Kesme Genius: Beş İyi Saç Şekillendirme Ürünleri

Kesme Genius: Beş İyi Saç Şekillendirme Ürünleri

Hisse

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

İdeal saç şekillendirme ürününü seçme kesinlikle biraz deneme yanılma alır. genellikle bu sıcak silindirler asmak için ya da sadece bir favori markası karar ay sürer. Ayrıca saç tipini, saç sağlığını ve kişisel stil tercihlerini dikkate almak zorundayız. Oh, ve hava çok stil saç büyük bir parçası oynadığını bahsetti mi?

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Bugünlerde, ünlüler ve diğer moda ikonları hareketi vardır ve parlak ve sağlıklı görünüyor saçlı geçmiş on yılın düz ütülenir göz yerini almaktadır. Bu görünüm elde etmek için, biz size göstermek için beş büyük saç şekillendirme ürünleri topladık. Tüm 20 $ altında ve çoğu 10 $ altında olduğunu düşünen banka bozmadan yeni bir şey denemek istiyorsanız, onlar sadece en iyisidir.

En iyisi, Ekonomik Saç Şekillendirme Ürünleri

Mousse Construct Bukle 1. Garnier Fructis tarzı

Neden bu kadar harika: (? Kuru şampuan kimseye) dışarı yeni saç trendleri bir ton ile, köpük gibi eski sık unutmak kolaydır. o artırır bukleler ve ortadan kaldırır aynı anda Frizz çünkü bu bir harika. Bu 5 $ altında da var ve birkaç ay sürer.

Nerede It almak için: Drugstore.com dan $ 4.29

2. Bitkisel Özleri Me Up Sprey Jel set

Neden bu harika bulunuyor: Tek bir temel sözcük – “sprey”. Gitti ellerinde yapışkan jel sıkma ve yatak başının şey yapmaya çalışıyorum günleridir. Bu kutu karışıklık olmadan jelin tüm gücü tutar. Sadece saç sprey ve o gün için istediğiniz tarzı haline yardım şekli buna ellerini kullan.

Nerede It almak için: $ 8.63 Amazon

3. Scunci Hiçbir kayma Tutma Bobby iğneler

Neden bu kadar harika: olağanüstü araçları ve teknoloji orada bütün ile, bobby pin “5 en iyi” cut yapmazdım sanırsın. Fakat, onlar olmadan da saçını deneyin. Bu küçük taşlar, tıkınma iğneleme ve gün boyunca son için saç modeli izin saçlarında gizlemek.

Nerede It almak için: $ 3.99 Amazon

4. CONAIR Anında ısı sıcak Fırça

Neden bu harika: Biz yeni bir ürün bize zaman kazandırabilir duymak Herzaman, biz anında daha bu konuda çok şey bilmek istiyorum. Bu özel fırça kazanır. o ısıttığı dışında Sıradan bir yuvarlak fırça gibi çalışır. Yani, bukleleri yapmak ve aynı anda at kuyruğu uyuyan arta kalan sorunları düzeltmek olabilir.

Nerede It almak için: $ 18.99 Amazon’da

5. CONAIR Mega Öz Holding Silindirler

Neden bu kadar harika: Saçınıza ısı koyarak her gün gerçekten bu ekstra büyük bigudiler seviyorum nedenle saç sağlığı için ideal değildir. Bunlar saçınızın içine rulo ve. Onları tutmak için herhangi bir iğne veya klipleri ihtiyaç onlara kahvaltını yemiyorum. senin oda arkadaşı uyanın. Daha sonra bir saat kadar sonra, saç spreyi ile sprey ve işe gitmeden önce onları dışarı çıkarın. Onların saçlarında oluşturmak doğal dalga seveceksiniz.

Nerede It almak için: $ 8.99 Amazon’da

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>