Kate’nin görüntülü aramaları: Yenidoğan ve ebelerin ebeveynleriyle sanal bir kontrol (güncellendi) (güncellendi)

Kate’nin görüntülü aramaları: Yenidoğan ve ebelerin ebeveynleriyle sanal bir kontrol (güncellendi) (güncellendi)

Kensington Palace, gözetleme bölümlerinin bölümlerini piyasaya sürdü.

Bir videoda, Kate, Ebeveynler Rebecca Attwood ve John Gill ile yeni doğan bebekleriyle konuştu, Max, yakındaydı.

Kate, “Merhaba! tanıştığımıza çok memnun oldum! Bu kesinlikle bir ilk, sanırım! ”

Emily Nash’ın Merhaba’den nasıl geçtiği şeyler hakkında daha fazlası! makale:

Norfolk’daki Anmer Hall Evi’nden, Sam Frein, Ededi Yaşındaki Doğum Merkezi’ne ve daha iyi doğumlar, bir önlük ve maske koymadan önce, onu yeni aileye tanıtmak için bir önlük ve maske koydu. “Gülümsüyorum, söyleyebilir misin?” Şakır Sam. “Gözlerinle, yapabiliyorum” dedi Kate.

Aşağıda, Kate, Baby Max’i “çok tatlı!” Olarak nitelendirdi.

Konvansiyonel raporlar, “Bebeğin daha önce gece doğduğu söylendiğinde, Kraliyet dedi ki, ‘iyiliğim, yorgun olmalısınız.'” Rebecca’nın tüm gidişatlarına tepkisi?

Rebecca, “Tecrübemiz, tüm ebeler olabildiğince normal hale getirdi – maskelerin dışında, 2015 yılında ilk oğlumuz Rafe’imizi olduğu gibi olduğu gibi aynı oldu. Kingston’daki ebeler her iki durumda da şaşırtıcıydı. . ”

Düşes, 22 Nisan’da Kingston Hastanesi’nden ebelerle çağrı yaptı.

Kingston Annelik Hastanesi’nde Kasım ayında Kingston Annelik Hastanesinde Kingston Hamile Hastanesinde TAMAME YARARDIYOR.

Ayrıca, Kasım ayının bir parçası olarak ev ziyaretlerinde toplum ebe eşlik etti. Aşağıda, Kingston personeli ile düşes.

Kasabasında ve ülke parçası, Victoria Murphy raporları: “… Kilitlenme başladığından beri, hamile kadınların, yeni annelerin ve ailelerinin şu anda karşılaştığı eşsiz zorlukları duymak için ebeveynler, ebeveynler ve uzmanlar ile konuşuyor.” Simon Perry’nin insanlar hikayesinden bu çağrı hakkında daha fazlası:

Bir annenin duygusal ve zihinsel refahında pandemik öncesi öncelikle bir farkın farkında mısın? ” diye sordu.

Durum nedeniyle “çok daha fazla endişe” olduğu söylendi. “Özellikle duygusal ve zihinsel refah için doğru desteği nereden bulacağını biliyorlar mı?” Kate sordu.

Ve zorlu haftalar boyunca çalışmaya devam etmek için personele övgüde bulundu. “Bebekler her zaman geliyor, böylece bu zor zamanlarda çalışmak zorunda kalmanın, çok iyi yapılması gerekiyor.”

Aşağıda, DUCHESS’in bir başka aramanın bir ekranını yaptı, bu, anne ruh sağlığı alanındaki uzmanlarla yuvarlak masaüstü bir tartışma yaptı.

Aramalar, İngiltere’nin Anne Ruh Sağlığı Bilinci Haftası’ndan hemen hemen anne ve anne ruh sağlığı konusunda farkındalık yaratmak için tasarlanmış 10. sırada çalışıyor.

Farkındalık Haftası, perinatal zihinsel sağlık ortaklığının bir projesidir ve herhangi bir finansman olmadan çalışan bir çaba harcıyor. Kuruluşun Facebook sayfasından:

… Hafta, küçük bir fikirden, şimdi İngiltere’de ve ötesinde yıllık olarak kutlanan bir şeye kadar büyüdü.

Hepimiz iyi olmasının nasıl bir şey olduğunu hatırlıyoruz. Yardım ve desteğe nasıl erişileceğini düşünmek, kurtarmanın mümkün olup olmadığını merak etmek.

Haftayı bir yardım ve destek ve rahatlık kaynağı olmak için bulduğunuzu umarız.

Hadi zor zamanlarda anneleri destekleyelim.

2020 aynı zamanda hemşirenin ve ebenin uluslararası yılıdır.

Gördüğümüz ilk videoda, Düşes Tabitha Webb tarafından bir kazak giydi.

Mahşenin ‘Jessie’ örgüsü, Mavi ve Beyaz Chevron’daki (275 £, günümüz döviz kurlarında yaklaşık 345 $), Laura (@japanese_ginger üzerinde Twitter’da Twitter’da) çok hızlı bir kimliği için.

Kazak,% 70 yün /% 30 kaşmir karışımıdır ve dört haftalık bir teslimat penceresinde ön sipariş verilebilir.

Kate, ilk olarak İrlanda’da (eksi Shamrock Charms), Londra ambulans katılımı için olduğu gibi, Daniella Draper Hoops giyiyormuş gibi görünüyordu.

Yuvarlak masa tartışması için Kate, BoNden Elbisesi, İngiliz markasının Aurora Midi wrap elbisesi, balıkçıl mavisi.

Elbise, üç çeyrek kollu sarılmış bir tasarımda kırışık olarak dokulu bir viskozdan yapılmıştır, omuzlarda toplar, bir arka boyunduruk, belde bağlayan bir arka boyunduruk, katmanlı bir etek ve orta vuruş yapan bir uzunluk -Calf Ürün detaylarına göre. Artık mevcut değil. Bu elbise olduğunu işaret ettiğin kraliyet hanımlarına teşekkür ederim. Elbise ilk önce geçen yılki Noel kartlarından biri için kullanılan bir fotoğrafta belirtildi.

Kate’nin bu çağrıdaki küpeleri yeni bir çift gibi görünüyorlar ve onlar UFO.

GÜNCELLEME 4 Mayıs Pazartesi: Nicki, Küpeler Panter ve Rose Quartz Cabochon tarzı (2078 $ CAD, bugünün döviz kurlarında yaklaşık 1475 $) yeni dalga mücevherlerinden öneriyor.

Yeni dalga mücevher birAile tarafından işletilen Business, Ontario, Kanada merkezli, otuz yıldan fazla bir süre önce başladı. Sadece 18k altın kullanılarak oluşturulan benzersiz tasarımlarda uzmanlaşmıştır. Küpe çifti (Kate’nin takıldığını doğrulayabileceklerini görmek için firma ile iletişim kurdum.

Güncelleme 2 Pazartesi 4 Mayıs: Martina, Patrick Mavros Dumanlı Kuvars Küpe (760 $) başka bir olasılık önerir.

Bu tasarımcı mantıklı, çünkü DUCHESS tasarımlarını daha önce birden fazla kez giydi. Gördüğüm tek ayrım, küpelerinin zirvelerinin, çoğu fotoğrafta kare veya elmas şeklindeki şekliyle görünmesidir. Ancak bu kesinlikle bir olasılık olabilir, bu yüzden kısa bir süre içinde şirkete bir e-posta alacağım.

GÜNCELLEME 3 Pazartesi 4 Mayıs: Stephanie, Earring Topunun kareden daha yuvarlak göründüğü WKW Facebook sayfasında bir fotoğraf paylaştı, Patrick Mavros’u çok daha fazla aday. Şirketten geri döndüğümde / ne zaman tekrar haberdar olacağım. İşte Stephanie’nin yayınladığı fotoğraf.

Güncelleme 4 Salı 5 Mayıs: Facebook’ta Paylaşılan Fotoğraf Stephanie’yi Gördükten Sonra, Kate’nin küpelerini giymiş olup olmadığını sormak için Patrick Mavros ile iletişime geçtim. E-postayla gönderdikten sonra, bana düşkünün okyanusun giydiğini söylerler. Aşağıda, videodan ve Stephanie’nin genişlemesinden daha fazla resimle güncellenmiş bir grafik.

Fotoğraf büyütme için orijinal yorumu ve Stephanie için Martina’ya tekrar teşekkür ederim. Bana göre, Patrick Mavros Tasarımına benziyorlar. Umarım, çok uzak olmayan gelecekte onları tekrar giyen Kate’yi göreceğiz!

Bu kadar FAB önerilerini iletmek için teşekkür ederiz!

Tüm arama içeriğini burada görebilirsiniz.

Bağlantı:

Perinatal Ruh Sağlığı Ortaklığı Facebook Sayfası burada; Anne Ruh Sağlığı İttifak Sitesi burada ve Twitter Besleme Burada

Victoria Murphy’nin kasabası ve ülke parçası burada; Emily Nash’ın Merhaba! Çağrılar hakkında hikaye burada; Simon Perry’nin insanlar parçası burada; Standartın makalesi burada; Günlük postanın kapsamı burada

50save

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>