Pantolon severler sevinir! 4 fab jeans görmek için trendler

Pantolon severler sevinir! 4 fab jeans görmek için trendler

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu makale ilişkilendirme bağlantıları içerebilir. Gizlilik planımızı görün.

Jeans’ın yüce hüküm sürmeye devam ettiğini reddetme yok. Kot pantolon, hayat için kesinlikle, kullanacak bir şey olmadığı gibi hissettiğinde size bir şeyler giyecek bir şey sunacak güvenilir zımba olacaktır.

Zerafet, denimin asla sıkıcı olmadığıdır. Kotlarınızı neredeyse her şeyle birleştirebilirsiniz – bu baharın yanı sıra, tasarım karışımınıza katkıda bulunacak 4 inanılmaz, taze seçeneğiniz vardır.

Hava koşullarının ısındığını izlemek için 4 denim fadı var. Ek olarak Infographic’imize atlayabilirsiniz.

1. Yan çizgiler

Canlı taraf kırmızı şerit, temel deniminizi basitçe bir dokunuşla shakings- ve pantolon kullanarak Blah hissediyorsanız, hoş bir yükseltme. Hala aynı uyarlanabilirliği elde edersiniz, ancak eklenen gölgede, dünyaya gerçekten bilgi için bir göz aldınız.

Yan şerit yüksek yükseliş ayak bileği ortak pantolon, 88 $, Abercrombie & Fitch

Bu çifti Abercrombie’den (88 $) aktaran pembe kırmızı şerit, yalın bir Chiton veya kırpılmış bir sweatshirt için keyifli bir yoldadır. Aynı anda hoş ve gösterişli.

2. Ayak Bileği Ortak Bilgileri

Ayrıca, en düşük detaylar, standart kotunuzu tam olarak daha ilginç bir şeye dönüştürebilir, doğru, hatta takılmak için daha eğlenceli. Biraz offbeat, ya da önden bir parça, bir çeşit dekorasyonla birlikte olan Hems’i bulmaya çalışın.

NYDJ AMI Yüksek Bel Bağlantı Hem Ayak Bileği Eklem Skinny Denims, $ 49.97, Nordstrom Raf

Bu NYDJ AMI Yüksek Midsection Hem Ayak Bileği Eklemli Sıska Kot (49.97 $) kırılgan bir yay dahildir. Etki biraz daha genç, ama yine de büyüdü.

3. Parlak Nakış

Eğer kalbinde bir kot bireyin fazla değilseniz, muhtemelen sizinle henüz konuşan bir tasarım yapmadınız. Springting Closet’inize bir gölge ve güneş ışığı patlamasını içerecek şekilde yerleştirilmiş olan İşlemeli Jean’ı girin. Geleneksel siyahlara ve ayrıca blues’a karşı kontrastlı parlak renklerle birleştirilen detaylı el işi, tüm kıyafetin öne çıkmasını sağlar.

Çiçek işlemeli sıska pantolon siyah, 43.88 $, çatı katı

Bu çatı katı alan çiçek işlemeli sıska kot pantolon (43.88 $) müthiş bir örnektir. Gizlinizi geleneğe çok fazla dolaşmadan farklı bir talimatlara götürürler. Çok kolay bir kıyafet için temel, fayans benzeri bir gömlek ve ayrıca bir dizi daire ekleyin.

4. Yağsız çizgiler

Çizgiler neredeyse her türde çekici kalmaya devam ediyor. Paris etkilenen bir düz çizgili cazibe sürekli geleneksel olsa da, bu kadar özel pantolon setlerini yapan yağsız, dik çizgiler.

Mom Denimleri, 34,96 $, Amerikan Kartal

American Eagle’dan Anne Jeans (34.96 $) adına yanıltıcı olmayın. Onlar “anne” tamamlayıcı kesim ve depolama tankı üstleri, blazer ve topuklu sıradan beyaz tee ve ayakkabı gelen şey ile iyi maç için yeteneği sayesinde daha gösterişli konum.

Kot Eğilimler Bilgi grafiği

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Modaista harcama planını bırakın!
E-posta *

Üyeliğinizi doğrulamak için Gelen Kutunuzu veya Spam klasörünüzü inceleyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>