşliydi. Bizim Çilek Quik şeker yüksekler yaptığında sadece durdu sözleri belting “mikrofon” yanı ben gibi bir atlama ipi kolları kullanıldığı gibi iyi arkadaşım MaryAnn olarak Hava Kaynağı patlatma (biraz utanç verici) hatırlayın.

Ve hatta bana müzik benim sürekli değişen tatlar yanı sıra konserler oluyor alamadım. Benim ilk konseri yüksek kurumda oldu – Geç-80’lerin Akrepler gösterisi. On yıl sonra, bir Judy Collins performansını memnun. (? Yani, çini yankılanırken herkes gürültü harika yapmak iyi kadarı beta duşta “in the Clowns Gönder” sing itiraf gibi mi). Bugünlerde ben Slakas büyük melodileri zevk alıyorum müthiş geleneksel kaya cover grubu güney yeni Hampshire dışında dayanır (Billy Squier, Foreigner, Kalp…). hem benim telefon müzik koleksiyonu olarak? Vay. Bu her ne Disturbed yanı sıra Jewel gelen Bruno Mars gibi Bocelli’yi zorundadır.

ne demek istediğimi anladın mı? Son derece kelime “müzik” nin söz arka anıları yanı sıra bize şarkı krank isteyen yapar getiriyor.

Müzik-Inspired Aksesuarlar

alenen,’kalça shakin’ iyilik geçmiş de şimdiki kadar ayak-Tappin sevgimizi ifade edecek olursak, biz müzik ilham takı 10 adet keşfetti. Onlar ediyoruz eğlenceli, altında 50 $ giymek ve ve bu kulağımıza müziğini.

Görelilik Tiz Clef kolye

Görelilik Tiz Clef kolye, 25 $, Bonton.com

Gitar Bileziği almak

Gitar Bilezik, 25 $, Etsy almak

Gümüş Gitar Yüzük

Gümüş Gitar Yüzük, 38 $, Etsy

Tiz Clef Küpe

Gümüş Tiz Clef azalma Küpe, 12 $, Kohl

Cam Charm Bilezik

Cam Charm Müzikal Notlar Bilezik, 10 $, Etsy

Barış Sevgi müzik Bilezik

Barış Sevgi müzik Bilezikler, 45 $, GetStrung.com

Kişiselleştirilmiş müzik kolye

Kişiselleştirilmiş müzik kolye, 20 $, Cafepress

Piyano Tuşlar Cuff Bilezik

Piyano Tuşlar Cuff Bilezik, 20 $, TheMusicStand.com

Mini müzik Notları kolye

Gümüş Mini müzik Askılar, 50 $, Macys

Tiz Clef Kement kolye

Tiz Clef Kement kolye, $ 40, Berricle.com

Tercih müzik esintili aksesuar hangisi?

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>