Daha iyi bir ruh hali için kıyafetinizi nasıl renklendirirsiniz

Daha iyi bir ruh hali için kıyafetinizi nasıl renklendirirsiniz

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Hadi ile yüzleşelim – Pazartesi sabahları bir sürükle. Hafta sonu yapıldı. Çalışma haftası başladı. Ve nadiren en iyimle giyinmek gibi hissediyorum. Bu geçmiş pazartesi, onu değiştirmeye karar verdim.

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Karanlık denimime ve nötr olarak tonlu üstüme ulaşmak yerine, açık kahverengi tüvit pantolonlu parlak bir turuncu bluz koydum. Sonuç oldukça hoş oldu. Topraklama kahverengi ile yüksek enerjili turuncu eşleştirerek, coşkulu hissettim ve gün boyunca merkezlendi.

Rengin arkasındaki psikoloji, her bir tonun belirli bir duygula ilgili bir gösterge olduğunu belirlediğini belirtir. Tonların arkasındaki temelleri bildikten sonra, neden fırtınalı bir günde barışçıl lavanta için siyah bilmeyen siyahları değiştirmek isteyebileceğinizi anlayacaksınız. Onları daha iyi bir ruh hali için nasıl giyebileceğinizi görmek için 5 renge bakalım.

TBF’nin daha iyi bir ruh hali için koordinasyon kıyafetlerini renklendirme kılavuzu

Champagne tadı Cape Blazer Nastygal.com, 58,00 $

Kırmızı, eylem ve tutku teşvik eden bir güç rengidir. Affezlenmemiş olduğunuzu göstermek için ateşli tonda yedek. (Tabii ki, kırmızı bir ışıkta beklersiniz.)

SolesoCety.com’da bulunan Jessa Ballet Flat, 59.95 $

Turuncu, sıcaklığı ve coşkuyu yayan yüksek enerji rengidir. iyimserliğe sahip olmak için altın veya kırmızı gibi benzer tonlarla eşleşin veya potansiyelliği bej veya gri gibi nötrlerle dengeleyin.

Cherokee® Bayan Pintuck Kolsuz Top, Hedef.com, $ 16.99

Lavanta huzur diyor. Sakinleştirici bir zerafet ve güzelliğin rengi, boğulmuş hissettiğinizde ne giyeceğinizdir. Ekstra bir pop için, sizi şaşırtan başka bir renk olan bir turkuaz dokunma ekleyin.

Faux Deri Moto Ceket, Charlotterusse.com’da mevcut olan 39.99 $

Kahverengi dünyevi ve kararlıdır. Bu bir konfor rengidir ve tekerlek üzerindeki renklerin birçoğu için güçlü bir temel sağlarken sinirleri kolaylaştırmaya yardımcı olabilir.

Gap.com’da mevcut olan ince kırpılmış çift örgü pantolon kırpılmış, $ 49.95

Beyaz, bir gelinlik veya bebeğin onesie gibi, tamamen saflıkla ilgilidir. Tüm beyaz topluluğu takmanın, dökülme departmanında biraz tehlikeli olabilir, ancak sıcak bir cumartesi öğleden sonra, Söylemenin daha iyi bir yolu yoktur.

Size bir ruh hali artışı sağlamak için renk koordinasyon kıyafetleri hakkında fikrim hakkında ne düşünüyorsunuz? Bize yorumlarda söyle!

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>