Dana Buchman Kohl’un Hattı: Yoksul

Dana Buchman Kohl’un Hattı: Yoksul

Hisse Senedi

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Dana Buchman Aksesuarlar Hattı Kohl’u 2009’da çarptığında, etkilenmediler. O zamanlar, Dana Buchman çizgisinin aşırı kullandığı, Kumaşların kötü yüksek kalitesinin yanı sıra artı boyutunda derinlik eksikliğinin yanı sıra, Dana Buchman çizgisinin yanı sıra dana somon rengini eleştirdik.

Bir on yıl boyunca hızlı ve daha fazlası ve Kohl’teki Dana Buchman hattı hala oldukça ho-hum. Giysi teklifi, yönteminin yanı sıra minimumdur. Tüm açıklıkta sadece iki tane (sıkıcı) parça var. Bunun ötesinde, en iyi seçeneklerin, bazı sevimli Dana Buchman cüzdanlarının yanı sıra mücevher parçalarıdır.

Dana Buchman Kohl’ın hattından en iyi cüzdanlar

Mercan çantası

Dana Buchman çantası Kohl’s

Dana Buchman Satchel’in geleneksel stiline sahip, bu yüzden gelecek sezonu taşıma konusunda garip hissetmeyeceksiniz. Black içinde ve çiçek baskısı sunulmaktadır, ancak bu mercan sadece doğrudur – özellikle ilkbaharda ve yaz. Bu çantanın çok yönlülüğü hakkında herhangi bir şüpheniz varsa, değerlendirmeleri kontrol edin. Mükemmel, beş yıldızlı bir dereceye sahiptir.

Timsah bilekliği

Dana Buchman Line’dan Christlet

Bu bilekliği 15 farklı renkte yakalayabilirsiniz ve desenler, ancak Faux timsahı yıl boyunca kullanım için çok yönlü bir seçenektir. Maliyet 39 $ ‘a da haklı.

Crossbody çanta

Dana Buchman Crossbody Çanta

Bu Crossbody’in oldukça basit göründüğüne inanıyor olabilirsiniz. doğru olacağın gibi. Ross veya TJ Maxx’te 40 dolara görebileceğiniz kara torbalara çok benzer görünüyor. Bu çanta hakkında büyüleyici, olsa da, boyutu. Diğer ucuz seçeneklerden daha büyük olan 10 inç genişliğin yanı sıra 10 inç genişliğindedir. Buradaki maliyet noktası 49 dolar.

Dana Buchman Takı, Kohl’s

Mücevher, Dana Buchman Kohl’ın hattının kütlesini oluşturur. Daha spesifik olmak için yaklaşık 20 cüzdan, bir sürü giysiler ve yüzlerce mücevher parçaları vardır. Fiyatlar 16 ila 36 $ ‘lık 36 $’ dan ve koleksiyonu, çoğunlukla, çoğunlukla bir kaç bilezik ile büyük kolye ve küpeler içermektedir.

Çantalarda olduğu gibi, Dana Buchman takı hattı, iyi, Tamam. Bazı sevimli stiller var, ancak benzersiz ya da hepsi ilginç bir şey yok. Ayrıca, geçmiş yöntemi olan çok sayıda Gaudy, Old-Lady Pins olarak kaydırmak zorundasınız. Sadece bir iğne giyen şık bir kimseyi anlamıyorum – hangisi broş için güzel bir kelimedir.

Dana Buchman Küpeler

Kohl’teki Dana Buchman takı hattından tercih edilen tasarımlarım, bu siyah sarkan barlar veya renkli Swarovski kristalleri ile süslenmiş tasarımlar gibi azalan küpelerdir.

Ne yazık ki, burada görülecek çok fazla yok.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>