Nasıl bir bütçe planı

Nasıl bir bütçe planı

Hisse üzerinde A + eğitmen giysiler araya koymak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Tahari Kadın Bej üç düğme Kuşaklı Pantolon Takım elbise, şimdi $ 57.99, Stok $ 97.99 oldu

bir bütçe bunu yaparken birlikte bir uzman koyarak her öğretmen için ama şık öğretmenin gardırop büyük bir zorluk bile çok daha böyledir. Orada eğitmen aşkın hakkında hepsi mevsimsel moda koleksiyonları (Eğer bunu okuyorsanız Norma Kamali, biz Wal-Mart sizi yanı sıra 35 $ şık iş toplulukları kaçırma) olduğu Verilen. Ama bizim eğitmen giysiler karşılamak için bu kez yaşanan bir-mavi-moon promosyonlar güvenemeyeceğini de açıklık rafları ovma gibi tüm yıl round.Beyond puanlama indirimler ihtiyacı burada da A + üretmek için dört para tasarrufu ipuçları bir bütçe öğretmenin gardırop.

Bu yayın bağlı bağlantılardan oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Bütçe üzerinde eğitmen Giyim Alış için ipuçları

önemli Pieces hakkında It All

Bir uzman danışman gardırop için emin önemli parçaları uygun olması olun:

Kadın Öğretmenler

• Siyah bir takım elbise

• Siyah pompaları

• Bez torba

camisoles / bluz • Birkaç

• Büyük bir siyah / kahverengi kalem etek

Kurum sosyalleşme gece – • İki son derece büyük bir elbiseler (bir küçük siyah elbisesi yanı sıra bir tane daha renkli bir elbisesi olmalıdır)

Erkek Öğretmenler

• erkek gömlek, hem kısa hem de uzun kollu (erkek, özellikle temiz olanlar bunlardan yeterli olsun asla)

bağların • Birkaç (klasik baskılar sizin gardırop geri kalanı ile koordine etmek daha kolaydır)

• Siyah / kahverengi oxford ayakkabılar. Okul Yayalar için Crocs çok ince bir seçenek olmalıdır.

• Pantolon (haki, siyah, koyu mavi, kahverengi)

• Dış Giyim (Erkek ceket, bir uyarlanmış ceket, ya da tiki yelek)

• Evrak çantası / deri çanta

siyah hem de kahverengi yatırım gerekir bir sebebi var öğeler-sen sadece her seferinde ucuz aksesuarlar kadar değiştirerek herhangi bir bireysel farkında olmadan bir hafta onlara birkaç kez giyebilir. Onlar da aynı şekilde gelecek sezon tarafından modası olasılıkları azalır.

Lütfen ilk Değişiklik Argümanlar yok

Evet, anladık: Hayatta kendisinden daha çok daha fazla kürk seviyorum. Ancak, akıl hocası gardırop böylece moda basit tutmak, giysileri ile kendini ifade başlamak için zamanı değil. görsel uydurulmuş sınıfınızı tutmak yardımcı olarak zaman zaman kaçık öğretmenin kravat (Zazzle satışa olanların bir hayli) ya da eğlenceli eşarp olsa da, tamam olmalıdır. Çoğunlukla, temelleri ile başlar: büyük siyah takım, kapalı parmaklı siyah bir çift pompa, hem de temel bir sabahlık veya kabuk. Evet, sen cebir tartışırken platformda olduğunuzda ancak, millet Xs odaklanmak yanı ys gibi değil üzerinde kıyafet istiyorum sıkıcı.

Can çift Duty hizmet Yani Ürünleri bul

Eğer bir kuruş harcamak gerekirken durumlar vardır, tıpkı sen gereksinimi fazla harcama olabileceği durumlarda kez olmadığından ayrılması sabit giysiler ödenekleri her zaman çalışmaz. Bir Okul Aile seminer yanı sıra bir öğretim ofis partisine giyebilir senin haftasonu alım çanta yanı sıra çanta ya da siyah pantolon olabilen bir taşıma çantası gibi çok yönlüdür öğeler için alışveriş.

Değer yanı sıra Fiyatı: Fark anlayın!

Mükemmel alış hedefi en iyi değerde ödeyebilirsiniz en kaliteli ürün elde etmektir. Ancak, değer yanı sıra maliyet eşanlamlı DEĞİLDİR. TJ Maxx gibi yerlerde çok daha az bazı büyük, yüksek kaliteli ürün (eğer mağazalarda keşfetmek tam aynı madde) elde edebilirsiniz. aynı zamanda, düşük kaliteli ve / veya yenilik moda öğeleri dikkatli olun. Hem büyük ölçüde bir sonucu gideri olarak aşınma payını, hem de irade azaltmıştır uzun vadede daha çok. Aşınma hesaplama başına gider hakkında daha çok şey kontrol etti.

Sizin 70/30 Kuralı Pratik

olan fraksiyonların yanı sıra yüzdeleri koy içine o dolaba hususlara geldiğinde kullanmaktadır. Sen yönteme isteyeceksiniz 70/30 rule- Dolabında% 70’i geleneksel (ilk ucu sözü) eserlerinin yanı sıra% 30 modaya eğlenceli adet olmalıdır belirten. senin giysiler için eğlenceli bir dokunuş ekleyerek veya yük kapalı olduğunuzda tüm arsızca bunları giymek için Rezerv Trendier adettir.

Kuru Temizleyiciler az Gezileri atın

Tam zamanlı öğretmenlere zaman ne de yarı zamanlı bu işi gerekir ancak demir kıyafetlerine lüks, ne sahip olabilir. Febreze bir şişe veya her kullanımdan sonra aşağı kendi, hem de fışkırtma senin takım elbise yapmak. az faturaları kuru temizlemesi = çok daha fazla parası!

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>