Noel Kutlamaları için Alexander McQueen’de Kate (Yok), Hafta Sonu Bitleri ve Baytlar

Noel Kutlamaları için Alexander McQueen’de Kate (Yok), Hafta Sonu Bitleri ve Baytlar

Haftasonuna giderken birkaç haber tidbits kapsayan kısa bir yayınla geri döndük.

Birincisi, Kate’nin bu hafta Kensington Sarayı Noel Kutlamalarına giydiği şey. Günlük Mail’in Katie Fransızca tarafından bildirildiği gibi, etkinlik Plaj Battaniye Babylon adlı bir Notting Hill Club / restorandaydı.

Yıllık etkinlik genellikle Aralık ayının üçüncü haftasında gerçekleştirilir; Hikayeyi kontrol ettiğim yöntemden kutlama Çarşamba gecesi olurdu. Postadan daha fazlası:

Dün gece Prens William ve Kate, yıllık işçilerin bashleri ​​için Kensington Sarayı tarafından kiralandıktan sonra tepeden çıktıktan sonra Plaj Battaniyesi Babylon’dan ayrıldı.

Diners, beş birincil kurs seçeneğinin bir seçeneğine girmeden önce, Somon, Avokado Vignette, Yabani Mantar Çorbası seçeneğinin yanı sıra, Somon, Avokado Vignette ve Yabani Mantar Çorbası ile başlayan üç kursta quaffed. Tatlılar için, konuklar Noel puding, çikolatalı kek ve peynirli kek seçtiler.

Alacıya katılan diğerleri, Prens Harry, Meghan Markle ve Prens Charles’ı içeriyordu. Bir aracın arkasındaki William’ın yanı sıra Kate’nin birkaç fotoğrafı var; Burada günlük posta sitesinde görülebilirler. (Yukarıda gösterilen tweetteki fotoğrafa çok benziyorlar.)

Sophia sayesinde (@regalreplicate Twitter’da) hevesli kimliği çalışması için, Kate, Alexander McQueen’in bir parçadaydı.

Yukarıda gösterilen kıyafet, petal baskı boy mini elbise (2150 $) olarak adlandırılır. Bir İpek Krep De Chine’den yapılmıştır, stil, manşette fırfır bir detaylı üç çeyrek kollu, üç çeyrek kollu, aynı zamanda hem fermuarın yanı sıra hem de etetrik bir fırfuşa sahiptir. Kıyafet aynı şekilde Neiman Marcus’ta (2050 $) ve Saks’ta (2045 $) sunulmaktadır. Büyük boy tarzda, Annelik gardırobunda bu aşamada Kate için mantıklı geliyor.

Aynı şekilde, Kate’nin bu elbiseyi giymiş olabileceğini düşünüyorum. Aynı kumaştan yapılmıştır, aynı şekilde bir mini elbiseyi olduğu gibi “gevşek bir uyum için kesildi” olarak adlandırılır. Ana ayrımlar: öndeki bağının yanı sıra parçanın önündeki düğmelerin yanı sıra.

İşte baskıda çok daha iyi bir bakış. Koleksiyon notlarına göre, yaprakları, Doğu Sussex’deki Fantastic Dixter Housed’teki bahçelerden ilham alıyor ve Sarah Burton’un “çiçeklerin iyileştirici gücü” hakkındaki düşünceleri.

Desen, MCQueen 2018 ilkbahar koleksiyonunda (Resort Koleksiyonu olarak da adlandırılır) önemli bir yöndür. Motifi içeren parçalar çeşitli eşarplar; Bu ipek gömlek gibi daha fazla giyim; ve hatta bir çift spor ayakkabı.

+ + + + + + +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sonra, Kate’nin takvimi için yeni bir tarih.

George’un yanı sıra Charlotte’nin gelecek mayıs kutlamalarında bir fonksiyona sahip olacağı güvenilir kaynaklardan birkaç rapor var. Beklentim, Kate’nin kardeş Pippa’nın düğününde yaptığı kadar hareket edeceği kadar.

Açıkça tüm çocukları düzeltmek için bir yıldız görevi yaptı. İhtiyacınız olan her yerde, destek sağlayacak şekilde resmim.

+ + + + + + ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Son zamanlarda Cambridges’ten yeni bir Noel resminin olasılığı hakkında sordum; Kate’nin yanı sıra William’ın yeni bir ev fotoğrafını yayınlamayı seçerse müthiş olurdu. Kate’nin çocuklarının giydiği en son yayınlarımızda ailenin yıllardaki Noel fotoğraflarına bakıyoruz. Bu yüzleri George’dan uzak tutun mu?

Bu gönderinde, biz de biz sonraki ne zaman biz bir sonraki George’u ve Charlotte’yi tatillere giderken görmeyi bekledik.

+ + + + + + ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Son zamanlarda, linkleri paylaştığımın yanı sıra büyüleyici keşfettiğiniz gibi yayınlanan birkaç parça olmuştur.

Birincisi, Georgina Lewis’in, Kate’nin İsveç’i ve Norveç’i ziyaret ederken düşünmesi için olası tasarımcılara bakan bir telgraf sütunudur. “Cambridge’in düşesinin, Norveç’e gidebileceği ve İsveç’e nasıl gidebilir? Soruyu, çok fazla İskandinav tasarımcısı giyen Kate’i göreceğiz, ancak birkaç tane görmeliyiz, yanı sıra markalar hakkında keşfetmek çok eğlenceli. Tam burada makalede görülen birkaç stil.

Popsugar, ‘Kate’nin gardırobunda’ en iyi ayakkabılarına bakarak bir parçaya ve 60’tan fazla slayt var.

Telgraf, aynı şekilde “2017’de modayı tanımlayan 12 görünüm” sunuyor ve Kate’nin görünümlerinden biri listede.

Umarım herkes muhteşem bir hafta sonu geçirir!

4savar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>