Kohl’lar Şükran Günü’nde

Kohl’lar Şükran Günü’nde

Paylaşın

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Macy’nin Şükran Günü’nde ilk defa açık olacağını duyurduktan sadece sekiz gün sonra, Kohl’un ayak izlerini takip etti. Bununla birlikte, Macy’nin Cuma günü olan Şirket’in yakınına kadar 24 saat boyunca açık kalırken, Kohl’ler Macy’s’ta bir tek seferlik hamle çekti: Açık kalıyorlar – bunu – 28 saat düz. Kohl’lar 8 p.m’de açılacak. Perşembe günü, Cuma günü gece yarısı kadar yakın.

Hakkında, karıncalanmaların yarısı ya da karıncalarında yarım sindirilen müşterilerin adrenalin-infüzyon çılgınlığını seviyorsunuz. . . Sen değilsin. Ortada bir yerlerde sonbahar. Tatil sezonunu bu tür bir Gusto ile tekmeledikleri gerçeğini alkışlıyorum, ama aynı şekilde hepinizi “Tatillerin gerçek imparatorluğuna ne oldu?” Kendimde. Sonra bence: ayakkabı! ve birdenbire hepsi mantıklı. (Hey, bir kadın, herkes için hediyeler alırken kendisi için bir hediye alabilir, değil mi?) Tüm ciddiyetle, Kohl’lar Sezonun Ruhunu Tam Dişli Ruhunu Almak İçin Şükran Günü’nde Bazı Rockin ‘Fırsatlarına Sahip Olacak .

Kohl’s’ta mükemmel fırsatlara gir

Kohl’un “Rüya Makbuzi” Programı, Mağazada, Um, Mağazada. 30.000’den fazla Kohl’un müşterisi tüm satın alımlarını ücretsiz olarak alacak. Şükran Günü’nden başlayan Yup, Kohl’lar her gün bir şampiyonu seçecek (24 Aralık’ta sona erecek) Nada için tüm alımlarını alacak. Çok daha fazla ayrıntı için, resmi kurallarına ve Kasım ayındaki detaylarını kontrol edin.

Bu, daha önce mükemmel fiyatların tepesinde, giysilerden isim markası elektroniğine kadar mükemmel fiyatların tonlarına ek olarak. Öyleyse, Türkiye’nin yanı sıra buna sahipseniz, bazı olağanüstü fırsatlar için Kohl’a çarpmasına izin verin.

Bize bildirin, Şükran Günü’nde Kohl’lere mi gidiyoruz? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>