Saray bahçe kutlama & Downton Abbey Fragman

Saray bahçe kutlama & Downton Abbey Fragman

için Pembe Alexander McQueen içinde Düşes Kate Buckingham Sarayı’nda bugünün bahçe kutlama yeni Alexander McQueen ceket elbise giydi.

Onlar da milli marş çalındığı olarak gösterilir olarak Rebecca İngilizce’den Bu videoda, Kate, William, HM, hem de diğer asiller görebilirsiniz.

milli marş olarak Duke Düşes yanı sıra HM oynanır.

Başka bir görünüm.

Buckingham Sarayı bahçe partilerinde yaklaşık 8000 konuk tipik vardır. HM insanların geniş kesiti ile konuşmak yanı sıra tatmin etmek için fonksiyonlar hepsi onların toplum içinde yapmış olumlu etkisi olduğundan, seçilen, büyük bir yöntem olarak kabul edilir.

Aşağıda, misafirler duruyor “şeritleri” görebilirsiniz; sıra misafirler selamlıyorum olarak kraliyet ev üyeleri sağlanan şeritli alacaktır.

misafirler ile Kate yanı sıra, William.

Express’te hikâyeden partiler hakkında daha fazla bilgi:

Kraliçe bu yaz çok daha Buckingham Sarayı’nın gerekçesiyle yanı sıra Holyroodhouse Sarayı’na 30.000 den ağırlayacak.

çay Yaklaşık 27.000 bardak, 20.000 sandviç yanı sıra kek 20.000 dilimleri her yıl kraliyet bahçe partilerinde tüketilmektedir.

HM ile ben-yok-know-how-birçok video kamera telefonları ona yönelik. (Ben her zaman ancak bu konuda yanlış olabilir, royals fotoğrafları bu fonksiyonların en izin verilmedi alarak inanıyordu.)

Kraliyet ev sitesinden olaylar hakkında daha fazla bilgi:

… sponsor köklü ağ Rab-teğmen, Toplumlar yanı Dernekleri, hükümet Bölümleri, bölgesel Hükümeti, Hizmetler, Kilise yanı sıra diğer inançlara olarak eklemek misafir davet etmek için kullanılır. Onlar da biz toplumun temsili bir kesitini gerçekleştirmek için bu yöntemde umut olarak davet için misafir aday.

Burada HM sanatçı Yinka Shonibare tatmin görüyoruz.

Daha Art21.com gelen sanatçı hakkında: “çalışmalarında, iyi sömürgeciliğin olduğu kadar yarışta dışarı çek, Yinka Shonibare CBE aynı şekilde boyama kullanmaktadır olduğu kostümlü dioramalar içinde heykel, fotoğraf, hem de filmi batik kullanmak için bilinen bozan sıra bizim meydan olarak o kültürel kimlik meseleleri.”

Size Aşağıda sanatçı bu yılın başlarında Prens William onun CBE aldıktan bkz.

etkinliğe katılan Kraliyet ev tüm üyeleri ilave konuk selamlıyorum.

Aşağıda, Kent Dükü.

Gloucester Dükü bu fotoğrafta görülüyor.

Aşağıda, katılımcılarla Prenses Alexandra.

Sophie Wessex Kontesi. (Ben o bir Emilia Wickstead tasarımını tekrar ediyor inanıyoruz.)

Prens edward.

Ve Prens Andrew.

Bu fotoğrafta, bir Kate veren personel üyesi yanı sıra William adlarını / onlar toplantı olan misafirler hızlı arkaplan bilgileri görebilirsiniz.

Rebecca İngilizce William yanı sıra Kate ilgili kısa bir video tweet attı.

Duke olarak Duchess bir başka görünümü.

çift ​​bir noktada oldukça güldük.

Kensington Sarayı’na tarafından Instagram yayınlanan ekstra fotoğraflardan oluşan bir dizi vardı. Sadece aşağıdaki resimde tıklayarak hemen burada bunları görebilirsiniz.

Instagram’da Görüntüle

Bugün The Duke yanı sıra Cambridge Düşesi Buckingham Sarayı’nda bir bahçe kutlamaya katıldı. Kraliçe barındıran tanıyan yanı sıra kamu hizmeti ödüllendirme yöntemi olarak Taraf bahçe. Bugünün bahçe kutlama The Duke yanı sıra Düşesi anda hem onun destek köpek Max olarak Kerry Irving araya geldi. 2006 yılında, Kerry’nin otomobil ve kamyon kronik boyun yanı sıra sırt ağrısı ile onu evden çıkamayan bırakarak bir kamyon çarptı. Kerry yine ancak o yolda hayatını geri almak için ona yardım ile Max kredi, sırtını yaralanmadan ağrısıyla uğrar. yanı Max onunla hep olduğu gibi çilingirlik yeniden eğitilmesi çünkü Kerry vardır. Kerry yanı sıra onun diğer yarısı Angela köpek diğer insanlara bölgesel rehoming merkezi, @EdenAnimalRescue için Max ile vakit yanı sıra yardımcı zam para harcamak gerek kalmadan kullanıcı yürür tuttu.

Bir 10:11 am PDT 21 Mayıs 2019 tarihinde Kensington Sarayı (@kensingtonroyal) tarafından paylaşılan yayınlayamaz

Şimdi ne için bugün Buckingham Sarayı’nda giyildi. Kraliçe Rachel Trevor Morgan tarafından şapkalı, kraliyet tercih Stewart Parvin bir elbise / ceket kombinasyonu giydi.

Düşes yeni Alexander McQueen tasarımı oldu.

kat elbisesi Kate özellikle McQueen giysilerde, düşkün tür elemanlarının çok sayıda bulunur. parça son derece biraz yükseltilmiş omuz ile, çift göğüslü, iyi geri olarak ön, hem de kısmi Peplum pileleri. GÜNCELLEME: Ben açıkça tür herhangi türde bir Peplum sahip olmadığında de benim “kısmi Peplum,” ifadesini kullanılan olarak yayımlamak yazdığı gibi ben inanıyorum ki hiçbir nedenle kısa vadeli delilik hüküm sürdü. Onu bu out işaret açıklama için Chelle için size teşekkür.

Korse biraz benzerKate markasıyla Samuray ceketinin giydiği, günümüz giysisindeki düğmelerin Samuraylık ceketinden daha iyi olmasına rağmen.

Aşağıda solda, konfeksiyonun sol önündeki peplum’u görürsünüz; Sağda, arkadaki peplum.

Kate’nin şapkası Juliette Botterill tarafından yapıldı.

Gianvito Rossi Süet Pompalarını Praline Colorway’de geri getirmenin yanı sıra Loeffler Randall debriyajını taşıdı.

Düşes, Collingwood Diamond’un yanı sıra, Diana, Galler’in prensesine ait inci azalttı.

Yayının bu bölümünü Partinin 3 dakikalık + video ile 3 dakikalık bir video ile bırakacağız.

+ + + + + + +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bugün bir tane hızlı not: Downton Abbey filmi için römork serbest bırakıldı.

1k + kaydet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>