Michael Kors & Sportmax Blackpool Angagements

Michael Kors & Sportmax Blackpool Angagements

Dük’ün yanı sıra DUCHESS, öğlen bölgesel zamanından sonra yakında yağmurlu Blackpool’a geldi.

Kate’ye spormax ceketinde daha iyi bir bakış.

Çift için ilk durak, daha güneşli bir günde aşağıda görülen ikonik Blackpool Kulesi idi.

Tarihi binanın içine geldikleri için çift, Blackpool kıyı şeridinde uzun zamandır bir dönüm noktası.

Kulenin balo salonundaki dansçıları izlediler. (Onları sadece balkonda sağa görebilirsiniz.)

Kule 1894’te açılırken, orijinal balo salonu nispeten az bir pavyondu. Mevcut balo salonu, 1899’da açılmasının yanı sıra tamamlandı. Ancak, mimarisi ile ünlüdür, ancak belki de yaygın dans pisti için, o zamanlar benzersiz bir şok emici yüzey için. Aşağıda, bir dönemden bir üretim.

Kule’nin bölümlerini gördükten sonra Dük’ün yanı sıra DUCHESS, alan yüzleri ciddi konut konularında bir brifing katıldı.

Topluluk için önemli bir problemdir.

Aynı şekilde sorunu çözmek için devam eden yenilikçi projeler hakkında duyulurlar.

Kate, William’ın yanı sıra bir sonraki duraklarına yöneldi.

Binanın hemen önünde bir yürüyüş hakkıydı.

Günlük postanın kapsamından:

Kule dışında bir Walkabout’ta, Promenade’deki komedi halılarını ziyaret ettikleri için Kate, Well-Wish’lere, çocuklarını Prens George, Prenses Charlotte’nin yanı sıra Prens Louis’in yanı sıra Blackpool’u bir dahaki sefere görmeyi umduğunu umduğunu söyledi.

Şaka yaptı: ‘Hava durumu her zaman böyle mi?’

Düşes, kuleye çıkamayacak kadar hayal kırıklığını ifade etti.

‘Hayır yapmadık. Bir dahaki sefere düşünüyorum. Burada çok şey var, çocuklar da sevecekti. Umarım bir dahaki sefere onları geri getireceğiz. ‘

Blackpool’u ziyaret edin Güzel bir konuşma kate iyi dileklerimle.

Prens William merhaba demek.

Yağmurlu havalar, kimsenin ruhlarını nemlendirdi.

Kate, bazı küçük kızlar tarafından güzel bir Posey sağlandı.

Hepsi 2011 yılında yaratılan muazzam bir sanat eseri olan komedi halı üzerinde duruyorlardı. Simon Perry’nin insanlar hikayesinden daha fazlası:

Ünlü Eyfel Kulesi benzeri yapısının Gölgesinde, Gezginade, William’ın yanı sıra, Kate, Komedi Halı’na (Hollywood’un Şöhretinin Tarzında), CatchPhrases’ın ve Şakalar’ın tasvirlerini de süsleyen komedi halı üzerinde yürüdü. Hikayelerin yanı sıra.

Yukarıdan bir görünüm.

Bu video bir ölçek duygusu sunar.

Bu resim, kulenin tam olarak ne kadar uzunluğunda bir kavram verirken.

Dük, DUCHESS daha sonra Kirby Yolu boyunca yürüyüşe çıktı, konut krizindeki önceki brifinglerde tartışılan bir alan.

KENSINGTON SARACE’den daha fazlası: “Konut Blackpool’da önemli bir sorundur – Dük, Cambridge’in düşesinin yanı sıra, kasabanın konut problemlerinin gerçeklerini görmek için Kirby Road’ı ziyaret ediyor,” dedi.

Çift eski bir yatılı evi ziyaret etti.

ITV’nin Chris gemisi Dük’ün yanı sıra düşes çalınma çeyreğini gördüğü gibi bir video paylaştı.

Chris Ship’in ITV Hikayesinden daha fazlası:

Çift, sadece son zamanlarda içinde yaşayan bir eve kadar olan bir eve sahip bir ev gösterildi.

Yağmur, pencerelerle sızdırıyordu, tavanda delikler vardı ve zeminin geçici olarak William’ın yanı sıra Kate’nin sonbahar yapmadığı için geçici olarak desteklenmesi gerekiyordu.

Akşam standardının kapsamından:

Güney kıyı bölgesindeki ev, siyah kalıp yanı sıra grafiti ile, çöplerin yanı sıra çocuk oyuncağının yanı sıra geride kalan küçük bir paltoyu yanı sıra, grafiti ile kaplandı.

Daha sonra benzer bir binada yaşayan Christina Jackson’ı görmek için caddenin karşısında gittiler.

Bayan Johnson, sadece caddenin karşısında, bir planın altında olanı göstermeyi seçtiği bir örnek, Blackpool Konseyi, eski mülklerdeki yatırımları ve ardından yenileme konusundaki yatırımları bir araya getirdi. Akşam ortak parçaya geri dönüyoruz:

Çift, özellikle zihinsel sağlık ve sağlıklı yaşam sorunları için alınan destek sakinlerini duymak istiyorlardı, kate soran: “Ulaşmanın zor olduğunu keşfettin mi?”

Bayan Jackson daha sonra söyledi: “Evin kesinlikle güzel olduğunu söylediler. Onlar dünyaya çok gergin, onlar gerçekten var. Son derece anlayışın yanı sıra ne olacağını anlıyor gibi görünüyorlar. ”

Kensington Sarayı hakkında raporlar “… alanında 50 bedsits şimdi aileler için 13 büyük yüksek kaliteli evleri olmak kadar sona erdi.” (Ben akılda tutmak ise düzgün bir ‘bedsit’ bir boşluk esasen olduğu bir kiracı hayatları / uyur ve bazı yemek yapar, ancak hisse banyo tesisleri.) Tam burada My görüldüğü gibi Kirby yolda dış bazılarına bir görünüm Blackpool ev sitesi.

Kate günün üçüncü nişan çift keser gibi.

Yani bir sonraki durağı Blackpool olduMerkez Kütüphanesi. Tam burada gelen çiftin hızlı bir video.

Blackpool’un ‘çok daha iyi bir başlangıç’ programını keşfetmek için kütüphanedeydiler.

Çok daha iyi bir başlangıçtır “…. Ailemizin yanı sıra Blackpool’daki her yeni bebekin, erken bakımın yanı sıra sağlıklı ilerlemenin yanı sıra okula hazır olmaları için her yeni bebeğin yanı sıra, erken bakımın yanı sıra, okula hazırlıklarını besliyorlar.” Aşağıda, Dük, Blackpool Hastanesi Aile Hemşiresi Ortaklığından gelen uygulayıcıların yanı sıra ebeveynlerle de düşesin yanı sıra.

Ev Hemşire Ortaklığı “… Son derece eğitimli hanehalkı hemşirelerinin ilk bebeğinden beklediği genç kadınlara, bebeğin ikinci doğum günü ile devam eden genç kadınlara yapılan yapılandırılmış bir program programı.” Toplantıda, anneler, babaların yanı sıra çocukların, özellikle de çocuklar son derece genç olduklarında, uzun süreli yatırımlar yapmanın olumlu faydaları hakkında bir tartışma yapıldı.

Kate ve William’ın yanı sıra, aynı şekilde, zihinsel sağlık ve sağlıklı yaşam zorlukları ve bağımlılık gibi zihinsel sağlık ve sağlıklı yaşam zorlukları ile birlikte gidebilen sorunlardan etkilenen kişileri bir araya geldi. İlk yanıt verenlerle zaman harcadıkları gibi.

Ciddi konulara rağmen, aynı şekilde Lighthearted anlar vardı.

Blackpool’daki çiftin son durağı Revoe Park’taydı.

Gördüğünüz gibi, yağmur döndü. Simon Perry’nin insanlar hikayesinden park hakkında daha fazla bilgi:

… Blackpool’un yanı sıra, bölgesel park müdahalelerinin yardımı ile dönüştürülmüştür. Artık, bölgesel anaokulları ve babaların gruplarının yanı sıra, açık bir keşif ve daha iyi ebeveynlik teşvik etmek için bir orman kurumu olarak kullanılıyor.

Kate, parkın farklı unsurları gösteriliyor.

Parkta oldukları her zaman yağmur yağmıyordu.

Ama nispeten sodden görünüyordu. İnsan parçasına geri dön:

Dave Bannister, Blackpool’un babalarından 52, Blackpool’un babasından 4 yaşamı, bölgesel babaların yeni beceriler öğretildiği işten çıkarak başladı.

“Buradaki kulübe Salı günü açık, bu yüzden babalar kendi başlarına ya da çocukları ile aşağı inebilir, böylece sohbet edebilir, yapılar geliştirebilir, paletlerden sandalye yapabiliyorlar” dedi. “Zihinsel sağlık ve sağlıklarını bir şeyler yapmanın yanı sıra bir şey yapmalarını sağlayarak iyileştirir.”

Prens, “Robins burada harika bir evi olacak” dedi. Kate, yanıtladığı gibi güldü, “DIY becerilerinizi gösterecek misin?”

Babalara dönüşen William, “Bunu keşfettiniz mi?” Dedi. Parçası için Kate, “Çocukların ondan ne çıkıyor?” Diye sordu.

Prens William genç bir adama gösteren bir solucan olduğuna inanıyorum.

Kensington Sarayı, “Parkın daha önce ilaç kullanımı için bilinen bir yer olmadığı bir yer, önemli bir yoksunluk alanında bilinen bir yer oluyordu, ancak şimdi uzun ömürlü bir topluluk liderliğindeki çabanın hayatını nasıl dönüştürebileceğinin tam olarak tam bir örneğidir. yeni fırsatlar sağladığı gibi. ”

Her ikisi de DUCHESS’in yanı sıra kişiselleştirilmiş bir hediye aldı.

“Woodland kolye” verildi.

Düşes de aynı şekilde güzel bir taze çiçek buketi sağlandı.

Artık, Kate’nin Blackpool sözleşmeleri için giydiği şeye bakıyoruz.

Birçoğu DUCHESS’in sportmax ceketini derhal tanıdı.

Çözündüğümüz dördüncü zamandır. FOTOĞRAFLARA SAĞLANDIĞINDAN ARIYOR (OOP’larım, onları sağdan sağa doğru ayarlamış olmalı), ilk etkinliğin Sandringham’daki kilise hizmetleri için Noel Günü 2015 olduğunu görüyorsunuz; Kate’nin 2016 yılında Kate’nin İskoçya’daki ilk solo sözleşmeleri için ceket giyildi; Yine Ocak 2017’de Sandringham’da; O zaman bugün olduğu gibi.

Kate’deki düşünceler Telgrafın Chloe Mac Donnell:

Hers, dikkatlice honlanmış bir görünümdür: dizin hemen altına düşen palto, mantıklı bir topuk yüksekliğine sahip bir ayakkabı ve çoğunlukla flare siluet yanı sıra flare silueti olan bir orta uzunlukta gündüz elbisesi. Genellikle bu kilit parçalar, geleneksel yatırım parçalarının başlığının altındaki sonbahar, kate daha sonra daha fazla desen LED parçaları ile stil veya bir anahtar aksesuarı ile güncellenir, bir kafa bandı veya kurdele söyleyin.

Tavus kuşu baskısı olan [Elbise], Kate için oldukça cesur bir görünümdü, ancak orta uzunluktaki hemline, uzun kollu, yaka detaylarının yanı sıra ön düğme tespiti, hepsi Kate’nin tarzı ile eş anlamlı olan tüm detaylardır.

Kate’nin elbisesi Michael Kors tarafından. Markanın difüzyon hattından, Michael Michael Kors’tan, daha düşük maliyet noktaları ve daha genç, zamanlarda Edgier tasarımları ana koleksiyondan daha genç olanıdır.

Tavuskuşu desen elbisesi midi uzunluğu, ayrıca% 100 polyesterden yapılmıştır; Gerçekten makine yıkanabilir. Frock, bir düğme cephesinin yanı sıra kendi kendine kaplı düğmeler, sivri uçların yanı sıra kendi kendine kanama / kayışa sahiptir.

Geri toplanan bir şey varBeldeki topçuların yanı sıra; Neredeyse bir bluz topu hissi var.

En belirgin stil elemanlarından biri, sağ altında gösterilen manşon tedavisidir. Kollu, omuzda bir miktar toplanır, dirseğin hemen üstünde ve sonra bir düğme manşetiyle karmaşık bir şekilde kıvrılmıştır.

Kıyafet Farfetch’te satıldı, ancak şimdi stokta kalmadı. Laura’ya çok teşekkürler, elbisenin kötü hızlı kimliği için teşekkürler. Büyüleyici bir kenar çubuğu: Farfetch sitesindeki elbiseyle gösterilen çanta.

Bu, bugün Kate’nin çanta seçeneğine, MANU ATELIER ‘MICRO BOLD’ çantası ilk önce Dundee’de görüldü.

Aynı şekilde, Kensington Sarayı’ndaki RAF Noel kutlamalarında görülen UFO botlarını giydi.

Simon Perry, Revoe Park Kate’de, yukarıda gösterilen botlardan düşük topuklu bir çiftin değiştiğini bildirdi.

Kate, Kiki McDonough çevre dostu ametistin yanı sıra elmas yastık kesim küpe (£ 1166, yaklaşık 1530 $ ‘lık döviz kurları) geri getirdi.

Eldivenlerde veya eşarp üzerinde henüz bir kimliğimiz yok.

Seni bu gerçekten güzel atış ile arkadaşımızın, Royal Professional Photographer Mark Stewart tarafından terk edeceğiz.

Videolar:

Bu RFC video yaklaşık 5 dakika çalışır.

Kanal 5 haberinden yapılan bu 2 dakikalık bir parça, ziyaretin ilk iki bölümünü kapsar: Blackpool Tower / Walkabout’un yanı sıra Kirby yol elemanları.

Bağlantı:

Organizasyonun web sitesinde burada çok daha iyi bir program hakkında bilgi edinin; Twitter yemleri burada

Bu web sitesindeki ev hemşire ortaklığı hakkında daha fazla bilgi var; Burada

Blackpool Tower web sitesini burada ziyaret edin; Facebook sayfası burada; Twitter her yerde yanı sıra bu kadar sıradışı; Komedi halı web sitesi burada

Günlük postanın koruması burada; bir merhaba! parça burada; Akşam standardının hikayesi burada; Blackpool Gazete’nin çevrimiçi koruması tam burada (harika fotoğraflarla);

Chloe Mac Donnell’in telgrafında moda parçası burada; Simon Perry’nin insanlar hikayesi burada; Bir popsugar galeri burada ve bir tane daha burada mı; Town & Country’nin galerisi burada; İnsanların slayt gösterisi burada

675Save

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>