Düşes, yaşamsal rolleriyle ilgili hemşirelerle ilgili konuşuyor

Düşes, yaşamsal rolleriyle ilgili hemşirelerle ilgili konuşuyor

Duchess bu hafta Midlands’tan hemşirelerle konuştu.

Üniversite Hastaneleri Coventry ve Warwickshire NHS güveninde hemşirelerle, 2400’den fazla hemşirenin ve ebelik kullandığı hemşirelerle konuştu. Dünyanın ilk Covid-19 aşısı, parsonların bir matronu tarafından yönetildi. Aşağıda, Bayan Parsons’ı 8 Aralık’ta 90 yaşındaki Margaret Keenan’a verdiğini görüyorsunuz.
Getty Images’tan Gömde

Bayan Parsons ayrıca Margaret Keenan’a 29 Aralık’ta aşı ikinci dozunu verdi.
Getty Images’tan Gömde

Çağrı sırasında Kate, “Ülkeye yukarı ve aşağı hem hemşireler hemşirelerin yaparken, zaman ve zamanını tekrar duydunuz – bu ekstra mil gidiyor. Eğitimin bir parçası olmayan şeyler […] Ama kalbinden gelen şeyler ve bence şu an çok önemli olan şey şu ki şu an ne önemlidir: Bu, baktığınız hastalara nezaket eylemleri. ” Kensington Sarayı’ndan gelen aramanın videosu.

Düşes, hayati kısım hemşireleri, pandemikle mücadelede, özellikle de aşı açılışıyla konuştu. Caroline Rudd ve Judith Smith, hemşirelerin 1978’de antrenman sırasında ilk karşılaşılan iki emekli hemşire ile konuştu. Her ikisi de, bakım evlerinde aşılamalara yardımcı olmak için NHS’ye geri döndü. Düşsüze, insanların işgücüne yeniden katılmaları ve aşı teslim etmelerine yardımcı olmaları için NHS’ye cevap vermekten gurur duyduklarını söylediler. Aynanın hikayesinden daha fazlası:

“Emekli olmam gerekiyordu, üç yıl önce hemşireliği NHS ile 40 yıl sonra terk ettim, ama pandemik geldiğinde geri dönme gereğini hissettim ve şu anda bir aşı ekibinin bir parçası olarak çalışıyorum. toplum.”

Beaming Kate ona şunları söyledi: “Geri gelmek için iyi yapıldı!”

Kate’nin, Hemşirelik’in Kraliyet Kullanıcısı olduğunu hatırlayabilirsiniz, aynı zamanda dünya çapındaki hemşirelerin profilini yükseltmek için yaratılan bir kampanya, aynı zamanda kilit sağlık politikası kararları vermelerinde daha fazla rol oynamalarını sağlar. Şubat 2018’de patron olarak açıklandı; Burada program hakkında konuşuyorsun.

O sırada hemşirenin şimdi onun için neden önemli olduğu hakkında konuştu.

Bu kampanya kişisel olarak benim için çok şey ifade ediyor. Büyük anneannem ve büyükannem her ikisi de gönüllü hemşirelerdi … İlk elden gönüllü yardım ayrımı ile çalışmaktan ve kızıl haçlar, bazen sadece hemşirelerin sağlayabileceği bakım ve şefkatle ilgili Kızıl Haç öğrenmişlerdi.

Hemşirelik şimdi ayrıca “hemşirelerin evrensel sağlık kapsamını sunma potansiyelini serbest bırakmak için de çalışıyor; kadınların hayatlarını iyileştirmek; yerel ekonomileri güçlendirmek. ”

Videonun arka planı, gördüğümüz diğerlerinden farklı görünüyorsa, bu Sandringham’da vurulduğu için. Bu tweet’te Rebecca Daily Mail’in İngilizce’den daha fazlası.

Şimdi Kate’nin bu aramada giydiğinize bakmamız için.

Şey …. Bu noktada yapabileceğim en iyisi, düşkünün, diğer durumlarda yıpranmış gibi, aşağıda gösterilen Simone Rocha küpelerinde olduğunu söylemektedir.

Yeni bir kolye giymiş gibi görünüyor. Beyaz gömlek ve siyah blazer gittikçe, onları denemek ve tanımlamak için videoda yeterli detay göremiyorum. Videonun daha kaliteli bir versiyonunu aramaya devam edeceğim ama iyimser değilim.

Kolye Güncellemesi 10 Şubat: Astley Clarke’den Yuvarlak Stila Lapis Lazuli Kolye Kolye (220 $) gibi bir parça olduğu ortaya çıktı.

Ürün Açıklamasıdan daha fazlası: “Bu Demi-Fine Stila Gemstone kolye, 18 karat sarı altın kaplamalı gümüş gümüş olarak ayarlanmış, büyüleyici bir masa kesimli lapis Lazuli Gem’e sahiptir ve tüm mavi değerli taşları görüntülemek ve karmaşıklıklarını göstermek için bir gözlük ayarı kullanır. güzelce. Bu değerli taş kolye, altın külçe detayı ve imzamız Astley Clarke Star-set Lapis Lazuli etiketiyle bitmiştir. ”

Bu, önceki bir yazıda önerilen parçalardan biriydi, ancak bazılarımızın mavi olduğunu anlamadı; Siyah olduğunu düşündük. Kolye üzerindeki güncellenmiş içerik bu Şubat 10’dan itibarendir.

İşte tam video; 4:40 için koşuyor.

Bağlantı:

Buradaki organizasyonun web sitesinde hemşirelik hakkında daha fazla bilgi edinin; Facebook sayfası burada; Grup’un Twitter beslemesi burada.

Aynanın Russell Myers’in hikayesi burada; Hello’nun eseri Danielle Stacey tarafından burada; Günlük Posta’nın makalesi burada.

15 kuruş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>